برگزیده های پرشین تولز

معرفی چند شرکت همکاری فروش مانند پایگان

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
باسلام دوستان خواستم بدونم شرکت هایی مانند پایگان که مورد اعتماد باشه برای همکاری فروش سراغ ندارید؟

وشرکت هایی برای فروش فایل که مورد اعتماد باشن ممنون میشم که تجربه هاتونو در اختیارم بذارید...

باتشکر...

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
پایگان و دایان شاپ که بدقول هستند....
الان پایگان 10روز است که ارسال پیکی خرید کردم و تازه فرمودند که تا چند روز اینده به دستتان میرسد!
دایان هم که خرید انلاین و پول نقد دادم و پس از 20 روز تازه بعد از شکایت و پیگیری از طریق پلیس فتا،محصول من رو سفارشی ارسال کرده بودند

حالا ببین کدوم متعهد تر هستند!!! جالب اینجاست که حتی 1 عذرخواهی هم نکردند......

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
پایگان و دایان شاپ که بدقول هستند....
الان پایگان 10روز است که ارسال پیکی خرید کردم و تازه فرمودند که تا چند روز اینده به دستتان میرسد!
دایان هم که خرید انلاین و پول نقد دادم و پس از 20 روز تازه بعد از شکایت و پیگیری از طریق پلیس فتا،محصول من رو سفارشی ارسال کرده بودند

راستشو بخوای چندین بار سفارش دوستان انجام دادن می گفتن مورد اعتماده منم شندیم که می گم؟

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
درسته،ولی با بدقولی و عدم مشتری مداری شون باعث افت فروش شما میشوند.
به شخصه،فروتل و میهن استور رو بیشتر قبول دارم،مخصوصا فروتل که در هر شهر نمایندگی داره و کالاهاشو سریعتر به دست مشتری میرسونه
قطعا باعث فروش بیشتر شما نیز خواهد بود.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
پایگان و دایان شاپ

کجا هست که سریع تحویل بده؟ الان پایگان و بقیه سیستما پول پست پیشتاز میگیرن ولی چهارده روز بعد تحویل میدن!! اون وقت تو تبلیغات پایگان نوشته تحویل 24 ساعته اکسپرس!!! دیگه نمیشه به این تبلیغات اعتماد کرد حالا هر سیستمی که باشه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
به شخصه،فروتل و میهن استور رو بیشتر قبول دارم،مخصوصا فروتل که در هر شهر نمایندگی داره و کالاهاشو سریعتر به دست مشتری میرسونه
قطعا باعث فروش بیشتر شما نیز خواهد بود.
میهن استور که کلاه برداره یکی از دوستان عکس گذاشت تمام سفارشات رو انصرافی زده بودن، این فروتل قیمتاش چه جوریه؟ مطمئنی سریع تحویل میده؟ خودت تست کردی؟ مثلا برای تهران حداکثر 24 ساعته تحویل میده؟ شهرستان چه مدت؟

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
در مورد سفارشات و پورسانت میهن استور و بقیه نمیدونم،من به عنوان خریدار از همشون خرید کردم و البته دی جی کالا!
فقط دی جی کالا 48 ساعته ارسال رایگان به شهرم داشت چون انبار داره،و فروتل و پایگان هم میگن که نمایندگی در بعضی شهرها دارند ولی پایگان امروز بسته رو بهم رسونده با 8000 تومان هزینه ارسال پستی؟؟ درحالیکه طرف با سایپا 111 اومده بود و گفت من پیک هستم!! یعنی ارسال پیک رایگان پایگان!!!

منم به عَمد بسته رو خریدم و دیدم روی بسته 4 روز سفارش من رو دیرتر ولی با همان ساعت زده بودند،من 6بهمن خریدم ولی اونا 10 بهمن زدند
شرکت دومی که قبول دارم فروتل هست اونم محصول رو 4یا اگر تعطیلی باشه 5روزه میرسونه
دایان من خرید انلاین زدم و بعد از 3هفته،با شکایت و تهدید به ارجاع پلیس فتا،5روز بعد سفارشی بسته رو به دستم رسوندند ولی دیگه 1سال هست که ازشون خرید نکردم.
حالا خداکنه بفرستند و محصولشون اصلی باشه!!!
قبلا مسبی هم خوب کار میکرد،اما الان به شخصه اگر خرید اینترنتی بخواهم از دی جی کالا میکنم(بازم میگم سلیقه ای و شانسی هست چون ممکنه
تو دوست عزیز و کاربر پی تی چیزی رو از دی جی کالا یا شرکتهای دیگه خریده باشی که کدورت شدید واست پیش آمده باشه)
فقط حیف که مشتری خودش رو داره و همکاری در فروش فعالی نداره.

ایران امیر و ایران مارکت سنتر هم قبلا ازشون راضی بودم ولی الان به پشتیبانی خودشون هم جواب نمیدن،چه برسه....

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
مثلا همین فروتل،فروش فایل هم داره و همان روز خرید فایل توسط مشتری پورسانتش رو در پنلم لحاظ میکنه و این شرکت رو هم از بابت خرید و هم به عنوان همکاری در فروش فعلا قبول دارم.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
اسم ایران امیر رو نبر که حالم به هم میخوره تمام محصولاتش *** هست طوری که یک روز بعدش دامین من فیلتر شد پشتیبانیش هم اعتنا نکرد گفت دامین رو عوض کن اون هم پرداخت درب منزل اصلا نداره خلاصه بعد از شیش ماه هنوز دامین فیلتره دات کام رو از دست دادم الان روی بیز کار میکنم بخاطر ایران امیر، روی همین پی تی هم یوزر داره
https://forum.persiantools.com/thre...یک-بزاره-مشتری-محصول-رو-باز-کنه-ببینه.850573/

saeed_1988

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان من هم دستی در این سایتهای همکاری در فروش دارم...
قبلا با سایتهای زیادی همکاری داشتم مثل،
ایران سی نت، برمودا، میزبان مارکت، پایگان، فروتل، ادز گروپ و چنتای دیگه که الان اسمشون خاطرم نیست.
فعلا با پایگان و فروتل و پی پرسل ادامه میدم

بالا