برگزیده های پرشین تولز

معرفی یک کلاهبردار مال مردم فروش به همه

Saman89

Registered User
لایک‌ها
50
جالبه سر امتی کلاه گذاشته و از چند سال قبل هربار هم میبینم همه میگن که پیگیری میکنیم و این حرفا اما تاحالا هیچ اتفاقی نیفتاده :D
جالبه مدیران پرشین تولز تمام تاپیک های مربوط به ایشون و کلاه برداری هاشون رو پاک میکنن
من دوس دارم بازی کنم باهاش .پولم رو هم بده گیرش میندازم
اسمش بهرام امامی پور یا سیاهزاری است
سالهاست که داره این کار رو میکنه
کلی هم التماس میکنه که بدبخت و بیچارم
این دفعه انشالا من میمدازمش زندان
هر کس دیگه ای هم میشناسید بگید با من تماس بگیره میخوام طولانی مدت بندازمش تو هلف دونی
۱۰برابر پولم رو هم بده ولش نمیکنم

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
اوه اوه اوه ...
این بهرام امامی پور حرومخور هنوز داره کلاهبرداری میکنهo_O؟...

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
211
اوه اوه اوه ...
این بهرام امامی پور حرومخور هنوز داره کلاهبرداری میکنهo_O؟...

پیم زده بهم ..... خوردم ... و .....

یه ایرادی هم باید به مدیران پرشین گرفت که باید یه سیستم و روال خوبی برای خرید و فروش کالاها در نظر بگیرین با کارمزد پایین که جلوی این مشکلات گرفته بشه ....

پاک کردن تایپیک یعنی پاک کردن صورت مسئله که فردا سره یکی دیگه کلاه بره ...

الان من خودم تایپیک سامان رو نیدیده بودم غیر ممکن بود بفهمم و ایشون بفهمه که جریان از چه قراره

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
سلام
داداش رحم نکن بهش
در هر صورت باید پلیس فتا ثبتش کنی
سابقه دارم ک باشه پدرش دراومده

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
پیم زده بهم ..... خوردم ... و .....

یه ایرادی هم باید به مدیران پرشین گرفت که باید یه سیستم و روال خوبی برای خرید و فروش کالاها در نظر بگیرین با کارمزد پایین که جلوی این مشکلات گرفته بشه ....

پاک کردن تایپیک یعنی پاک کردن صورت مسئله که فردا سره یکی دیگه کلاه بره ...

الان من خودم تایپیک سامان رو نیدیده بودم غیر ممکن بود بفهمم و ایشون بفهمه که جریان از چه قراره
عزیز جوابش رو نده , این حرومخور بالغ بر 300 مورد کلاهبرداری در انجمن های مختلف و میلیونها تومان پول بالا کشیده!...
تقریبا سال 92-93 بود این اسم رو شنیدم و اولین کلاهبرداریش هم در بازیسنتر بود...
اسم اصلیش هم بهرام امامی پور نیست و جعل هویت کرده, اون کارت بانک انصار هم برای خودش نیست و خیلی وقته داره باهاش کلاهبرداری میکنه!.
توی تاپیک های زیر بحث شده بود که با برگشت چندبرابر پولی که بالا کشیده از شکایت افراد جلوگیری میکنه...در اصل با کلاهبرداری جدید و بزرگتر , پولهای قدیمی و کوچیکتر قبلیش رو صاف میکنه و با باج دادن دهن مالباخته رو میبنده تا شکایتی انجام نشه!

http://forum.bazicenter.com/threads/97538/
http://forum.bazicenter.com/threads/97235/
http://forum.bazicenter.com/threads/95961/
https://forum.persiantools.com/threads/کلاهبرداری-شخصی-به-نام-بهرام-امامی-پور-با-نام-کاربری-stairs.701777/
https://forum.persiantools.com/threads/حتما-بخونید-کلاه-بردار-نامرد-بی-وجدان.634440/

درکل باید برای این مملکت گل و بلبل گریست که افتادن دنبال چهارتا جوان که چرا فیلم خارجی توی سایت برای دانلود گذاشتی و بگیر و ببند راه انداختن واسشون...
ولی از اینور ت..م ندارن این حرومزاده عوضی که سالهاست داره از این و اون کلاهبرداری میکنه رو بگیرن!...

Last edited:

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
این امامی پور کثافت هنوز داره کلاه برداری میکنه ؟! عجب ...
تا الان بیشتر از 1000 نفر رو تیغ زده .

