برگزیده های پرشین تولز

معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

Chapeau

Registered User
لایک‌ها
11
خوب از اونجایی که چند وقت هست دارم به دنبال یک پلیر خوب می گردم که بتونه فایل های HD Rip رو هم پخش کنه ،به دستگاهی کوچک اما با توانایی های فوق العاده برخورد کردم که تو این تاپیک می خوام اون رو معرفی کنم :cool: راستش تا اونجایی که من تحقیق کردم در حال حاضر هیچ کدوم از DVD player های موجود در بازار نمی تونن
mkv. ها رو پخش کنن ( تنها مورد Blueray player های سونی و پاناسونیک بودن که اونها هم قیمتشون بالای 700 تومان بود )اما شرکت وسترن دیجیتال با ارائه این محصول ،مشکل رو حل کرده : WD TV HD Media Player دستگاه کوچکی ست که میتونه تمامی فرمت های صدا ، تصویر ، عکس و هر آنچه را که بخواهید رو براتون پخش کنه .

WD TV به دو روش ، اتصال با کابل HDMI و یا کابل کامپوزیت به TV وصل میشه و از طریق USB تمام فایل های تصویری رو پخش میکنه

wd-tv-hd-media-player.jpg

فرمت های تصویر مورد پشتیبانی :
Video -MPEG1/2/4, WMV9, AVI (MPEG4, Xvid, AVC), H.264, MKV, MOV (MPEG4, H.264),
MTS, TP, TS )

فرمت های صدا :
Music - MP3, WMA, OGG, WAV/PCM/LPCM, AAC, FLAC, Dolby Digital, AIF/AIFF, MKA

فرمت های عکس :
JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG

قابلیت پخش انواع Subtitle
-SRT (UTF-8), SMI, SUB, ASS, SSA

News2_0.jpg

(توضیحات بیشتر) ،
قیمت در ایران حدود 160 تومان

Last edited:

morti18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمیدونید کجا میفروشن ؟

take

Registered User
لایک‌ها
100
دوست عزیز داخل دستگاه میشه dvd گذاشت یا فقط یک نوع رابط هستش
من الان برای دیدن فیلمهایی که فرمت mkv دارند کامپیوترم را به ال سی دی وصل کردم و این مدلی نگاه میکنم
میخواستم ببینم این دستگاه من را از کامپیوتر بی نیاز میکنه؟

darab171

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با تشکر این دستگاه رو از کجا میشه تهیه کرد

Chapeau

Registered User
لایک‌ها
11
نمیدونید کجا میفروشن ؟
با تشکر این دستگاه رو از کجا میشه تهیه کرد
راستش من این دستگاه رو تو یه مغازه تو پاساژ کامپیوتر شهرک غرب دیدم ( شهرک غرب ، روبروی میلاد نور)
فکر کنم پایتخت هم داشته باشه

دوست عزیز داخل دستگاه میشه dvd گذاشت یا فقط یک نوع رابط هستش
من الان برای دیدن فیلمهایی که فرمت mkv دارند کامپیوترم را به ال سی دی وصل کردم و این مدلی نگاه میکنم
میخواستم ببینم این دستگاه من را از کامپیوتر بی نیاز میکنه؟

دقیقا با این پلیر تنها چیزی که لازم دارین یه تلویزیون HD Ready و یا یه LCD هست ،نه DVD نمیخوره چون تنها ورودیش
USB 2 هست . باید DVD رو یریزید رو فلش ویا هارد اکسترنال با خروجی USB ، بعد وصلش کنین به این :cool:
به دو روش ، اتصال با کابل HDMI و یا کابل کامپوننت به TV وصل میشه و از طریق USB فایل هاتون رو پخش می کنه

morti18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه تحقیقی کردم .
این دستگاه بیشتر به درد کسایی مثل من میخوره که فیلمهاشون با پسوند MKV هستش و به قولی HDRip
که هر گز نمیشه با دستگاه دی وی دی و یا سینمای خانگی دیدش .
دوم : من میخواستم از سایت آمازون خریداری کنم ، با این سایت صحبت کردم http://original4u.com/f/index.php
گفتش اگه بخوایی همین الان بخری ، 15 روزه بهتون تحویل میدیم که با هزینه گمرکی و ارسال و بیمه و غیره ، حدود 180 هزار تومان براتون در میاد . ولی گفتش احتمالا خودشون به صورت عمده وارد میکنن که اگه صبر کنیم تا وارد کنه برای ما قیمتش حدودا 140 هزار تومان در میاد !
حالا بعضیا گفتن توی بازار هم هست !
من شاید برم پایتخت یا ولی عصر ببینم داره یا نه !
اگه کسی گرفته ، ممنون میشیم بگه که فیلم MKV فول اچ دی باهاش دیده یا نه ؟ و چطور بوده ؟

