برگزیده های پرشین تولز

معرفی PATRIOT BOX OFFICE پخش کننده فایل های صوتی تصویری چند رسانه ای

zirabt

Registered User
لایک‌ها
6
معرفی PATRIOT BOX OFFICE -پخش کننده فایل های صوتی تصویری چند رسانه ای

Patriot%20memory%20gearBox%2003.jpg

با دورود و سلام حضور همه عزیزان و گرامیانی که این مطلب رو میخوانند.
همچنینی عرض تبریک دارم به مناسبت میلاد رسول اکرم-ص- و امام جعفر صادق-ع-

من چهارشنبه هفته قبل این دستگاه رو از یکی از مغازه های بازار رضای تهران(چهار راه ولی عصر) خریدم.

و تقریبا2 روزی میشه که بصورت جدی دارم تستش میکنم. امیداوارم نوشته های که در ادامه مینویسم بتونه به اون دسته از هموطنان گلم که میخواهند یک دستگاه پلیر چند رسانه ای برای پخش فایل های ویدئویی و صوتی بخرند کمک کنه.

درپایان این مقدمه لازم میدونم اشاره کنم که این مطالب حاصل 3 ماه تلاش و بررسی و تست انواع مشابه دیگه ای از این نمونه پلیرهاست. که در متن به آنها اشاره خواهد شد.

وب سايت اصلي براي پيگيري مشكلات

اگر سوالی هم برای خرید این نوع پلیرها هم دارید من با کمال میل حاضرم پاسختون رو بدم. از 2 طریق
1- پیام خصوصی در همین سایت PERSIAN TOOLS (نام کاربری ZIRABT)
2-ایمیل [email protected]

41z-sHoX0UL.jpg

الف- مشخصات سازنده و محتویات کارت و نوشته های روی آن

1-این دستگاه ساخت کشور تایوان است که به صراحت در زیر بارکد محصول درج شده است.
2-پخش کننده فایل های ویدئویی

MPG-VOB-TS-IFO-M2TS-MP4-AVI-MOV-DAT-1080P =MPEG1/2/4
MKV -AVI =DIVX 3/4/5/6/7
XVID تمامی ویرایش ها .....
......H264-AVC
REAL MEDIA8/9/10 ,RM,RMVB/P
FLV
WMV9
ISO
3-پخش کننده فایل های صوتی

دالبی دیجیتال DTS دی تی اس AC3
MPGیک لایر 1-2-3

MPG2لایر 1-2

REAL AUDIO-AAC-WMA-LPCM

HDMI RAW
با کیفیت سارند 5.1 کانال و 7.1 کانال از طریق خروجی اپتیک صدای S/PDIF

* دستگاه با تمامی ویندوزها هم میتواند ارتباط برقرار کند که همانگونه که مستحضرید آخرینش ویندوز سوون 7 است که این سیتم عامل هم با این دستگاه قابل استفاده و اتصال و ارتباط است.

* زبانهای که در دستگاه قابل پشتیبانی است تا کنون: آلمانی- انگلیسی- فرانسوی- دوتچ- ایتالیایی- روسی-اسپانیایی- دو نوع تجاری و عمومی چینی و چند زبان دیگر
متاسفانه تا کنون زبان فارسی یا عربی به این دستگاه از طریق فریم ویر ها افزوده نشده که امیدوارم با همت دوستانی که این دستگاه را خریده اند بشه یک درخواست دسته جمعی برای این موضوع به شرکت معظم پاتریوت داد.
*-محصول جدیدابا 2 سال گارنتی به خریدار فروخته میشود (البته مدل گارنتی یکساله هم بعضا ممکنه یافت بشه -خریداران دقت کنند) برای اینکه تبلیغ نباشه من اسم هیچ مغازه ای رو نمیبرم.

*ملحقات داخل کارتن دستگاه : یک عدد کابل اچ دی ام آی ورژن 1.3- کابل یو اس بی-سی دی نرم افزار- آداپتور برق-کنترل از راه دور-باطری و یک برگ راهنمای استفاده از کالا-کابل کامپوزیت

ب -نتیجه تست های اینجانب :

