برگزیده های پرشین تولز

مغز اقتصادی : چطور میشه 10 میلیون رو در عرض 4 سال 10 برابر کرد ؟

sinatag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
دوستان
با روشی که توضیح میدم به صورت صد در صدی میشه 10 میلیون رو تبدیل به 100 میلیون کرد.
با وام ضروری به سیمکارتهای 912 و سپرده طلا
بدون اینکه حتی دفتری داشته باشید میتوانید با کمی حوصله و انصاف هم در کنارش به در آمد 10 برابری برسید.
ابتدا در عرض یکماه با دادن آگهی در اینترنت و در بین دوستان برای وام طلا یا سیمکارت ( تضمین صد در صد ) 10 نفر یا کمتر مراجعه کننده پیدا میکنید و پول رو 6 ماهه با 6 قسط تحویل مشتری میدهید.با بستن قرارداد کارتون رو هم محکم کاری میکنید.
که در طول 6 ماه تضمینی 13 میلیون داشته باشید که رقم سودش کمتر یا نصف همه جاست و براحتی مشتری گیرمیارید و پولتون هم که نقد نشد یا سیم کارت رو قطع میکنید یا طلا رو میفروشید ( طلا رو حتما ببرید طلا فروشی تست کنه)
ماه اول که اقساط رو گرفتید باز بین 2 نفر وام میدهید که کارتون ساده تر میشه . و مبلغ بازگشتی تون 640 تومن برای ماه بعد یا همون ماه هفتم اضافه میشه و ماههای بعد به ترتیب 768 ، 955 هزار تومان و الی آخر اضافه میشه و در آخر سال شما پولتون نزدیک 18 میلیون خواهد بود .که اگر 3 ماه تعطیلی داشته باشید.
سال بعد هم با همون 18 میلیون 14 میلیون در آمد خواهید داشت و مشتری های تون بیشتر میشه چون معرفی میشید و سودتون کمتره و آخر سال دوم هم 32 میلیون خواهید داشت و و برای سال سوم هم 32 میلیون را تبدیل به 57 میلیون میکنید و در انتهای سال چهارم صاحب 102 میلیون پول هستید و علاوه بر آن هر ماه مقدار زیادی پول در حسابتان هست و هر سال تا 2 ماه هم استراحت دارید.
اینایی که بیرون این کار رو میکنن خیلی بیشتر سود میگیرن یه چیزی تقریبا دوبرابرشما
سوالات احتمالی : دفتر لازم خواهید داشت ؟ خیر در دو سال اول لازم نیست برای سالهای بعد شاید یک اتاق مشترک کوچک
ریسک ؟ در صورت بنام شدن سیمکارت و گرفتن طلا در حضور طلا فروش و اخذ مدارک کوچکترین ریسکی ندارد
رقبا ؟ دو برابر شما پول میگیرند
زمان در روز ؟ 30 ساعت در ماه

amirh7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
اولا ممنون به خاطروقتی که گذاشتی ولی دو تا مسئله هست
1-باید ارزش اون سیم کارت یا مقدار طلا برابر پولی باشه که میدیم که بعیده زیاد سیم کارت ده تومنی باشه
2-این کار همون نزول خودمون نیست؟

sinatag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
1-باید ارزش اون سیم کارت یا مقدار طلا برابر پولی باشه که میدیم که بعیده زیاد سیم کارت ده تومنی باشه
10 نفر 10 سیم کارت
اون موقع کار بانکها هم میشه نزول خوری ، نزول تعریف مشخصی نداره و بسته به رضایت طرف داره ، بانک 28 در صد نزول خور 100 درصد و شما 50 در صد بدون دردسر بانک
من فکر میکنم نزول خیلی تعاریف داره و تمام فروشهای اقساطی رو میشه اسمشو نزول گذاشت ، حتی پول رهن

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
بااین روش میشه 100میلیونو یک میلیارد کرد؟
یکم رویایی نیست؟
بالاخره باحساب کتاب که نمیشه ب واقعیت رسید یا روی کاغذ همه چی خیلی خوبه

sinatag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
بااین روش میشه 100میلیونو یک میلیارد کرد؟
یکم رویایی نیست؟
بالاخره باحساب کتاب که نمیشه ب واقعیت رسید یا روی کاغذ همه چی خیلی خوبه
رویایی نیست
تاپیک رو بخونید نوشتم 10 میلیون نه 100 میلیون
برای کسایی خوبه که 10 میلیون دارن و نیمه بیکار هم هستن و صبور
برای 100 میلیون یکنفر منشی ، دفتر شیک ، وکیل ، اپراتور و غیره لازمه

