برگزیده های پرشین تولز

معرفی یه تیره جدید به نام بازی خور

MR777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
این روزها با پیشرفت تکنولوژی و ... همه چیز داره تغییر می کنه. زندگی داره عوض می شه، زمین داره عوش می شه، موجودات دارن عوش می شن، حتی آدمها هم دارن عوض می شن.
الان دیگه با ورود بازیهای کامپیوتری از نسل آدمها یه تیره جدید به وجود اومده. یعنی تا الان نژادها یا سفیذ بودن یا سیاه و زرد و قرمز و ... ولی الانه دیگه تیره جدیدی به نام بازی خور بوجود اومده.
این نژاد هم مثل سایر نژادها مشخصات خاص خودش رو داره از این قرار که :

1- حداقل ماهی یکبار یه بازی جدید رو انجام بده.

2- از کدهای تقلب استفاده نکنه، یعنی جر نزنه و مردونه بازی کنه.
2-1- به این دلیل نباید از کدهای تقلب استفاده کرد که ما می خوایم تو بازی مهارت خودمون رو بسنجیم نه اینکه زیرآبی بزنیم و بگیم من این بازی رو راحت تموم می کنم در حالی که مثلاً از حالت God Mode یا همون که کاراکتر نمی میره استفاده می کنیم. یا اینکه همیشه اسلحه هامون تا خرخره پر هستند و یا مثلاً اسلحه مرحله 10 رو داریم تو مرحله 2 استفاده می کنیم. این بردن شاهکار نیست. اونی که می تونه بدون اینها بازی رو تموم کنه می تونه خودش رو بازی خور به حساب بیاره. درسته که این کدها رو خود سازنده ها تو بازی گذاشتن ولی خودمون رو گول نزنیم، برای تنبلها گذاشتن دیگه. اسمش روش هست دیگه : " کدهای تقلب "!!!!

3- انجام یه بازی که اگر یک ضرب بشینی سرش و از پشت کامپیوتر به هیچ وجه بلند نشی بر فرض مثال 25 ساعت وقت می خواد رو 2 ماه طول نکشه تا تموم کنه. حول و حوش زمان خودش کارش رو بسازه.

4- از Saveهای دیگرون استفاده نکنه.

5- استفاده از راهنماهای بازی در اینترنت در حالی مجاز هستش که در آخرین مرحله وقتی دیگه نشد بازی رو پیش ببره و معمای بازی هیچ رقمه حل نشد (بعضی از معماها خیلی گیر هستن و نمی شه اونها رو هیچ کاری کرد) سراغ راهنماهای تو اینترنت با دوستان بره.

این هم از تعریف بازی خور.
حالا اینجا کی خودشو بازی خور می دونه و کی با اینها مخالفه؟ یعنی اون بازی خوره یه آماری از کاراش بده و اونی که مخالفه بگه چرا. (احتمالآً یکی از مخالفتها سر همین کدهای تقلب خواهد بود)

با تشکر از بازی خورهای عزیز

iranisoft

Registered User
لایک‌ها
0
اقا به نظر من كد تقلب فقط توي Gta Vice City حال ميده... چون بازيش يه جووريه كه لازم ميشه...
ولي بعضي از بازي وقتي كد تقلبش مياد به ميون واقعا مزخرف ميشه و ديگه اون مزه خودش رو از دست ميده...

iranisoft

Registered User
لایک‌ها
0
ولي يك نكته هم هست اينه كه وقتي يك بازي رو خودمون با اخر برسونيم خيلي خيلي حال ميده تا با يك كده تقلب...ولي همين قدر بگم كدهاي تقلب بازي رو از هم نطر بهم ميريزن و ديگه اصلا نميشه اسمش رو بازي گذاشت...

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
من قدیما cheat می کردم اما اخیرا یا یه بازی رو انجام نمی دم یا سعی می کنم اصلا از cheat code استفاده نکنم ;)

night wolf

Registered User
لایک‌ها
5
آره درسته cheat از لذت بازي كم ميكنه اما بگو ببينم يه بازي مثل Painkiller يا Serious Sam رو چطور ميشه بدون cheat رد كرد؟
من خيلي ها رو ميشناسم كه 90% بازيها رو بدون رمز بازي ميكنن و به قول شما بازي خورند اما بازيهايي با اين سبك رو با cheat انجام ميدن.

najvagar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Getto and Proud In My 6Mbps Internet Cable!! :D
به نقل از night wolf :
آره درسته cheat از لذت بازي كم ميكنه اما بگو ببينم يه بازي مثل Painkiller يا Serious Sam رو چطور ميشه بدون cheat رد كرد؟
من خيلي ها رو ميشناسم كه 90% بازيها رو بدون رمز بازي ميكنن و به قول شما بازي خورند اما بازيهايي با اين سبك رو با cheat انجام ميدن.

اگر قبول کنیم که مرگمون در بازی عیب نیست...اونوقت نه می میریم نه از کد استفاده می کنیم...اصولا یه ترس و دلهره خاصی تو بازی هایی شبیه به Painkiller هست که باعث می شه حتی خیلی ها طرفش نرن یا نصفه کاره ولش کنن...بابا من یادمه تو painkiller جونم 10 بود...با اسلحه painkiller مثل گاو حمله کردم طرف اون مارمولکا...بعد یه دفعه دیدم مرحله تموم شد! خیلی کف کردم...یعنی آدرنالین خونم رفته بود بالا...وحشی شده بودم...یه painkiller واقعی!
البته می گم کد که می زنیم...نمی میریم...وقتی نمی میری...می شی خدا...بعد دیگه چه دلیلی هست که بکشی؟ خب همونجا سیر و صیاحت کنیم دیگه :D نه؟ البته من امتحان نکردم با کد...شاید اونم لذت خاص خودش رو داشته باشه...

بالا