با تشکر

Chapeau

Registered User
لایک‌ها
11
ولی گفتش احتمالا خودشون به صورت عمده وارد میکنن که اگه صبر کنیم تا وارد کنه برای ما قیمتش حدودا 140 هزار تومان در میاد !
حالا بعضیا گفتن توی بازار هم هست !
من شاید برم پایتخت یا ولی عصر ببینم داره یا نه !

آره، اگه صبر کنیم تا بازار ش انبوه بشه ، میشه ارزونتر خرید ...... پس خبرش رو بده !
مرسی

hdtv_master

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام

من دوستم تست كرده ميگه پخش مي كنه
در ضمن راه دور لازم نيست هم تو بازار رضا بوده هم

پايتخت . الان هم كميابه ولي احتمال داره بتوني از سازگار بگيري
به نظر من بهتره HTPC جمع كني و دنبال اين چيزا نري
چون خالص كه پخ نمي كنه محدوده وسيعي هم باز پخش
نمي كنه در عمل. البته خوب دستگاه منفرد اين مزيت هم داره
كه دستگاهه نه PC زاقور
البته suttle مدل هاي زيبايي زده و كنترل و اينا هم دارند
قيمت دستگاه هم خريده 143 ت و يكي هم 150 ت خريده

يه نقدي هم شبكه pc7 نوشته كه به علت كپي رايت
نمي تونم اينجا عنوان كنم

morti18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ب
بهتره HTPC جمع كني و دنبال اين چيزا نري
چون خالص كه پخ نمي كنه محدوده وسيعي هم باز پخش
نمي كنه
ا

سلام دوست عزیز
ما هم میدونیم MKV پخش میکنه ;)! میخواستم ببینم که کیفیتش چطوره ؟ واقعا با کیفیت بالا پخش میکنه ؟
خوب من که نمیخوام دی وی دی برام پخش کنه ، چون تمام فیلمهای من یا Divx ، Avi یا MKV !
من فقط میخوام این فایلها رو پخش کنه اونم با کیفیت HD !
راستی ، شما نمیدونید سازگار این محصوا رو کی میاره ؟
شما فکر میکنید بین محصولات مشابه تو همین رنج قیمت ، کدوم بهتره ؟ آیا میشه الان اینو گرفت و بعدا که سازگار آورد ببریم گارانتی هم بگیریم ( البته فکر کنم حدود 5 یا 10 تومان باید داد )
دوستتون ازش راضی بود ؟!
ببخشید یه چیزی یادم رفت ! این HTPC که گفتین ، چی هستش ؟
ممنون
با تشکر

Last edited:

hdtv_master

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز
ما هم میدونیم MKV پخش میکنه ;)! میخواستم ببینم که کیفیتش چطوره ؟ واقعا با کیفیت بالا پخش میکنه ؟
خوب من که نمیخوام دی وی دی برام پخش کنه ، چون تمام فیلمهای من یا Divx ، Avi یا MKV !
من فقط میخوام این فایلها رو پخش کنه اونم با کیفیت HD !
راستی ، شما نمیدونید سازگار این محصوا رو کی میاره ؟
شما فکر میکنید بین محصولات مشابه تو همین رنج قیمت ، کدوم بهتره ؟ آیا میشه الان اینو گرفت و بعدا که سازگار آورد ببریم گارانتی هم بگیریم ( البته فکر کنم حدود 5 یا 10 تومان باید داد )
دوستتون ازش راضی بود ؟!
ببخشید یه چیزی یادم رفت ! این HTPC که گفتین ، چی هستش ؟
ممنون
با تشکر