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
دوستان
با روشی که توضیح میدم به صورت صد در صدی میشه 10 میلیون رو تبدیل به 100 میلیون کرد.
با وام ضروری به سیمکارتهای 912 و سپرده طلا
بدون اینکه حتی دفتری داشته باشید میتوانید با کمی حوصله و انصاف هم در کنارش به در آمد 10 برابری برسید.
ابتدا در عرض یکماه با دادن آگهی در اینترنت و در بین دوستان برای وام طلا یا سیمکارت ( تضمین صد در صد ) 10 نفر یا کمتر مراجعه کننده پیدا میکنید و پول رو 6 ماهه با 6 قسط تحویل مشتری میدهید.با بستن قرارداد کارتون رو هم محکم کاری میکنید.
که در طول 6 ماه تضمینی 13 میلیون داشته باشید که رقم سودش کمتر یا نصف همه جاست و براحتی مشتری گیرمیارید و پولتون هم که نقد نشد یا سیم کارت رو قطع میکنید یا طلا رو میفروشید ( طلا رو حتما ببرید طلا فروشی تست کنه)
ماه اول که اقساط رو گرفتید باز بین 2 نفر وام میدهید که کارتون ساده تر میشه . و مبلغ بازگشتی تون 640 تومن برای ماه بعد یا همون ماه هفتم اضافه میشه و ماههای بعد به ترتیب 768 ، 955 هزار تومان و الی آخر اضافه میشه و در آخر سال شما پولتون نزدیک 18 میلیون خواهد بود .که اگر 3 ماه تعطیلی داشته باشید.
سال بعد هم با همون 18 میلیون 14 میلیون در آمد خواهید داشت و مشتری های تون بیشتر میشه چون معرفی میشید و سودتون کمتره و آخر سال دوم هم 32 میلیون خواهید داشت و و برای سال سوم هم 32 میلیون را تبدیل به 57 میلیون میکنید و در انتهای سال چهارم صاحب 102 میلیون پول هستید و علاوه بر آن هر ماه مقدار زیادی پول در حسابتان هست و هر سال تا 2 ماه هم استراحت دارید.
اینایی که بیرون این کار رو میکنن خیلی بیشتر سود میگیرن یه چیزی تقریبا دوبرابرشما
سوالات احتمالی : دفتر لازم خواهید داشت ؟ خیر در دو سال اول لازم نیست برای سالهای بعد شاید یک اتاق مشترک کوچک
ریسک ؟ در صورت بنام شدن سیمکارت و گرفتن طلا در حضور طلا فروش و اخذ مدارک کوچکترین ریسکی ندارد
رقبا ؟ دو برابر شما پول میگیرند
زمان در روز ؟ 30 ساعت در ماه
چه وامیه که طی ۶ ماه،۳ میلیون سود داده؟
چند درصد حساب کردین؟
بهره ۱۰۰%؟

اون موقع کار بانکها هم میشه نزول خوری ، نزول تعریف مشخصی نداره و بسته به رضایت طرف داره ، بانک 28 در صد نزول خور 100 درصد و شما 50 در صد بدون دردسر بانک
من فکر میکنم نزول خیلی تعاریف داره و تمام فروشهای اقساطی رو میشه اسمشو نزول گذاشت ، حتی پول رهن
نزول تعریف داره؛وام اگه غیر از عقود اسلامی باشه،نزول محسوب میشه؛
البته اگه برای وام گیرنده یا وام دهنده مهم باشه

ضمن اینکه حساب کنین،وقتی قراردادی بسته نشده،وام گیرنده بعلت اینکه که وثیقه پیشش،سرقت رفته یا بزور گرفته شده یا برای معامله ربوی گرو گذاشته شده، میتونه ازتون شکایت کنه،و هم پولتون رو از دست میدین،هم مجرم هستین به علت رباخواری؛

در محاسباتت اشتباه کردی،پولدار شدن به این راحتی ها هم نیست؛
البته نزول و ربا راه رو برای پولدار شدن کوتاه میکنه(که البته غیر قانونی و غیر شرعیه؛اما شاید برا همه مهم نباشه)، اما این بهره ای که شما در نظر گرفتین از هر نزولی بالاتره

