برگزیده های پرشین تولز

معرفی و قیمت های لوازم جانبی موبایل

amirs66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هر چی خواسم دنبال قیمت ds970.ds220 و mbs100 بگردم نشد.واسه همین تصمیم گرفتم اینجا بزنم

amirs66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می خواسم قیمت ds220 و ds970 بدونم؟ds980 ایران هست؟
کدوم بهتره؟

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
من هر چی خواسم دنبال قیمت ds970.ds220 و mbs100 بگردم نشد.واسه همین تصمیم گرفتم اینجا بزنم
DS970 و DS220 الان 2نوع توي ايران هست. يكي تقلبي كه قيمتش بين 45 تا 55 است و يكي اصل كه 70 تا 80 است.

حتما اصلشو بگير.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
ds970 اصل 55 تومن قیمت کردم...

DS220 هم همون حدود هست...البته 1 ماه پیش که 60 تومن بود...شاید شده باشه همون 50-55 تومن..

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
ds970 اصل 55 تومن قیمت کردم...

DS220 هم همون حدود هست...البته 1 ماه پیش که 60 تومن بود...شاید شده باشه همون 50-55 تومن..
عزيز دل، اينا تقلبيه. من يكي از اينهارو براي يكي از دوستان خريدم. اصلا جالب نبود.
شما اگه يكي 50تومني و يكي هم 80 تومني دستت بگيري و با هم مقايسه كني ميفهمي چي دارم ميگم.

توي اونور (سايتهاي معروف) اينها زير 70$ نيست حالا چطوري اجناس كه توي ايران قيمت هاشون بعضا تا 2برابر اونور اين يكي ارزونتره؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
عزيز دل، اينا تقلبيه. من يكي از اينهارو براي يكي از دوستان خريدم. اصلا جالب نبود.
شما اگه يكي 50تومني و يكي هم 80 تومني دستت بگيري و با هم مقايسه كني ميفهمي چي دارم ميگم.

توي اونور (سايتهاي معروف) اينها زير 70$ نيست حالا چطوري اجناس كه توي ايران قيمت هاشون بعضا تا 2برابر اونور اين يكي ارزونتره؟

والله بنده یه ds970 خریدم 55 تومن..4 ماه پیش...من که مشکلی ندارم...نه خش خشی داره...نه عمر باتری کم هست...اکولایزر مگاباس رو هم عالی جواب میده ... تا حالا بگم شاید 2 دفعه تو کل این مدت دیسکانکت داده موقع گوش کردن اهنگ...نمیدونم با این اوصاف باز هم تقلبی حساب باید بشه؟؟:blink:
تقلبی یعنی چی؟ وقتی تمام وظایفش رو خوب انجام میده...حتما باید 80 تومن بدی بخری تا از نظر روانی خیالت راحت باشه اصله؟؟!!
نمیشه که....

amirs66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی.صدای کدوم کیفیت بهتری داره؟
mbs-100 ایران هست؟

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
والله بنده یه ds970 خریدم 55 تومن..4 ماه پیش...من که مشکلی ندارم...نه خش خشی داره...نه عمر باتری کم هست...اکولایزر مگاباس رو هم عالی جواب میده ... تا حالا بگم شاید 2 دفعه تو کل این مدت دیسکانکت داده موقع گوش کردن اهنگ...نمیدونم با این اوصاف باز هم تقلبی حساب باید بشه؟؟:blink:
تقلبی یعنی چی؟ وقتی تمام وظایفش رو خوب انجام میده...حتما باید 80 تومن بدی بخری تا از نظر روانی خیالت راحت باشه اصله؟؟!!
نمیشه که....
دوست من، من دوست ندارم كه پول اضافه بدم. اما اين اختلاف قيمت اونم در يك مغازه نه، چندتا مغازه كمي براي من عجيبه. همه مغازه ما هم ميگن اختلاف براي اينكه ما اصل ميفروشيم.

:(

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
دوست من، من دوست ندارم كه پول اضافه بدم. اما اين اختلاف قيمت اونم در يك مغازه نه، چندتا مغازه كمي براي من عجيبه. همه مغازه ما هم ميگن اختلاف براي اينكه ما اصل ميفروشيم.

