خرید بک لینک

معرفی گزارش های ویژه ابزار Ahrefs (بخش دوم)

شروع موضوع توسط 9zar ‏19 آپریل 2018 در انجمن موتور های جستجو و مبانی سئو

 1. 9zar

  9zar Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏22 اکتبر 2011
  نوشته ها:
  159
  تشکر شده:
  3
  به نقل از سایت سئو :

  بخش دوم گزارش های ویژه ابزار Ahrefs :


  3_ گزارش بک لینک های از دست رفته :

  این گزارش تقویمی کمک می کند تا سایت هایی که با شما ارتباط لینکی داشته اند و شاید لینک ها حذف کرده اند را پیدا کنید. در این گزارش اعداد سبزرنگ تعداد لینک های دریافتی و اعداد سرخ نشان دهنده لینک های از دسته رفته است.

  حتی شما می توانید متوجه شوید که لینک های از دست رفته مربوط به کجا بوده اند. درباره این لینک ها ارزش صرف زمان وجود دارد که با صاحب سایت در ارتباط باشید تا دلیل این اتفاق را جویا شوید. شاید ارتباط باردیگر برقرار شود.


  lost-links-calendar-view-800x398.png  4_ گزارش نوشته های anchor بک لینک :

  این گزارش به شما می گوید که دیگر سایت ها در هنگام لینک زدن به دامنه شما چه نوشته ایی را استفاده کرده اند. این آمار به شما می گوید تا صفحات خارجی را به منظور لینک سازی بهتر هدف گیری کنید و هم چنین صفحات موجود را برای به کارگیری ترم های نوشته های anchor در صورت امکان بهینه سازی کنید.


  link-anchor-text-600x143.png


  این گزارش ها بخشی از امکانات و قابلیت های ابزار Ahrefs است که به سئوکاران و وبمسترها اطلاعاتی غنی درباره لینک سازی ، بهینه سازی و ایجاد محتوا ارائه می کند.

  سئوکاران حرفه ایی می دانند که دانش و آگاهی ، قدرت بوجود می آورد. با داشتن و به کارگیری اطلاعاتی که در اختیار ما وجود دارد می توانیم تصمیم گیری های بهتری برای خود و مشتریان انجام دهیم.

  .

  .

  .
   
 2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخدمات پی پال، وسترن یونیون