برگزیده های پرشین تولز

معرفی کسب و کارهای پردرامد و میزان سرمایه لازم

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
70% از اصناف و مغازه دار ها با این کلا اون کلا کردن دارن امورات میگذرونن ، یعنی الان یه کاسب که 5-6 سال یه شغلی ادامه میده اگر همین الان بخواد تصمیم بگیره تغییر شغل بده بسته به گردش مالی ماهیانش کم کم باید 15 میلیون بزنه زمین به همین خاطر آلوده کار شده و فقط تلاش میکنن که درجا بزنن و خرج زندگیشون در بیارن ، قافل از اینکه هر سال بدهی شون بیشتر میشه ولی متوجه نمیشن و مجبور ادامه بده
اينجوري هم كه شما ميگي نيست. پس اينهمه ماشين 50-60 ميليوني تو خيابونو كيا سوار ميشن؟ من كارمند يه عمر هم كار كنم نميتونم همچين ماشين هايي سوار شم.

javidx

Registered User
لایک‌ها
8
اينجوري هم كه شما ميگي نيست. پس اينهمه ماشين 50-60 ميليوني تو خيابونو كيا سوار ميشن؟ من كارمند يه عمر هم كار كنم نميتونم همچين ماشين هايي سوار شم.

توی شغل آزاد هم واقعا راست میگن یه سری هستند که واقعا کار میکنن و پیشرفت میکنن.بقیه بخور نمیر در میارن
و به قول دوستمون هر سال بدهیشون بیشتر میشه ولی چون تو گردشه مشخص نمیشه

atashi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اينقدر به مسئله کسب و کار ساده نگاه نکنين ..در بحث کسب و کار سرمايه حرف اول و ميزنه بعد مهارت الان اگه نيازي به خريد لوازم و ابزار نداشته باشي باز هم تهيه مکان کسب رتبه اول سرمايه ثابت رو به خودش اختصاص ميده . کمترين رهن يه محل کسب الان زير 20 ميليون نيست تازه اين محل در 80 درصد مهارتها درامد متوسطي داره اگه محلي مناسبتر بخواي دشوارتر هم ميشه . اما من در کل پيشنهاد ميکنم براي اينکه شروع خوبي داشته باشين در هر کاري در هر جايي کمترين اصطحکاک رو با بدنه دولت داشته باشين که بتونين کسب سود کنين يعني از امکانات زير زميني و مشابه که در تيررس سازمانهايي چون شهرداري و دارايي و.... نباشين تا شايد شرايط کسبتون خراب هم باشه اونا حرفتونو قبول نخواهند کرد با اينهمه بازم به نظرم کار زياده اما اکثرشون کلاس ندارن يا اگه داشته باشن هم نياز به سواد دارن . من کار بازاريابي و فروش اينترنتي کالا رو بهتر ميدونم با تبليغات اينترنتي لااقل ميشه يه کار جهاني کرد الان دست فروشهاي توي مترو از 2 تا 3 مليون درامدشونه اما ميخوام بپرسم اين کاره ؟؟؟؟.................... :devil:

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
یک چیز مهمی رو باید در نظر بگیریم. هر کسی شروع به کاری می کنه قاعدتا باید با چند گروه مستقیم و غیر مستقیم در ارتباط باشه. الان بین جوون ها و نسل سومی ها نوعی بدبینی بوجود اومده که خودمون هم تو این بدبینی مقصریم. در قدیم که چک و سفته نبود خیلی راحت با یکدیگر معامله می کردن. اصلا کسی کلاه برداری می کرد فاتحه ش خونده می شد. الان همه با چک و سفته خرید می کنن و یه سری از خدا بی خبر هم این وسط اختلاس و احتکار و اختلال به وجود می آورند. طرف یه جنس چکی می خره یا می فروشه. برای نقد شدن باید دعا کنه که واسطه های دیگه هم چک ها و نسیه هاشون نقد بشه. الان برای همینه که همه می گن فست فود و کافی شاپ بزنیم. چون حسابت روزانه س. بعد یه هفته دستت میاد چقدر خرید کنی. از یه طرف هم یه کم بی تحمل شدیم. دل مون می خواد کاری که روی اون سرمایه گذاری می کنیم در همون ماه اول جواب بده.
الان یکی رو می شناسم که تو مترو کار چاپ روی لیوان و لباس انجام می ده. چهار ماه اول از جیب می داد ولی الان وقت سر خاروندن نداره و مجله همشهری هم به عنوان یه جوون موفق با اون مصاحبه کرده.

mm00

Registered User
لایک‌ها
250
اقا خداییش هر کاری من خواستم برم همه گفتن ریسکه...لباس زیر ..مانتو .... کافی نت .... خدایییش با 10 تومان چه کنم!

lopasali

Registered User
لایک‌ها
6
اقا خداییش هر کاری من خواستم برم همه گفتن ریسکه...لباس زیر ..مانتو .... کافی نت .... خدایییش با 10 تومان چه کنم!