بله تا 1080P
پخش می کنه
کیفیتش هم بالاست.
فک می کنم همین بهرتین باشه . فیم ور ش هم دوستم ارتقا داد
و یه سری زیر نویس ها درست شد.
به نظر من از خود سازگار سراغشو بگیر
HTPC یه جور PC هست برای پخش /
البته میشه خود آدم هم اسمبل کنه. فروشی شم تو خارج هست
مزینتش هم اینه که ویندوز و .. اینا داره مشکل ناسازگاری نداره

vahidd

Registered User
لایک‌ها
13
خوب از اونجایی که چند وقت هست دارم به دنبال یک پلیر خوب می گردم که بتونه فایل های HD Rip رو هم پخش کنه

WD TV به دو روش ، اتصال با کابل HDMI و یا کابل کامپوننت به TV وصل میشه و از طریق USB تمام فایل های تصویری رو پخش میکنه

دستگاه خوبی پیدا کردی ولی بحث این دستگاه با HD DVD Player سواست،
توجه داشته باشید که فقط دو خروجی تصویر Compoiste و HDMI داره و خبری از Component نیست، به عبارت ساده تر برای بهره وری از HD فقط از HDMI آن میتوانید بهره ببرید.

WD شرکتی نیست که در A/V بخواد با شرکتهای درجه یک کره ای ژاپن رقابت کنه ، اساسا کار این شرکت چیز دیگریست، برای امثال samsung و sony ساخت از این بهترشم هیچ کاری نداره، اگه نمیسازن بخاطر اینکه میخوان مصرف کننده تکنولوژی HD با کیفیت درست که نیازمند Bitrate بالاست روی HD DVD و Blueray ببینه، امثال فرمت MKV هم برای دیدن HD در سایزهای کوچک مانیتور کامپیوتر ساخته شدن و حتی سازندگان این فرمتها هم ادعای بیشتری ندارند، مثلا Divx network میگه هدف ما از این فرمت فشرده Divx عمومی کردن انتقال ویدیو در اینترنت و دستگاههای قابل حمل پخش ویدوویی(PMP) بوده.
البته مصرف کننده ممکن بخواد 3gp روی LCD شصت ببینه که این خوب بحث دیگریست! :lol: مژده بدم به احتمال زیاد این دستگاه 3gp را با پسوند avi حمایت میکنه :lol:

از نظر قیمتی، با توجه به اینکه فقط از USB توانایی پخش داره و مجهز به Drive Optical برای خواندن CD و DVD نیست، قیمت این دستگاه با این ابعاد و ارتفاع چهارسانتی همین حدود و اصلا هم چیز مفتی نیست ولی بسیار ارزشمند و کار راه انداز:
این دستگاه رو منم به کسایی توصیه میکنم که کنار DVD Player خانگی یک دستگاه برای پخش Rip ها خصوصا HD Rip بخوان و با توجه به ایکه فعلا HD DVD در بازار چندان رایج نیست و HD rip در حال حاضر گزینه مطرحیست این دستگاه یا مشابه آن در شرایط فعلی تا عمومی شدن HD DVD و Blueray گزینهای کاملا مناسبیست؛ بعلاوه چون Frimwire آن به قول دوستون قابل ارتقاست اگه فرمتهای تصویری کمی تغییر کنه امکان سازگاری هست.
مهمتر از قبلی وقتی این دستگاه فقط با USB کار میکنه اگه موقع کار کردن به زور USB Drive متصل به دستگاه ازش جدا نکنین این دستگاه حالا حالاها تا نواسانات اداره برق خرابش نکرده کار میکنه؛ برخلاف DVD Player که سیستم Optical اش با گذشت زمان ضعیف میشه ، این دستگاه خداروشکر چنین مشکلی نداره
از همه مهمتر که تا این لحظه فقط خودم به عنوان اولین نفرمتوجش شدم: این دستگاه برای وصل هارد دیسک بهینه سازی شده و به خوبی فایلهای تصویری روی هارد در پوشه های مختلف شناسایی و با هر فرمتی پخش میکنه و این اگه حواستون جمع کنید کار کمی نیست، خیلی دستگاهها هستن که یک ورودی اطلاعات USB هم دارن ولی در اکثر مواقع با سایز ظرفیت حافظه یا انواع فرمتها یا نوع پسوند و محل قرارگیری پوشه ها مشکل دارن و این دستگاه از این نظر واقعا وسیله با ارزش و کاملا متفاوت.

morti18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله تا 1080P
پخش می کنه
کیفیتش هم بالاست.
فک می کنم همین بهرتین باشه . فیم ور ش هم دوستم ارتقا داد