1- جنس بدنه از آلومینیوم و است و بسیار محکم ساخته شده بر خلاف بسیاری از دستگاه های مشابه که از بدنه های نامرغوب و غیر محکم استفاده میکنند نمره اگر بخواهیم بدهیم از 100/90 امتیاز برای استحکام خواهد گرفت
2- طراحی : به نظر من طراحی چندان مناسبی ندارد و بسیار ساده ساخته شده. بیشتر آدم رو یاد باکس های هارد میندازه ولی با اینحال بند های بعدی ثابت میکنه که شکل زیاد مهم نیست بلکه عملکرد و قدت دستگاه شرطه اوله. چون خرید یک دستگاه زیبایی ناکارآمد واقعا آدمو نا امید میکنه. از 100 نمره من 75 نمره به دیزاینش می دم
3- رابط ها -
دارای 3 ورودی یو اس بی است 2 تا يو اس بي- های اسپید2 و یکی هم ورژن 1 - یکی از پورتهای های اسپید 2 در جلو قرار گرفته-
کامپوزت
hdmi ver1.3
lan
امکان اتصال وای فای

خروجی spdif نوری صدا که واقعا معرکه است. من از اون طریق تونستم یک کنسرت 5.1 از محمد رضا لطفی با گروه شیدا رو ببینم باور کنید از کیفیتش شوکه شدم خصوصا در خروجی حالت spdif raw

امتیاز من به این بخش 95 از 100
علتش هم نبودن پورت آی لینک و ای ساتا برای ارتباط با هاردهای از این دست است

4-رابط کاربری= نسبتا سریع و ساده تر مانند اکسپلورر ویندوز است (در مقایسه با وسترن دیجیتال قدری سریع تر عمل میکند و یوزر فریندلی تر است) البته مشکی بودن فضای زمینه ممکن است برای برخی دلچسب نباشد که از این لحاظ انتخاب رنگ های گرمی مانند آبی وسترن دلچسب تر است واین قدری حرفه ای تر (مشکی)
در کل کار با منو ها و فراگیری ارتباط با بخش ها و منو ها بسیار ساده و دوست داشتی است
امتیاز من 90 از 100
علتش هم اینکه جا دارد چندین زیر مجموعه به بخش ها اضافه بشه خصوصا در ساب تایتل ها و اینوی سیستم و وژن دستگاه و...+ رنگ پس زمینه منو ها

5-ساپورت فایل ها

از لحاظ پخش فایل ها کلیه مواردی ذیل که تا کنون تونستم در این دستگاه تستشون کنم به خوبی پخش شدند:

divx
xvid
mkv
m2ts
ts
wmv
rmvb
vob
mov
mpeg2
mpeg1
dat

فایل های mkv بصورت HD بودند هم 1080 I و هم 1080 وهم720P

در پخش فایل های کیفیت بالا FULL HD1080P////-HD READY720 سنگ تموم گذاشت

سرعت بسیار عالی در پخش فایل های ویدیویی اچ دی با بیت ریت های بالای 16000 کیلو بایت -16 مگ به بالا

کنترل همه کاره که واقعا نمونه های مثل وسترن دیجیتال و... رو حسابی کنار زده

از امکاناتی همچون انتقال سریع یا همون GO TO
سینک ساب تایتل مستقیم از روی دکمه های ساب
انتخاب خروجی های صدا هم برای کابل ها و هم برای نوع چند زبانه بودن تراک ها روی کنترل
زوم و اینتر یک کلید است برای سهولت کار
دکمه زاویه برای ویدئو های با این امکان
اسلوموشن روی کنترل
....

4- سایر امکانات :

امکان نصب یک هارد ساتا با نوع اس اس دی یا معمولی اینترنال 2.5 اینچی- لپ تاپی -با ظرفیت 1 ترابایت

UPNP استریمینگ از اینترنت

...

5-نقاط قوت و ضعف دستگاه

- نقاط قوت :
*قیمت مناسب به نسبت امکانات فوق العاده آن ( 149000 تومان /بازار رضا)
*سرعت لود شدن و آماده به کار
*یوزرفرندلی بودن یا همون سادگی منو ها و فهرست های دستگاه و رابط کاربری برای استفاده کنندگان
*پخش روان و بدون وقفه بالاترین کیفیت های حال حاضر دنیا
*ساپورت نرم افزاری خوب و عالی از طریق وب سایت رسمی سازنده
*اعتبار کارخانه سازنده و شناخته بودن آن
*پخش زیرنویس فیلم ها و امکان سینک کردن زمان ها و افست کردن آن ها و تغیرر رنگ نوشته ها+پخش زیرنویس با فرمت ساب ای دی ایکس IDX برای دیدن زیر نویسها فارسی
*بدنه آلومنیومی بسیار محکم
*امکان نصب هارد در داخل دستگاه
*خروجی های صدا و تصویر مناسب و متنوع
*امکان شبکه ای نمودن دستگاه
*امکان نصب وای فای یو اس بی
*پخش دامنه وسیع و قابل ارتقای از انواع فرمت های محبوب و رایج روز دنیا با بهترین کیفیت بدون کوچکترین وقفه حتی در حالت پخش سریع 32 برابر بیشتر از حد نرمال پخش فایل
*پشتیبانی وفوق العاده قوی از سایت سازنده و راه اندازی یک فوورم (انجمن) در ذیل سایت اصلی پاتریوت برای پاسخ و ارسال جواب و خواسته هاو درخواست های خریداران
.....