یکی از دوستان من با 8 تومن یه جای خوب کافی نت زدن ماهی تقریبا به طور میانگین یک و سیصد چهارصد در میارن

ircapital

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
8
براي شروع فعاليت و كار درآمدزا اول موارد زير رو بايد براي خودتون مشخص كنيد :
چقدر سرمايه اوليه ميتونم وارد كار كنم ؟
چند ساعت در روز ميتونم براي شروع كارم وقت بذارم ؟
با اين زمان و سرمايه اوليه ، چقدر درآمد ماهيانه مد نظرم است ؟
آيا كاري كه ميخوام شروع كنم از ماه اول درآمدزاست يا چندماه بايد از جيب بخورم ؟
آيا مجوز و هزينه هاي جانبي ديگه اي هم داره ؟
تهران هستم يا شهرستان ؟ و با توجه به بازار شهرمون كاري كه ميخوام شروع كنم ميگيره يا نه ؟
و سوالات ديگه ..
هر كاري ريسك خودشو داره .. اگه بخوايد همينجور دست رو دست بذاريد كه اصلا كاري شكل نميگيره ...
موفق باشيد

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179

اگر واقعا نمیدونی چه کارش کنی،توی بازار تخصص نداری ، از ریسکش میترسی : فقط خرج یادگیری مهارتش کن !

نظر من روی زبان و برنامه نویسی در حد عالیه !

یکی از رفیقام استاد دانشگاه بود (سما) ماهی 800-900 تومنی داشت ،اما برنامه نویسیش در حد عالی بود ،رفت تهران توی شرکتی الان ماهی 2.5 میگیره !میگفت توی همون شرکت آدم هم هست با لیسانس نرم افزار داره ماهی 400 میگیره !آدم هست با دیپلم داره ماهی 4 تومن میگیره!! مهارت حرف اول و آخرو میزنه !

یه استادیم داشتیم عضو هیات علمی دانشگاه بود ،فقط ماهی 1.5 ازونجا میگرفت ماهی 1-2 تومنم تدریس میکرد ،برنامه نویسی و مدیریت پروژش عالی بود ،یعنی این دوتا مهارتو داشت ،یه شرکتی گیر شد بش تا بالاخره مخشو زد ،رفت تهران تو شرکته ،براش ماشین و خونه خریدن ماهی هم چند میلیون دستمزدشه کلی هم بش میرسن برای اینکه شرکتای رقیب مخشو نزنن ! من با داداشش رفیق بودم آمار میومد !:D معمولی زیاده اما عالی کم !
1-2 سال خوب وقت و هزینه بذاری و تمرکزت فقط روی یادگیری باشه بی برو برگرد موفق میشی !:cool:

bazarche0098

Registered User
لایک‌ها
335
سلام
با اینکه تاپیک قدیمیه ! اما لازم می دونم من هم تجربیات خودم رو عرض کنم :
توی گروه A فعلا کسب و کارهای زیادی وجود نداره چون تورم به شدت بالا رفته و ...
اما ایجاد رو راه اندازی فروشگاه الکترونیکی و اینترنتی می تونه توی همه ی گروهها قرار بگیره !
چون با حداقل سرمایه میشه اینکارو کرد و با حد اکثرش هم امکان پذیره .

مثلا راه اندازی فروشگاه آنلاین کارت شارژ :

کسب درآمد با راه اندازی فروشگاه شارژ آنلاین - رایانمهر

Fun30T

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان به نظرتون با 50 میلیون چه کاری میشه راه انداخت ؟ کاری که بشه گسترشش داد
نه اینکه بخور نمیر باشه

Mostafa TS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان عزیز
تو این کشور کار زیاده فقط کمی پول میخواد و کمی زرنگی
شما میتونین با فروش و ویزیتوری شرو کنین
هرکسی که مرد کار باشه میتونه بدون اجاره دادن هم ماهی تا 3 تومن هم در بیاره به شرطی که نا امید نشه و پشت کار داشته باشه
هرکسی بخواد کمکش هم میکنم:)

panyi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام با سرمایه 15 تومان و در تهران دیپلم سن 25 مجرد اقا . از صبح تا شب هم میتونم کار کنم چه کاری پیشنهاد میدین؟ منتظر نظراتتون هستم ممنون

razi123450

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
حیف این تاپیک که بهش توجه نشده . . .

bazarche0098

Registered User
لایک‌ها
335
سلام دوستان عزیز
تو این کشور کار زیاده فقط کمی پول میخواد و کمی زرنگی
شما میتونین با فروش و ویزیتوری شرو کنین
هرکسی که مرد کار باشه میتونه بدون اجاره دادن هم ماهی تا 3 تومن هم در بیاره به شرطی که نا امید نشه و پشت کار داشته باشه
هرکسی بخواد کمکش هم میکنم:)
به نظر منم ویزیتوری برای افرادی که سرمایه ندارند بهترین گزینه هست :)

بالا