ممنون از راهنماییتون
من از یکی شنیدم که خریده بود ، البته ایران نیستش ، میگفت خیلی کیفیتش عالیه ! میگفت ماداسکار 2 رو دیده
گرخیده !:D

Chapeau

Registered User
لایک‌ها
11
بله تا 1080P
پخش می کنه
کیفیتش هم بالاست.
فک می کنم همین بهرتین باشه . فرم ویر ش هم دوستم ارتقا داد
ممکنه کمی درباره نحوه آپدیت فرم ویر توضیح بدین ...... یعنی همون سیستم فلش رو داره ؟
دستگاه خوبی پیدا کردی ولی بحث این دستگاه با HD DVD Player سواست،
توجه داشته باشید که فقط دو خروجی تصویر Compoiste و HDMI داره و خبری از Component نیست، به عبارت ساده تر برای بهره وری از HD فقط از HDMI آن میتوانید بهره ببرید.

WD شرکتی نیست که در A/V بخواد با شرکتهای درجه یک کره ای ژاپن رقابت کنه ، اساسا کار این شرکت چیز دیگریست، برای امثال samsung و sony ساخت از این بهترشم هیچ کاری نداره، اگه نمیسازن بخاطر اینکه میخوان مصرف کننده تکنولوژی HD با کیفیت درست که نیازمند Bitrate بالاست روی HD DVD و Blueray ببینه، امثال فرمت MKV هم برای دیدن HD در سایزهای کوچک مانیتور کامپیوتر ساخته شدن و حتی سازندگان این فرمتها هم ادعای بیشتری ندارند، مثلا Divx network میگه هدف ما از این فرمت فشرده Divx عمومی کردن انتقال ویدیو در اینترنت و دستگاههای قابل حمل پخش ویدوویی(PMP) بوده.
البته مصرف کننده ممکن بخواد 3gp روی LCD شصت ببینه که این خوب بحث دیگریست! :lol: مژده بدم به احتمال زیاد این دستگاه 3gp را با پسوند avi حمایت میکنه :lol:
از نظر قیمتی، با توجه به اینکه فقط از USB توانایی پخش داره و مجهز به Drive Optical برای خواندن CD و DVD نیست، قیمت این دستگاه با این ابعاد و ارتفاع چهارسانتی همین حدود و اصلا هم چیز مفتی نیست ولی بسیار ارزشمند و کار راه انداز:
این دستگاه رو منم به کسایی توصیه میکنم که کنار DVD Player خانگی یک دستگاه برای پخش Rip ها خصوصا HD Rip بخوان و با توجه به ایکه فعلا HD DVD در بازار چندان رایج نیست و HD rip در حال حاضر گزینه مطرحیست این دستگاه یا مشابه آن در شرایط فعلی تا عمومی شدن HD DVD و Blueray گزینهای کاملا مناسبیست؛ بعلاوه چون Frimwire آن به قول دوستون قابل ارتقاست اگه فرمتهای تصویری کمی تغییر کنه امکان سازگاری هست.
مهمتر از قبلی وقتی این دستگاه فقط با USB کار میکنه اگه موقع کار کردن به زور USB Drive متصل به دستگاه ازش جدا نکنین این دستگاه حالا حالاها تا نواسانات اداره برق خرابش نکرده کار میکنه؛ برخلاف DVD Player که سیستم Optical اش با گذشت زمان ضعیف میشه ، این دستگاه خداروشکر چنین مشکلی نداره
از همه مهمتر که تا این لحظه فقط خودم به عنوان اولین نفرمتوجش شدم: این دستگاه برای وصل هارد دیسک بهینه سازی شده و به خوبی فایلهای تصویری روی هارد در پوشه های مختلف شناسایی و با هر فرمتی پخش میکنه و این اگه حواستون جمع کنید کار کمی نیست، خیلی دستگاهها هستن که یک ورودی اطلاعات USB هم دارن ولی در اکثر مواقع با سایز ظرفیت حافظه یا انواع فرمتها یا نوع پسوند و محل قرارگیری پوشه ها مشکل دارن و این دستگاه از این نظر واقعا وسیله با ارزش و کاملا متفاوت.

