• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی گروه کارآفرینی درآمد نوین

saeedh1371

Registered User
تاریخ عضویت
17 دسامبر 2013
نوشته‌ها
665
لایک‌ها
178
مقوله کارآفرینی و کسب و کار از جمله مواردی است که با توجه به رکود شدید حاکم بر کشور در سالیان اخیر بسیار به آن پرداخته شده است. از دید بسیاری از کارشناسان و متخصصان حوزه اقتصاد ، تنها راه درمان درد بیکاری در کشور ما کارآفرینی است . تنها راهی که می توان با کمک آن جوانان را به آینده امیدوار کرد و بتوان برای آنها شرایط مناسبی برای زندگی فراهم آورد همین کارآفرینی است. در واقع با توجه به شرایط بد اقتصادی حاکم و کاهش درآمد های دولت باید و باید به سمت کارآفرینی روی آوریم .

بستر اینترنت یکی از مواردی است که به خوبی می توان در آن بر روی کار و کارآفرینی مانور داد . بسیاری از افراد در گوشه و کنار دنیا با همین اینترنت مشغول به کار شده و درآمد میلیونی بدست آورده اند. سایت های بزرگی مانند آمازون نمونه های خوبی از کارآفرینی در حوزه اینترنت هستند. اما روش های مختلف دیگری برای کسب و کار و کسب درآمد از طریق اینترنت نیز وجود دارد. در واقع با بهره گیری از روش های مختلف می توان به کسب درآمد میلیونی از اینترنت امیدوار بود.

کسب درآمد میلیونی از اینترنت یا به عبارتی بهتر کسب درآمد از اینترت برای بسیاری از افراد مانند رویایی است و برای بسیاری از افراد دیگر خاطره ای زیبا. در واقع این میزان آشنایی با شیوه های کسب درآمد در اینترنت است که دست و پای افراد را برای کسب درآمد باز می کند . بنابراین بهتر است در ابتدا از فردی با تجربه یا گروهی خبره بهره ببرید تا با مثال های مختلف روش شروع کار آشنا شده و کسب درآمد خود را شروع کنید .

گروه کارآفرینی درآمد نوین با تجربه ای قریب به هشت ساله توانسته است روش های مختلف کسب درآمد از اینترنت را بیازماید و بهترین روش ها را انتخاب نماید. با تلاشی یک ساله گروه کارآفرینی درآمد نوین بسته ای آموزشی تحت عنوان " کارآفرینی در قرن 21 " را تولید و عرضه کرده است. در این بسته شما با بهترین و مطمئن ترین روش های کسب درآمد در اینترنت آشنا خواهید شد و می توانید با یا بدون تخصصی خاص ، درآمد کسب کنید . در واقع با این بسته می توانید دید خود را تغییر داده و کسب درآمد از اینترنت و کسب درآمد اینترنتی را از یک رویا به واقعیت تبدیل کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با این بسته حتما سری به سایت درآمد نوین بزنید. مطمئن باشید با صرف تنها 5 دقیقه از وقت خود و خواندن راهنمایی های این سایت نه تنها چیزی از دست نمی دهید بلکه لذت کسب درآمد از اینترنت را تجربه خواهید کرد

گروه کارآفرینی درآمد نوین : http://www.daramadnovin.ir
 
بالا