Sent from my E5823 using Tapatalk

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
ربا یعنی وقتی پول میدی و میخای بعد یه مدت بگیری اولش شرط کنی که فلان مقدار باید اضافه بدی(به ازای مدت زمان)
این تعریف رباست و چیز دیگری نیست پس تفکرات ما در تعریف ربا مهم نیست
حالا میخاد بانک باشه ، فرد باشه، موسسه باشه ...
فروش اقساطی چون جنس می گیری نه پول پس ربا نیست
تورم باشه یا نه تعریف ربا تغییر نمی کنه
هدف ربا دهنده سو استفاده از موقعیت بد مالی یک فرد و اضطرارشه
هدف از حرام کردن ربا در اسلام اینه که جامعه با تورم نتونه به موجودیتش ادامه بده و همه مردم و علی الخصوص ثروتمندان منافعشون به خطر بیافته و به فکر این باشن که تورم رو در حد صفر بکنن و ربا هم تقریبا صفر بشه
اما متاسفانه در کشور ما بانکها که سردمداران ربا هستن با ایجاد تورم(جدیدا با مانع تراشی در مقابل اعلام تورم پایین) و سپس با القای این حرف که چون تورم هست پس ربا حلاله باعث شدند اقتصاد از بین بره
این روزها می بینیم عملا قیمت اهن کم شده
قیمت مسکن کم شده
قیمت سیمان افت کرده
نان دو سالی هست ثابته
باز ربا دادن ادامه میدن در حالیکه الان تورم ناچیزه پس چرا ربا رو قطع نمی کنن؟؟؟!!
هر کس عقل دارد و متوجه می شود....

sinatag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
چه وامیه که طی ۶ ماه،۳ میلیون سود داده؟
چند درصد حساب کردین؟
بهره ۱۰۰%؟

نزول تعریف داره؛وام اگه غیر از عقود اسلامی باشه،نزول محسوب میشه؛
البته اگه برای وام گیرنده یا وام دهنده مهم باشه

ضمن اینکه حساب کنین،وقتی قراردادی بسته نشده،وام گیرنده بعلت اینکه که وثیقه پیشش،سرقت رفته یا بزور گرفته شده یا برای معامله ربوی گرو گذاشته شده، میتونه ازتون شکایت کنه،و هم پولتون رو از دست میدین،هم مجرم هستین به علت رباخواری؛

در محاسباتت اشتباه کردی،پولدار شدن به این راحتی ها هم نیست؛
البته نزول و ربا راه رو برای پولدار شدن کوتاه میکنه(که البته غیر قانونی و غیر شرعیه؛اما شاید برا همه مهم نباشه)، اما این بهره ای که شما در نظر گرفتین از هر نزولی بالاتره

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
خودتون رو گول نزنین دوست عزیز؛با چهار جمله و استدلال نه میتونین حلال خدا رو حرام کنین،نه حرام رو حلال
شما اگر استفتاء از یکی از مراجع بیارین که کارتون ربا نیست،من قبول میکنم؛

الان شما دارین فروش اقساطی میکنین؟با چه نرخ سودی؟
یکم شفاف تر شرایط رو بیان کنین

sinatag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
دوستان عزیز هزاران قرارداد در شهر داره بسته میشه و خواهش دارم مبانی فقهی و مذهبی رو اینجا بحث نکنید که هر چه در نیتهاست خدا میداند.
حالا بانک نزول میخوره یا نمیخوره ...
کسی هم از کس دیگه ای شکایت نمیکه الکی ملت رو نترسونید ، قرار داد قانونی هست و همه جا هم میبندند .

sinatag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
خودتون رو گول نزنین دوست عزیز؛با چهار جمله و استدلال نه میتونین حلال خدا رو حرام کنین،نه حرام رو حلال
شما اگر استفتاء از یکی از مراجع بیارین که کارتون ربا نیست،من قبول میکنم؛

الان شما دارین فروش اقساطی میکنین؟با چه نرخ سودی؟
یکم شفاف تر شرایط رو بیان کنین

sinatag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
من از اینکار خوشم نمیاد و واردش نمیشم ولی واسه مردم نسخه حلا حرام نمی پیچم ،هرکسی بار گناه رو خودش میکشه. خیلی ها هستن که وام هم نمیگیرن چون اعتقاد دارن رباست ولی من وام میگیرم.
به فقهایی که میگن وام حلاله هم اعتقاد ندارم
دوستان عزیز لطفا بحث رو سیاسی یا مذهبی و ستیزجویانه نکنید

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
دوستان عزیز هزاران قرارداد در شهر داره بسته میشه و خواهش دارم مبانی فقهی و مذهبی رو اینجا بحث نکنید که هر چه در نیتهاست خدا میداند.
حالا بانک نزول میخوره یا نمیخوره ...
کسی هم از کس دیگه ای شکایت نمیکه الکی ملت رو نترسونید ، قرار داد قانونی هست و همه جا هم میبندند .
لطفا مفاد قرارداد و سود سالانه در نظر گرفته شده رو بیان کنین؛
قانون مشخص هست،اگر قرارداد شما طبق قانون باشه که مشکلی نداره

