• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معروفترین مراکز خرید در پاتایا

Nazanin.Rah

Registered User
تاریخ عضویت
28 مارس 2015
نوشته‌ها
604
لایک‌ها
13
سن
38
یکی از کارهایی که در سفر به پاتایا حتما در برنامه تان قرار می دهید ، مطمئنا خرید کردن است . مراکز خرید در پاتایا از تنوع زیادی برخوردارند و هر نوع بودجه ای را پاسخگو هستند . معروفترین مراکز خرید در پاتایا را نام برده ایم تا با آنها بیشتر آشنا شوید .

مرکز خرید میموسا
این مرکز خرید در جاده سوخومیت قرار دارد . در این مرکز خرید 300 فروشگاه وجود دارد که انواع سوغات، لباس، جواهرات و صنایع دستی را به فروش می رسانند .بازار شبانه پاتایا

بازار شب پاتایا شامل غرفه هایی خیابانی است که زیر یه سقف فلزی هستن و به فروش لباس، سوغاتی، موبایل و سایر لوازم برقی، با بهترین قیمت می پردازند. قیمت ها شاید چند بات! بالاتر از یه بازار دور افتاده پاتایا باشن، ولی حداقل هم نزدیکه هم سیستم تهویه خوب داره. قیمت لباس در تایلند در این بازارها مناسب است .بازار شبانه جاده تپاراسیت

از بزرگترین و محبوب ترین بازارهای محلیاینجاست که به انواع لباس، جواهرات، موبایل، لوازم آرایشی، اسباب بازی، سوغات و غذای تایلندیدر آخر هفته اختصاص دارد . در این بازار بیشتر لباس ها ارزان هستن ولی اصل نیستند .


مرکز خرید مایک
این مجتمع جون میده واسه خرید سوغات.. چند تا غذاخوری ارزون و سنتی هم داره.. یه استخر روی پشت بام این مجتمع خرید هست که البته هزینه کمی داره.


مرکز خرید سنترال سنتر پاتایا
مرکز خرید سنترال سنتر پاتایا شاما 130 تا مغازه است که به فروش جواهرات، لوازم جانبی، لوازم برقی اختصاص دارند و قیمت هاش خیلی ارزونه.. ” بازار بیگ سی شمال ” در این مرکز خرید قرار دارد.

5best_shopping_in_pattaya_3-thaitor.jpg


منبع :
http://apex-2020.blogfa.com/
 
بالا