نقاط ضعف:
1- عدم پشتیبانی از فرمت زیرنویس SRT به زبانهای فارسی یا عربی
2-عدم امکان نصب هارد های داخلی 3.5 اینچی معمولی
3-عدم وجود دکمه یا بخش وضعیت و وژن سیستم. (برای فهمیدن ورژن فعلی دستگاه می بایست ابتدا در قسمت هوم پیج HOME PAGE-صفحه اول- دکمه استاپSTOP و سپس پاووس PAUSE را بزنیم)
4-عدم امکان اتصال درایورهای اکسترنال مانند بلو رای ها و دی وی دی درایوها (فعلا) در فریمویر بعدی این مشکل حل خواهد شد-به نقل از وب سایت رسمی پاتریوت-
5- سایر موارد رو اگه دیدم ذکر میکنم

امتیاز فعلی من (ممکن است کم یا زیاد شود البته): از نمره 100 فعلا85

وضعیت رضایت از خرید این دستگاه:
کاملا راضیم صرفا امیدوارم عدم پشتیبانی از زیرنویس های فارسی طول نکشه و با فریمویرهای جدید این مشکل هم حل بشه.

استفاده از این مقاله در سایر سایت ها یا وبلاگ ها با درج نام ( شهرام امیر حمزه ) باعث خوشحالی و دلگرمی بنده در ادامه درج رویو های بهتر از ساير دستگاههای صوتی تصویری خواهد شد.

تا ویرایش بعدی این مقاله خدانگهدار

Last edited:

zirabt

Registered User
لایک‌ها
6
توضيحاتي درباره ويرايش ورژن 4

سرعت دستگاه نسبت به قبل فوق العاده بيشتر شده و دستگاه واقعا الان كولاك ميكنه.

فكر نكنم توي تمام دستگاههاي موجود بازار دستگاهي مثل اين البته تو رنج قيمت زير 200 تومان باشه.

تمامي فايل ها حتي ايزو هاي بلو راي و اچ دي وي دي رو هم بهش اضافه كرده اند.

راستي بعضي از دوستان كه شهرستان هستند به من ايميل زده اند كه ميخواهند اينو بخرند اگه كسي خواست من ميتونم براشون بخرم (آكبند آكبند) و براشون پستش كنم در اسرع وقت. با گارنتي اصلي و تضميني

جسارتا هم عرض ميكنم اگه كسي خواست من مبلغ 5000 تومان ناقابل بابت هزينه رفت و آمد و حق الزحمه خريد و پست ميگيرم (پول پست هم با خود شخص خريدار است)

تلفن فروشگاه اصلي كه نمايندگيشم هست بهتون ميدم كه اول قيمت بگيريد كه خداي ناكرده شك وشبهه اي توش در نياد

يا علي مدد

Last edited:

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
گارانتی شرکتی این دستگاه برای کدوم شرکت هست کارت گارانتی داره یا لیبل ؟
برای ریختن فیلمها مثل اینکه باید نرم افزار خودش استفاده کرد و فایل ها رو کانورت کنیم ؟
اگه اینجوری باشه واقعا مشکله چون شما همیشه به نرم افزار دسترسی نداری و کانورت کردن
وقت گیر خواهد بود
نکته اخر کار با شبکه این دستگاه چطوره ؟
تو امازون از کار با وایرلس با این دستگاه راضی نبودند (usb)

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
کجایی داداش ؟

salam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز ، آدرس و تلفن نمایندگیش رو میدی؟

saeed zamany

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز ، آدرس و تلفن نمایندگیش رو میدی؟

با سلام خدمت دوستان عزیز و علاقه مند به دستگاه بسیار خارق العاده باکس آفیس پاتریوت

در مورد سوال شما باید بگم این محصول رو شما میتوانید از یکی از نمایندگی رسمی شرکت فرآیند یعنی

گروه مهندسین فرآیند در بازار رضا(چهار راه ولی عصر- بازار کامپیوتر رضا پلاک 54-تلفن:66493454-66499427) تهیه کنید.