من از اینکار خوشم نمیاد و واردش نمیشم ولی واسه مردم نسخه حلا حرام نمی پیچم ،هرکسی بار گناه رو خودش میکشه. خیلی ها هستن که وام هم نمیگیرن چون اعتقاد دارن رباست ولی من وام میگیرم.
به فقهایی که میگن وام حلاله هم اعتقاد ندارم
دوستان عزیز لطفا بحث رو سیاسی یا مذهبی و ستیزجویانه نکنید

اگه خوشتون نمیاد،چطور تبلیغش میکنین

ضمنا شرایط ربا و نزول در شرع (واگه قبولش ندارین) قانون نوشته شده؛ اینکه چون بانک هم بنظر شما نزوله،پس کار من درسته،کاملا غلطه

Last edited:

taft

Registered User
لایک‌ها
59
اول که استناد شما به وام های درصد بالای بانکها هست اینگونه بانکها هیچ گونه حجت شرعی ندارند و به طرق مختلفنی دارن فعالیت می کنند که همین دیرکرد که چندوقتی هست صداش در اومده گرفته میشه ربا هست.
وام قرض الحسنه که تا 4 درصد برخی بانک ها میگیرن هزینه های دفتر دستک و... هست که عرفا و شرعا مشکلی نداره ولی باز حجیت ندارند
عزیز شما برو تفاوت های نزول و رهن و ... رو ببین بعد چنین ایده دوزخی رو بده!

sinatag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
شما سيم كارت قسطي بدين
مثل بقيه قسطي فروشها
حالا من وارد حلال و حرام كار بانكها نميشم

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110

taft

Registered User
لایک‌ها
59
اول که استناد شما به وام های درصد بالای بانکها هست اینگونه بانکها هیچ گونه حجت شرعی ندارند و به طرق مختلفنی دارن فعالیت می کنند که همین دیرکرد که چندوقتی هست صداش در اومده گرفته میشه ربا هست.
وام قرض الحسنه که تا 4 درصد برخی بانک ها میگیرن هزینه های دفتر دستک و... هست که عرفا و شرعا مشکلی نداره ولی باز حجیت ندارند
عزیز شما برو تفاوت های نزول و رهن و ... رو ببین بعد چنین ایده دوزخی رو بده!

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
شما سيم كارت قسطي بدين
به نظرم شما یه 15 سال دیر به این نکته رسیدی , 15 سال پیش بود که سیمکارت نزدیک 2 میلیون قیمت داشت و از نظر پولی رقم قابل توجهی بود و هرکسی توانایی پرداخت رو نداشت
اون زمان بود که عده ای که پول داشتند میرفتن 20-30 تا سیمکارت ثبت نامی از مخابرات میخریدن و بعد بصورت قسطی میفروختن
برادر الان سیمکارت دوهزارتومنی رو چطور قسطی بدیم !!

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
من کاری به بحث فقهیش ندارم. فرض کنیم این وام با بهره است و قانونی هم هست.

مشکل اصلی اینه که شما برای تضمین پولت، باید یچیزی از مشتری گرو بگیری که راحت نقد بشه و ارزشش از اصل پول + سودش + هزینه هات بیشتر بشه. مثلا اگر شما در مقابل طلا به یه نفر 10 میلیون میدی، و الان طلا مثقالی 100 تومنه، شما باید معادل حدود 15 میلیون از وام گیرنده طلا بگیری.... تازه با فرض اینکه طلا ارزون نمیشه.اگر بخوای کاملا بدون ریسک کار کنی، باید در نظر بگیری که ممکنه طلا هم 6 ماه بعد 20 درصد ارزون بشه:D... حالا مشکل اصلی اینجاست که کی حاضر میشه در مقابل 10 میلیون پول نقد، به شما 15 میلیون طلا بده ؟:p... اگر هم معادل همون 10 میلیون رو طلا بگیری، بهت قول میدم هیچکس اقساطش رو نمیده:D. شما میمونی و یه مقداری طلا که تازه اگر به قیمت فروش بره، اصل پولت بر میگرده

sinatag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
آقا من يك روز هم اين كار رو نكردم
شغل من يه چيز ديگست خواستيد بيايد دفترم ببينيد
من اين وام رو گرفتم واسه سيم كارت همراه اول كد ٢
آقايي كه ميگن سيم كارت ٢ هزار تومنه فكر كنم ايران زندگي نميكنن.الان سيم كارت كد يك ٤ م به بالاست
باز هم ميگم كاري به حلال و حرامش ندارم
فقط ميگم شدنيه و صد در صد قطعي

بالا