برگزیده های پرشین تولز

معرفی گروه کارآفرینی درآمد نوین

daramadnovin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مقوله کارآفرینی و کسب و کار از جمله مواردی است که با توجه به رکود شدید حاکم بر کشور در سالیان اخیر بسیار به آن پرداخته شده است. از دید بسیاری از کارشناسان و متخصصان حوزه اقتصاد ، تنها راه درمان درد بیکاری در کشور ما کارآفرینی است . تنها راهی که می توان با کمک آن جوانان را به آینده امیدوار کرد و بتوان برای آنها شرایط مناسبی برای زندگی فراهم آورد همین کارآفرینی است. در واقع با توجه به شرایط بد اقتصادی حاکم و کاهش درآمد های دولت باید و باید به سمت کارآفرینی روی آوریم .

بستر اینترنت یکی از مواردی است که به خوبی می توان در آن بر روی کار و کارآفرینی مانور داد . بسیاری از افراد در گوشه و کنار دنیا با همین اینترنت مشغول به کار شده و درآمد میلیونی بدست آورده اند. سایت های بزرگی مانند آمازون نمونه های خوبی از کارآفرینی در حوزه اینترنت هستند. اما روش های مختلف دیگری برای کسب و کار و کسب درآمد از طریق اینترنت نیز وجود دارد. در واقع با بهره گیری از روش های مختلف می توان به کسب درآمد میلیونی از اینترنت امیدوار بود.

کسب درآمد میلیونی از اینترنت یا به عبارتی بهتر کسب درآمد از اینترت برای بسیاری از افراد مانند رویایی است و برای بسیاری از افراد دیگر خاطره ای زیبا. در واقع این میزان آشنایی با شیوه های کسب درآمد در اینترنت است که دست و پای افراد را برای کسب درآمد باز می کند . بنابراین بهتر است در ابتدا از فردی با تجربه یا گروهی خبره بهره ببرید تا با مثال های مختلف روش شروع کار آشنا شده و کسب درآمد خود را شروع کنید .

گروه کارآفرینی درآمد نوین با تجربه ای قریب به هشت ساله توانسته است روش های مختلف کسب درآمد از اینترنت را بیازماید و بهترین روش ها را انتخاب نماید. با تلاشی یک ساله گروه کارآفرینی درآمد نوین بسته ای آموزشی تحت عنوان " کارآفرینی در قرن 21 " را تولید و عرضه کرده است. در این بسته شما با بهترین و مطمئن ترین روش های کسب درآمد در اینترنت آشنا خواهید شد و می توانید با یا بدون تخصصی خاص ، درآمد کسب کنید . در واقع با این بسته می توانید دید خود را تغییر داده و کسب درآمد از اینترنت و کسب درآمد اینترنتی را از یک رویا به واقعیت تبدیل کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با این بسته حتما سری به سایت درآمد نوین بزنید. مطمئن باشید با صرف تنها 5 دقیقه از وقت خود و خواندن راهنمایی های این سایت نه تنها چیزی از دست نمی دهید بلکه لذت کسب درآمد از اینترنت را تجربه خواهید کرد

گروه کارآفرینی درآمد نوین : http://www.daramadnovin.ir

take

Registered User
لایک‌ها
100
معذرت میخوام دوست عزیز بارها شده من این اموزشها رو گرفتم مطالعه کردم ولی واقعا مورد قابل توجهی درش نیست
اوایل که دانلود میکردی و به نوعی میخریدی همین سایتهای زیر مجموعه گیری و این موارد بود
بعدها بهتر شد رسید به بازی انلاین و شرط بندی و این حرفها
و اخرین مورد که من باهاش برخورد کردم و جدید هم بوده پرورش قارچ و بسته بندی سبزی بوده

daramadnovin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
معذرت میخوام دوست عزیز بارها شده من این اموزشها رو گرفتم مطالعه کردم ولی واقعا مورد قابل توجهی درش نیست
اوایل که دانلود میکردی و به نوعی میخریدی همین سایتهای زیر مجموعه گیری و این موارد بود
بعدها بهتر شد رسید به بازی انلاین و شرط بندی و این حرفها
و اخرین مورد که من باهاش برخورد کردم و جدید هم بوده پرورش قارچ و بسته بندی سبزی بوده
با عرض سلام و ممنون از نظر شما

بله در بسیاری از بسته های موجود واقعا هیچ اطلاعاتی نیست...........اما قضیه این یکی کاملا فرق میکنه
نزدیک به یک سال براش زحمت کشیده شده و 2 بخش اصلی اون کاملا تالیفی هستش

daramadnovin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من اعتمادی به این بسته ها ندارم همشون تکراری اند
نظر شما هم محترم هستش

ولی یه بخش کار هم همت خود فرد هستش ........این رو حتما در نظر بگیرید

البته تو این بسته اصلا خبری از روش های مزخرفی مثل درآمد کلیکی و ....استفاده نشده و کاملا اجرایی هعستش

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
بحث ما هم همینه حداقل شما یه توضیح بدید در چه مورد بحث میشه که بدونیم در چه زمینه ای بحث میشه

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
درآمدزایی یا اینترنتیه یا سنتی اگه اینترنتی هست برمیگرده به فروش اینترنتی یا فروشگاه یا تبلیغاتی و ...

daramadnovin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بحث ما هم همینه حداقل شما یه توضیح بدید در چه مورد بحث میشه که بدونیم در چه زمینه ای بحث میشه

با سلام و تشکر بابت نظر شما

سری به سایت بزنید
توضیح داده شده در اونجا

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
تنها درآمد این قبیل بسته ها متعلق به فروشنده هست.
خود فروشنده هم از سیستمی که داره میفروشه استفاده نمیکنه.

Sent from my LG-H959 using Tapatalk

daramadnovin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تنها درآمد این قبیل بسته ها متعلق به فروشنده هست.
خود فروشنده هم از سیستمی که داره میفروشه استفاده نمیکنه.

Sent from my LG-H959 using Tapatalk

با سلام
شما از کجا ادعا می کنید که خود فروشنده از این روش هایی که گفته کسب درآمد نمیکنه؟

بالا