شایان ذکر است این محصول شامل 2 سال گارانتی و پشتیبانی شرکت فرآیند نماینده رسمی پاتریوت در خاورمیانه میباشد.

http://www.patriotmem.com/products/buyp.jsp?regionq=Middle East&vendortype=Distributors

http://www.farayandmea.com/Certifications.aspx

در ضمن قیمت این دستگاه 164000 تومان به همراه Wi-Fi و149000 تومان بدون Wi-Fi میباشد و ارسال آن برای

سراسر ایران بصورت رایگان میباشد.

در صورت داشتن هرگونه سوال فنی نیز میتوانید به ُ[email protected] یا [email protected]ایمیل بزنید.

در ضمن برای دونستن یکسری از قابلیت های این دستگاه:

Patriot%20BOX%20Office.jpg

Last edited:

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
newegg اینو داره 90 دلار میفروشه و wd tv live رو 120 دلار.wd tv هم 90 دلار
قیمت wd tv live اینجا چنده؟

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
مدل لایو حدود 165 تومن فروخته میشه

zirabt

Registered User
لایک‌ها
6
من دستگاهمو ميفروشم

سلامتشو از هر لحاظ تضمين ميكنم

بيش از 5 الي 6 ساعت هم كار نكرده

هر كسي خواست پي ام بده در خدمتيم

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من دستگاهمو ميفروشم

چه مشکلی داره که می خوی بفروشیش ؟

jayko

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توضيحاتي درباره ويرايش ورژن 4

سرعت دستگاه نسبت به قبل فوق العاده بيشتر شده و دستگاه واقعا الان كولاك ميكنه.

فكر نكنم توي تمام دستگاههاي موجود بازار دستگاهي مثل اين البته تو رنج قيمت زير 200 تومان باشه.

تمامي فايل ها حتي ايزو هاي بلو راي و اچ دي وي دي رو هم بهش اضافه كرده اند.

راستي بعضي از دوستان كه شهرستان هستند به من ايميل زده اند كه ميخواهند اينو بخرند اگه كسي خواست من ميتونم براشون بخرم (آكبند آكبند) و براشون پستش كنم در اسرع وقت. با گارنتي اصلي و تضميني

جسارتا هم عرض ميكنم اگه كسي خواست من مبلغ 5000 تومان ناقابل بابت هزينه رفت و آمد و حق الزحمه خريد و پست ميگيرم (پول پست هم با خود شخص خريدار است)

تلفن فروشگاه اصلي كه نمايندگيشم هست بهتون ميدم كه اول قيمت بگيريد كه خداي ناكرده شك وشبهه اي توش در نياد

يا علي مدد

روش آوردن زیرنویس فارسی:
1 زیرنویس فارسی SRT فیلم مورد دلخواه را دانلود کرده
2 برنامه txt2vobsub.exe را دانلود کنید
3 فریم رین فیلم را مشخص کنید
4 output language=(fa) persian
outline=black text=white
color antialias= gray
Font charset= Arabic
Font size= 15 or etc
Generate vobsub
از همنام بودن زیرنویس ساخته شده با فیلم خود مطمئن شده و هردو را در یک فولدر گذاشته و دیدن فیلم با زیرنویس فارسی لذت ببرید

jayko

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
روش آوردن زیرنویس فارسی:
1 زیرنویس فارسی SRT فیلم مورد دلخواه را دانلود کرده
2 برنامه txt2vobsub.exe را دانلود کنید
3 فریم رین فیلم را مشخص کنید
4 output language=(fa) persian
outline=black text=white
color antialias= gray
Font charset= Arabic
Font size= 15 or etc
Generate vobsub
از همنام بودن زیرنویس ساخته شده با فیلم خود مطمئن شده و هردو را در یک فولدر گذاشته و دیدن فیلم با زیرنویس فارسی لذت ببرید

ssasan

Registered User
لایک‌ها
8
با سلام به دوستان
یک سوال کوچک داشتم آنهم اینکه مدل دارای Wi-Fi آیا از قابلیت DLNA پشتیبانی می کند یا خیر؟
با تشکر از شما در ضمن اگر قیمت روز را نیز قرار دهید متشکر می شوم

martin2007

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من در مورد این نوع دستگاه ها اطلاعی ندارم،
خود دستگاه مموری داخلی داره؟

danial1

Registered User
لایک‌ها
23
من دستگاهمو ميفروشم

جای تعجب داره !!! دوست عزیز تو پستهای اول کلی تعریف و تمجید کردی از این دستگاه ، حالا چطور شده که داری میفروشی ؟؟؟ در ضمن قیمت رو هم اعلام کنید

بالا