مرسی از اطلاعات و بررسی کامل تون .... بلی اشتباه نوشتم خروجی کامپوزیت و HDMI داره ..... راستی
با وجود اتصال کابل HDMI آیا میشه همزمان از کامپوزیت ها برای اتصال سیستم صوتی هم استفاده کرد ؟؟
اگه بشه که دیگه آخر سینمای خانگی میشه :cool:

من از یکی شنیدم که خریده بود ، البته ایران نیستش ، میگفت خیلی کیفیتش عالیه ! میگفت ماداسکار 2 رو دیده
گرخیده !

آره منم از فروشنده خیلی تعریفش رو شنیدم :)

Chapeau

Registered User
لایک‌ها
11
سلام
من فردا میرم ولیعصر بخرم !
نمیدونید کجا ها میفروشن ؟
ممنون میشم امشب یا فردا قبل از 10 جواب بدین !
با تشکر

راستش من همون که تو پاساژ کامپیوتر شهرک غرب ( روبروی میلاد نور ) بود رو دیدم که میگفت 160(که گرون گفته ) چون
150 یا حتی 140 هم هست (پس اونجا نرو ) ، دیگه جاهایی که به خاطرم میرسه : پایتخت هست و پاساژ ایران و بازار رضا
چون جمهوری که فکر نکنم اصلا بشناسن چی هست !!! .... اگر میری خوب چند جا قیمت کن ...... امیدوارم ارزون ش
رو پیدا کنی :)

Chapeau

Registered User
لایک‌ها
11
راستی یه فایل نمونه هم رو فلش ببر همونجا امتحان کن !

morti18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش من همون که تو پاساژ کامپیوتر شهرک غرب ( روبروی میلاد نور ) بود رو دیدم که میگفت 160(که گرون گفته ) چون
150 یا حتی 140 هم هست (پس اونجا نرو ) ، دیگه جاهایی که به خاطرم میرسه : پایتخت هست و پاساژ ایران و بازار رضا
چون جمهوری که فکر نکنم اصلا بشناسن چی هست !!! .... اگر میری خوب چند جا قیمت کن ...... امیدوارم ارزون ش
رو پیدا کنی :)

;)
ممنون از راهنمایی ؟!
موفق باشین

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
البته منم هم عقیدم که قیمت پایینی نسبت به امکاناتش نداره ، مثلا Lan نداره یا wifi همینطور خروجی های بیشتر تا 1080i هم ساپورته! البته بهترین خصلتش اینه mkv میخونه من این 2 تارو تو پاساژ ایران دیدم اولی 190 دومی 290

mediagate-mg45-hd-media-server.jpg
prodimgB_mg35_img05.gif

Main Functions & Features

* 10/100 LAN port for Streaming your digital media files from your networked shared PC's.
* SATA HDD Supported
* USB2.0 Slave port.
* 3.5" HDD is user-installable.
* Supports MP1/2 MP@ML, MP4 ASP@L5, JPEG.
* Supports Composite, S-video, Component video outputs.
* Supports Dolby Digital, MP1 and MP2 Layers I, II and III (MP3).
* Easy to upgrade Firmware.
* Stereo L/R, Optical/Coaxial Digital Audio, analog 5.1 channels.
* JPEG Still Picture.
* Navigate your networked shared files on TV using the MediaGate.
* Movie Player: Store and playback DVD movies with full DVD menus.
* Music Player: Store and playback MP3, WMA, OGG Vorbis music files.
* Digital Photo Viewer: Store and view your JPEG pictures.
* Portable Storage Device : can also be used as a fast USB 2.0 external hard-drive

Specifications
General
Product Name: MG-45HD
Power: DC 12V 3A
Weight: 450g
Dimensions:

57 x 150 x 185 mm
Available OS: Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista; Mac OS 9.0 or higher; Linux 2.4 or higher
USB Device: 480Mbps USB 2.0 (USB 1.1 compatible) / Slave
Network Interface: 10/100 Mbps LAN (RJ-45)
HDD Type: 3.5" SATA HDD
HDD File System: NTFS / FAT32
TV TYPE: NTSC / PAL
Video Format: Movies: AVI: XviD (XviD with GMC option applied not supported) MPEG 1, 2, 4 (MPG, MPEG, AVI, M2V, DAT, VOB) DAT: MPEG1, VOB: MPEG2, MPG/MPEG: MPEG1/MPEG2, MPEG4.
Audio Format: MP3, OGG, WAV, WMA
Photo Format: JPG/JPEG, PNG, BMP
Video Output: COMPOSITE, S-VIDEO, COMPONENT Y, Pb, PR (480p, 720p, 1080i Progressive Scan)
Audio Output: STEREO L-R / Digital Output, OPTICAL (DTS Pass-Through Only)
Working Temperature: 0°C ~ 60°C
Working Humidity: 10% ~ 50%​

این یکی فرمت های بیشتریه 1080p و wifi هم اضافه بر سازمان داره اها اون قبلی hdmi نداره این داره

prodimgB_mg350hd_img04.gif
prodimgB_mg350hd_img05.gif

It is a highly-performed player, DMA with 3.5-inch HDD.
It has a 11g wireless connection

Time-sliced dual-band 11a/g is possible upon request. One 10/100 Ethernet port is provided.