:(

من از طبقه 5 علاالدین خریدم...یه مغازه بود اسمش الان یادم نیست...فقط و فقط هندزفری میفروخت...یعنی عمده وارد کننده هرچی هندزفری که تو بگی داشت...اینها معمولا اولا چون عمده میخرن قیمت براشون قیمت عمده فروشی حساب میشه موقع خرید که خیلی کم میشه...دوما چون تقریبا 90 درصد هندزفری کل علاالدین رو دوغ نگم اون مغازه تامین میکنه خب میتونه به اون قیمت بده در حالی که ممکنه مغازه های دیگه برای جور بودن جنس 2 تا دونه بیارن خب مجبورن بدن 70 تومن...:)

scorpion8108

Registered User
لایک‌ها
0
من از طبقه 5 علاالدین خریدم...یه مغازه بود اسمش الان یادم نیست...فقط و فقط هندزفری میفروخت...یعنی عمده وارد کننده هرچی هندزفری که تو بگی داشت...اینها معمولا اولا چون عمده میخرن قیمت براشون قیمت عمده فروشی حساب میشه موقع خرید که خیلی کم میشه...دوما چون تقریبا 90 درصد هندزفری کل علاالدین رو دوغ نگم اون مغازه تامین میکنه خب میتونه به اون قیمت بده در حالی که ممکنه مغازه های دیگه برای جور بودن جنس 2 تا دونه بیارن خب مجبورن بدن 70 تومن...:)

سلام
اون مغازه که میگید، ds220 هم داره؟
من یه ds970 خریدم که متاسفانه مثل اینکه باطریش مشکل داره، تقریبا حداکثر باهاش میشه یک ساعت موزیک گوش داد، ( راهی برای عوض کردن باطریش هست؟)

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
مغازش نبش پله نبود؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
سلام
اون مغازه که میگید، ds220 هم داره؟
من یه ds970 خریدم که متاسفانه مثل اینکه باطریش مشکل داره، تقریبا حداکثر باهاش میشه یک ساعت موزیک گوش داد، ( راهی برای عوض کردن باطریش هست؟)

من اون موقع که مال خودم رو خریدم تازه ds220 اومده بود تو ایران...اونم داشت میداد 70 تومن... الان دیگه ارزونتر شده :)

موزیک با ds970 من با شارژ پر حدود 3.5-4 ساعت میشه گوش داد...

مغازش نبش پله نبود؟

نه تاجایی که یادمه بغل پله نبود...الان رفتم فاکتور رو نگاه کردم...شماره 569 ..موبایل الدراری
بود اسمش...:)

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138

آها !
حامد جان این همونی بود که میگفتی با پاکت پیسیم سازگاری نداره و فقط به همین دلیل میخوام بفروشمش ؟!:)
پس چه خوب شد من نخریدم !! :)
اتفاقا اون دوستی که ازت خرید هم چند بار اومد تو تاپیک مربوطه و از عمر کم باطریش شکایت کرد !!:)
البته فکر کنم اگه اصلشو خردیه بودی نمیفروختیش !!:)

amirs66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
mbs-100 ایران هست؟
قیمت؟

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
آها !
حامد جان این همونی بود که میگفتی با پاکت پیسیم سازگاری نداره و فقط به همین دلیل میخوام بفروشمش ؟!:)
پس چه خوب شد من نخریدم !! :)
اتفاقا اون دوستی که ازت خرید هم چند بار اومد تو تاپیک مربوطه و از عمر کم باطریش شکایت کرد !!:)
البته فکر کنم اگه اصلشو خردیه بودی نمیفروختیش !!:)
نه اوني كه من دارم درمودش حرف ميزنم، براي فرشيد خريدم و فرستادم اصفهان...

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
نه تاجایی که یادمه بغل پله نبود...الان رفتم فاکتور رو نگاه کردم...شماره 569 ..موبایل الدراری
بود اسمش...:)
اون مغازه اي كه من گفتم بغل پله، تماما هندز فري ميفروشه.
ممنون بابت پلاك.

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
میتونید لیست هندزفری هایی که با w950 se سازگاری داره رو بدید؟
قیمتشون هم باشه ممنون میشم.
پیشنهاد شما کدومه؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
میتونید لیست هندزفری هایی که با w950 se سازگاری داره رو بدید؟
قیمتشون هم باشه ممنون میشم.
پیشنهاد شما کدومه؟

در سايت سونی اريکسون ( این قسمت ) تمامی هندزفری هارو میتونی ببينی و بر اساس سيمی & بيسيم و .. دسته بندی شده

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
بود اسمش...
اگه شمارشو بدی ممنون میشم :)
قیمت ds970 و ds980 اصل هم اگه بود یکی از دوستان لطف کنه.
اصل و قلابی رو چطوری میشه تشخیص داد؟
هدست بلوتوث استریوی دیگه ای پیشنهاد میکنید؟

بالا