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
این بشر اگ جعل هویت کرده باش دهنش سرویسه
الان چرا کسی پیگیرش نیس؟

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
این بشر اگ جعل هویت کرده باش دهنش سرویسه
الان چرا کسی پیگیرش نیس؟
بالاتر توضیح دادم که چرا تاحالا نگرفتنش:
با برگشت چندبرابر پولی که بالا کشیده از شکایت افراد جلوگیری میکنه...در اصل با کلاهبرداری جدید و بزرگتر , پولهای قدیمی و کوچیکتر قبلیش رو صاف میکنه و با باج دادن دهن مالباخته رو میبنده تا شکایتی انجام نشه!

Saman89

Registered User
لایک‌ها
50
واقعا تا الان از افراد زیادی کلاه برداری کرده.شیوه اش هم جالبه
در هر صورت با اینکه کلاه برداره ولی ادم با استعدادیه که تونسته سر هزار نفر کلاه بزاره
از اون طرفم خیلی احمقه اگر این استعداد و پشتکارش رو جای درست گذاشته بود الان وضع زندگیش این نبود
خودش میگه که عاشق گیمه و این پولا رو خرج خرید بازی میکنه .میگه بازی که میبینم دست از پا گم میکنم و کلاه برداری میکنم
اینم یه جورشه .
افراد قبلی که شکایت کردن چی شد نتیجشون؟

Saman89

Registered User
لایک‌ها
50
بالاتر توضیح دادم که چرا تاحالا نگرفتنش:
با برگشت چندبرابر پولی که بالا کشیده از شکایت افراد جلوگیری میکنه...در اصل با کلاهبرداری جدید و بزرگتر , پولهای قدیمی و کوچیکتر قبلیش رو صاف میکنه و با باج دادن دهن مالباخته رو میبنده تا شکایتی انجام نشه!
خداییش عجب روش مسخره ای داره این که یعنی روز به روز بدبخت تر شدن
مثل کسیه که برنج بخره ۱۰ تومن بعد بفروشه ۸ تومن!!

Saman89

Registered User
لایک‌ها
50
من به این بهرام امامی پور میگم خوب تو که اینقدر انرژی میزاری برای دزدی و کلاه برداری و همش هم جون اون مادر بدبختت رو قسم میخوری بیا توی همین پرشین تولز یه تاپیک بزن بگو غلط کردم و این کار رو تکرار نکن تا بچه ها دستت رو بگیرن یه کاری برات پیدا کنن که بتونی هم باش نون بخوری هم پسنداز کنی هم بازی بخری
من خودم الان چند جا رو میشناسم با شرایط خوب و پورسانت عالی و حقوق کاملا مناسب اگر کلاه بردار نبود میشد کمکش کرد ولی میره اونجا کلاه اونا رم برمیداره ابرو و حیثیتمون رو میبره
ولی این بنده خدا انگار نمیخاد از این راهی که رفته برگرده
خدا زده تو سرش

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
خداییش عجب روش مسخره ای داره این که یعنی روز به روز بدبخت تر شدن
مثل کسیه که برنج بخره ۱۰ تومن بعد بفروشه ۸ تومن!!
همنم خوبه دیگه , هم کلاه برداریش رو میکنه , هم شاکی نداره!...
مثلا پول شما 300 ت بهت برگشت میزنه ازون طرف میره سر یه بنده خدای دیگه رو کلاه میزاره 500 ازش بالا میکشه!...
200 میزاره جیب بازیش رو میخره تا چندوقت با مالباخته جدید بازی کنه و اشک بریزه یکی جدید رو تور میکنه و این چرخه ادامه دارد!...

تنها راه نابودیش شکایت هست!...آقای/خانومی که ازت کلاهبرداری میشه , دست دست نکن, نزار با جفنگیات گفتن وقت بخره, برو شکایت کن حقش رو بزار کف دستش ... نزار بشینه به ریش نداشتت بخنده!...
اگه از من کلاهبرداری کرده بود , تا جرش نمیدادم ول کنش نبودم , حتی اگه 10 برابر بهم برگشت میزد!...
:general505:

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
با سلام
عجیبه که هنوز آزاد هست و داره ادامه میده@
قانون با دزدی فیزیکی برخورد شدیدی می کنه ولی دزدهای مجازی هنوز اون طور که باید از طرف مراجع قضایی پیگیری نمیشه!
البته برای مقابله با دزدی فیزیکی هم کلانتری هست هم یگان امداد و هم آگاهی ولی برای تخلفات مجازی پلیس فتا هستش که خب با تعداد کم پرسنل نمی تونن این همه تخلف رو پیگیری کنن.
امیدوارم با پیگیریر مستمر استارتر این فرد دستگیر و به دست با کفایت قانون سپرده بشه بلکه درس عبرتی هم برای سایر کلاهبرداران شود
مدیریت سایت هم به جای پاک کردن تاپیک که در واقع کمک به کلاهبردار هست سعی کنن با مالباختگان همکاری کنن.

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
با سلام
عجیبه که هنوز آزاد هست و داره ادامه میده@
قانون با دزدی فیزیکی برخورد شدیدی می کنه ولی دزدهای مجازی هنوز اون طور که باید از طرف مراجع قضایی پیگیری نمیشه!
البته برای مقابله با دزدی فیزیکی هم کلانتری هست هم یگان امداد و هم آگاهی ولی برای تخلفات مجازی پلیس فتا هستش که خب با تعداد کم پرسنل نمی تونن این همه تخلف رو پیگیری کنن.
امیدوارم با پیگیریر مستمر استارتر این فرد دستگیر و به دست با کفایت قانون سپرده بشه بلکه درس عبرتی هم برای سایر کلاهبرداران شود
مدیریت سایت هم به جای پاک کردن تاپیک که در واقع کمک به کلاهبردار هست سعی کنن با مالباختگان همکاری کنن.
اگه قرار میبود کسی شکایت کنه همون سال ۹۲ شکایت میشد ازش نه بعد ۴ سال هنوز آزاد باشه و کلاهبرداری کنه.
تمام تاپیک هایی که این بابا کلاهبرداری کرده بوده رو خوندم، یک مورد از مالباخته ها ازش شکایت نکردن.
دلیلیشم گفتم چیه...

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
هنوز ادرسی چیزی پیدا نکردید ازش؟ برید کتلتش کنید:D

MadCatz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
اولین بار با ایشون در بازی سنتر اشنا شدیم و تاپیک های دوستان
خواهش میکنم اینجور آدما رو ول نکنید...

saw8

Registered User
لایک‌ها
263
سلام
کلا معامله اینترنتی ریسک بالا می خواد... بودن اشخاصی هم با امتیازات بالا کلاهبرداری کردن البته کم بودن من خودم تا به حال شخصا یک یا دو نفر رو دیدم (اواتر بز داشت یکیشون)درهمین پرشین تولز ولی چند نکته هست که از تجربه شخصی می باشد انشالله برای عزیزانی که می خوان معامله اینترنتی داشته باشن کارامد باشه..
1.دوستانی که دارای امتیازات بالا هستن با اشخاص بدون امتیاز و یا امتیاز پایین حتما تقاضای ارسال اول داشته باشن
2.سعی کنید قبل از واریز وجه حتما از هویت طرف مقابل مطمئن شوید که جعلی نباشد خوب کار راحتی هست دوستانی که معامله داشتن معمولا اشخاصی که امتیاز دادن از نام کوچیک و یا فامیلی استفاده کردن در فیدبکهایی که دادن میتونید از سوابق امتیازات بازارچه به صحت مالک کارت پی ببرید و دوستانی هم که امتیاز بازارچه کم دارن میتونید با درخواست شماره ثابت و یا عکس کارت ملی همراه با کارت بانکی پی به درستی صحت هویت مالک کارت ببرید کلا پیشگری خیلی اسونتر از درمان هست همیشه این موضوع را در نظر داشته باشید...
3.عکس با نام کاربری و یا عکس از زاویه ها مختلف بنظر بنده زیاد کارامد نیست سعی کنید اجناس حساس مثلا گوشی همراه گران قیمت حتما حضوری معامله کنید یا حداقل با اشخاص شناخته شده که دارای فیدبکهای عالی هستن معامله کنید حتما در نظر داشته باشید حرف اشخاصی که شناخته شده هستن و به قول معروف حرفشون با سند برابر هست از هزار تا عکس با نام کاربری ارزش بیشتری خواهد داشت و دوستانی هم که امتیاز کم دارن خواستید باهاشون معامله کنید اولا حضوری.. و لی نشد اگر خیلی علاقمند به معامله بودید بعد تقاضای ارسال اول.. نشد از طریق ایسام... دیدین فروشنده هیچکدوم از پیشنهادهای شما را قبول نمیکنه حتما قید معامله بزنید و به قول معروف سری که درد نمیکنه رو دستمال نبندید.
با کمی پیشگیری راحت میشه این قضیه کلاهبردای را ریشه کنید
موفق باشد

بالا