The player has a built-in 3.5-inch HDD

As the price of 3.5-inch HDD is the lowest compared to other sizes, users can easily install 80G or 120G for storing digital movies

Has a USB2.0 slave port. It provides an alternative way to download digital contents from the PC

Also has a USB2.0 host port. Thus USB storage devices can be attached and the stored content can be played directly

Supports MPEG-2, MPEG-4, ISMA MPEG-4, MPEG4 and over MPEG-2 transport and streaming. The 3.5-inch HDD is optional

In this case, the player can be a low-cost DMA without HDD

Can be configured with
- Web-based movie distributor as a media gateway to access, play and/or legally download movies from the web
- Download does not need a home PC
- Optimal OEM/ODM solution in high-performance DMA
- The DMA is designed to be flexible and easily fits the customer's requirements

Features
- Has one 10/100 LAN port
- Supports USB2.0 host/slave
- 3.5-inch HDD is user-installable
- Supports HD MP2, MP4
- Supports MP1/2@HL (720p/1,080i), MP4@L5 (720p) and MP@ML (720p)
- Supports composite, S-video, component video outputs
- Supports stereo L/R, optical/coaxial digital audio, analog 5.1 channels
- Supports JPEG/BMP/GIF/PNG still picture
- File-surfing from multiple sources on TV using a remote controller
General
Product Name MEDIAGATE MG-450HD
Network IEEE802.3 (Ethernet)
Antenna 2.5 dBi
Power DC 5V, 12V
Weight 250g (Without a HDD)
Dimension 57 x 150 x 185 mm
Working Temperature 0℃ ∼ 50℃
Working Humidity 10% ∼ 75%
Interface & Others
Operating Systems Windows 98SE/ME/2000/XP, MAC 9.0 higher Linux 2.4 higher
PC Inerface USB 2.0 (USB 1.1 compatible)
HDD Type 3.5" SATA HDD
HDD File System FAT32, NTFS
TV Type PAL, NTSC
Supported Formats Movie : MPEG 1, 2, 4 (MPG, MPEG, AVI, M2V, DAT, VOB, etc) , XviD (Except GMC, Qpel option applied)
Music : MP3, OGG Vorbis
Photo : JPG, BMP, GIF, PNG
Video Output
Composite 1Ch : 1.0Vp-p (75Ω load)
Component Y : 1.0Vp-p (75Ω load)
Pr : 0.70Vp-p (75Ω load)
Pb : 0.70Vp-p (75Ω load)
S-Video Color Signal : 1.0Vp-p (75Ω load)
Luminance Signal : 0.286Vp-p (75Ω load)​

و اگه بازم صبر کنین PVR های به درد بخوری هم بخرین که کپچر هم بکنه!:D

Chapeau

Registered User
لایک‌ها
11
PC Inerface USB 2.0 (USB 1.1 compatible)
HDD Type 3.5" SATA HDD
HDD File System FAT32, NTFS
TV Type PAL, NTSC
Supported Formats Movie : MPEG 1, 2, 4 (MPG, MPEG, AVI, M2V, DAT, VOB, etc) , XviD (Except GMC, Qpel option applied)
Music : MP3, OGG Vorbis
Photo : JPG, BMP, GIF, PNG
Video Output
Composite 1Ch : 1.0Vp-p (75Ω load)
Component Y : 1.0Vp-p (75Ω load)
Pr : 0.70Vp-p (75Ω load)
Pb : 0.70Vp-p (75Ω load)
S-Video Color Signal : 1.0Vp-p (75Ω load)
Luminance Signal : 0.286Vp-p (75Ω load

این هارد هم داره ؟ یه قابلیت نصب هارد رو هم داره ؟ ....خوبه فقط یکم گرونه!

بالا