برگزیده های پرشین تولز

معرفی 2 بازی (شبیه ساز) ماینینگ کسب ساتوشی

bango

Registered User
لایک‌ها
60
امروز 2 تا وب سایت بهتون معرفی میکنم که از طریق اون می تونید بدون انجام کار خاصی و فقط با آپگرید کردن دستگاه ها به درآمد روزانه خوبی برسید.
تو این 2 وب سایت هیچ احتیاجی به سرمایه گذاری نیست و استخراج شبیه سازی شده و از سیستم شما هم استفاده به هیچ وجه نخواهد کرد.
وب سایت اول:

468x60.png
Febbit

حداقل برداشت: هزار ساتوشی
وضعیت: در حال پرداخت
سود زیرمجموعه: 10 درصد
پرداخت به: فاست هاب

نحوه کار: کار کردن با وب سایت بسیار آسونه اما برای افرادی که با اینجور سایتا آشنا نیستن ممکنه یکم پیچیده به نظر برسه. دوستانی که از طریق لینک بالا زیر مجموعه من شدند می تونند از طریق پیام خصوصی با من در ارتباط باشن که راهنماییشون کنم
نکته: مدیر وب سایت هنوز استراتژی خاصی برای این وب سایت در نظر نگرفته و هنوز توضیح خاصی راجب چیپ ها به ما نداده

وب سایت دوم:
MoneyClicker

اما وب سایت دوم که وب سایت مورد علاقمه و نسبت به اولی ترجیح میدمش چون استراتژی و قواعد داره و مشخص و واضحه که چجور باید سود کنیم.
حداقل برداشت: 0.5 دلار برای فاست هاب و 10 دلار برای کیف پول اصلی بیت کوین
وضعیت: در حال پرداخت
سود زیر مجموعه: 10 درصد + 0.1 دلار پاداش
جایزه: 0.3 دلار برای عضویت

نحوه کار: این وب سایت یکم پیچیده تر از وب سایت اول هست و باید در اون MMC کسب کنید که از طریق فروش آهن و سنگ و . . . بدست میاد. سنگ و آهن و ... هم می تونید از چندین راه بدست بیارید و با استراتژی خودتون جلو برید. این وب سایت سود خوبی داره اما خب نیاز به صبر و استراتژی خودتون داره پس سوال کردن راجب اینکه روزی چقد سود داره اشتباهه ! هر کس از طریق لینک بالا زیر مجموعه من شد میتونه به من پیام خصوصی بده و بنده در حد فهم و اطلاعات خودم تا جایی که راه داره راهنماییش می کنم.

bango

Registered User
لایک‌ها
60
دوستان ببخشید من فراموش کردم تاپیکو آپدیت کنم. من حدود 20 برداشتی از وب سایت Febbit داشتم که بصورت آنی به فاست هاب واریز میکنه. اخرین برداشتم هم 2 هزار ساتوشی بوده که سندشو میزارم

screencapture-faucethub-io-dashboard-2019-01-24-18_53_08.jpg

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام تو جفتش زیر مجموعت شدم امیدوارم خوب باشن

bango

Registered User
لایک‌ها
60
سایتا همچنان در حال پرداخت آنی به فاست هاب

Screenshot_2019-06-08-22-43-16.png