برگزیده های پرشین تولز

معرفی 10 وب هاستینگ برتر در سال 1399

وضعیت
موضوع بسته شده است.

webwix.ir

Registered User
لایک‌ها
40
معرفی 10 وب هاستینگ برتر در سال 1399

می خواهید کسب و کار اینترنتی تان را راه بیندازید؟ محصولی برای فروش یا خدماتی برای ارائه دارید؟

احتمالا شما در حال راه اندازی یک کسب و کار یا فعالیت اینترنتی هستید و به همبن دلیل در حال خواندن این مقاله ‏هستید.

انتخای دامنه و
هاست بسیار مهم است که باید به آن توجه کافی داشته باشید. از جهات بسیاری خرید هاست ‏مناسب، از انتخاب نام دامنه هم مهم تر است.

انتخاب هاست نامناسب با مشکلات متعددی که پیش می آورد، تاثیرات ‏نامناسبی بر سایت و فعالیت شما می گذارد.‏

انتخاب شرکت هاستینگ برتر جهت خرید بهترین هاست .

پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان گول قیمت پایین تر بعضی شرکت های هاستینگ را نخورید. قیمت پایین تر در حالی ‏به سود شماست که کارتان به درستی انجام شود. وقتی قرار است یک هاست با قیمت و کیفیت پایین، سایت و کسب و ‏کار شما را تهدید کند، انتخاب این هاست نمی تواند انتخاب هوشمندانه ای باشد. در صورتی که برای کسب و کار خود ‏اهمیت قائلید باید در حد نیاز برای هاستینگ وب سایت تان هزینه کنید. سایت بخش مهمی از کسب و کار شماست که ‏نباید آن را به غیر حرفه ای ها بسپارید.‏

منبع: بهترین هاستینگ برای خرید هاست در سال 99

Last edited by a moderator:

webwix.ir

Registered User
لایک‌ها
40
متن کامل تا آخر هفته منتشر خواهد شد.

نیاز به نظرات و پیشنهادات شما عزیزان داریم .

تجارب خودتون از هاستینگ های مختلف رو در خود سایت ارسال کنید.

netdoc

Registered User
لایک‌ها
34
سلام.
این مطلب تون مث مطالب بقیه سایت ها ست؟کپی هستش؟ چرا کامل شو منتشر نکردین.من رفتم دیدم مطلب تون اصن کامل نیست و فقط چند پاراگراف داره. تا اخر هفته که ما یادمون میره ببینیم :D

webwix.ir

Registered User
لایک‌ها
40
سلام.

مطلبی متفاوت تهیه کردیم.

اما به تدریج منتشر میکنیم.

مطلبی تهیه کردیم تا کاربردی باشه و اصلا جنبه تبلیغاتی داشته و یا معرفی یک سرویس خاصی رو در نظر نگرفتیم.

کاملا بی تعصب و با بررسی دقیق هر هاستینگ و تست سرویس ها و پشتیبانی هاستینگ ها توسط تیم ما صورت گرفته.

Mrmehti64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
تو این مقایسه زیاد از مزایا و یا معایب بعضی هاستینگ ها چرا ننوشتید؟ من خودم چندتا از هاستینگ هایی که معرفی کردین و اصلا قبول ندارم.
بعد یه سوال: چرا همه مطالب تون رو کامل منتشر نکردین؟ عکس تو متن نمیزارید؟ علت خاصی داره؟ تو مطلب ساختار سایت هم عکس نزاشتید.
میشه توضیح بدین؟ ممنونم

netdoc

Registered User
لایک‌ها
34
سلام.

مطلبی متفاوت تهیه کردیم.

اما به تدریج منتشر میکنیم.

مطلبی تهیه کردیم تا کاربردی باشه و اصلا جنبه تبلیغاتی داشته و یا معرفی یک سرویس خاصی رو در نظر نگرفتیم.

کاملا بی تعصب و با بررسی دقیق هر هاستینگ و تست سرویس ها و پشتیبانی هاستینگ ها توسط تیم ما صورت گرفته.

مرسی دوست من. خوندم خیلی خوب بود. تشکر

webwix.ir

Registered User
لایک‌ها
40
خوشحالم مفید بود.

اما این مطلب طی هفته اینده بروزرسانی میشه و یه مطلب کامل خواهد بود.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا