برگزیده های پرشین تولز

مــــــــهـــــــــم***نظر سنجی سازندگان بازی فیفا برای قراردادن لیگ ایران دربازی*****

Error73

Registered User
لایک‌ها
3,504
سلام دوستان

هر سال سازندگان بازی فیفا قبل از اقدام به ساخت بازی اقدام به نظرسنجی در مورد اینکه چه لیگ جدیدی به بازی اضافه شود برای انتخاب و ساخت لیگ جدیدی نظر خواهی میکند که در این نظر سنجی فقط رتبه اول لیگ آن کشور ساخته میشود ،
نظر سنجی فیفا 14 را به یاد دارید ک خواسته شد تا به سایت فیفا رفته و در مقابل لیگ عربستان از ایران دفاع کنند،
در آن سال با اینکه ایران از بقیه لیگ ها جلو تر بود به طرز کاملا خود جوش و بدون دخالت استکبار جهانی لیگ عربستان از ایران با اختلاف زیادی پیشی گرفت !
باز هم این سایت لیگ ایران را در برابر لیگ مجعول عربی اماران {خلیج ع ر ب ی }به نظر خواهی گذاشته از ایرانیان با غیرت تقاضا میشود با شرکت در این نظر سنجی از هم باعث شرکت ایران در بازی جدید شوند و هم از نام خلیج همیشه فارس دفاع نمایند حال ما باز هم از شما میخواهیم به این لینک رفته و به لیگ برتر ایران رای دهید،
به این امید که این دفعه اتفاقات ضد ایرانی (!) نیفتد. در حال حاضر لیگ ایران با 5 درصد در رده 8 قرار دارد. در ضمن با وقاحت تمام آیپی ایران را بستند دوستان با آیپی کشور دیگر یا قند شکن رای بدهند
http://www.fifplay.com/fifa15-leagues-vote
دوستان خواهشا اطلاع رسانی را به دیگران انجام دهید ویک کمپین تشکیل دهید (البته یکبار با همین لینک وارد شوید به احتمال زیاد بشه رای بدید من که رای دادم با همین لینک)
بچه ها شرکت کنید تا روی این عربا کم بشه

بچه ها فراموش نکنید حتما رای دهیدو به دوستان خود اطلاع دهید.
اول وارد لینک شید من الان وارد شدم رای دادم بدون قند شکن .اگر نشد با قند شکن وارد شید.

اطلاع رسانی به دیگر دوستان رو فراموش نکنید:)

پ ن: مدیران عزیز نمیدونم جای این تاپیک توی این بخش درست هست یا نه.خواهش میکنم تاپیک رو جای انتقال ندید و بزارید همینجا باشه... .

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
منم دادم
دوستان همت کنن ترکیه دو برابر ماست

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
منم زدم..............​

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
البتع پایینش نوشته
Note : FIFPlay is not an official site of EA Sports. We will only submit the survey result to Electronic Arts.

یعنی اینا سایت رسمی EA GAMES نیستند و فقط نظرات مارو به شرکت EA GAMES منتقل میکنند !!!!!

Error73

Registered User
لایک‌ها
3,504
البتع پایینش نوشته
Note : FIFPlay is not an official site of EA Sports. We will only submit the survey result to Electronic Arts.

یعنی اینا سایت رسمی EA GAMES نیستند و فقط نظرات مارو به شرکت EA GAMES منتقل میکنند !!!!!
دقیقا ولی نظر سنجیشون همینطوریه پارسال هم همینطوری بود.امیدوارم لیگ ایران توی بازی فیفا باشه امسال

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
حالا اگر لیگ هم اضافه نشد اشکال نداره خدا کنه یه قسمت اضافه کنن پرطرفدارترین تیم های اسیا تیم های پرسپولیس و تراکتور و چند تا تیم دیگه رو بزارن توش

Last edited:

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
الان استقلال و سپاهان و تراکتور تو pes هستند به خاطر جام باشگاه های آسیا .

من رای دادم :)

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
نمیدونم چرا اینقدر خودتون رو عذاب میدید که لیگ ایران توی بازی FIFA باشه، آخه لیگ ایران با این بازی کن های بی کیفیتش که در حد لیگ دسته 3 اسپانیا و انگلیس هم نیستند انتظار دارید توی بازی FIFA قرار داده بشه؟ که چی بشه ؟ مثلا خودت چلسی و رئال و پاریسنجرمن رو ول میکنی میری استقلال و نفت مسجد سلیمان رو برمیداری ؟ من یکی که رای نمیدم هیچ اگه بخوام خودمو زحمت بدم و رای بدم رای منفی میدم.
لیگی که 80% مربیاش با رمال ها و فالگیرا کار میکنند و معتقدند که این رمال ها و فالگیر ها سرنوشت بازی ها رو تعیین میکنند، لیگی که همش روی مافیا و مافیا و مافیا گری میچرخه، لیگی که 15 تا مربی روش چمبره زدن و هر نتیجه ای با تیم ها بیارن و حتی اگه تیم رو از لیگ برتر به دسته 1 هم ببرن بازم فصل بعد بهشون تیم میدن و لیگی که ......................... آخه ارزش این کار هارو داره.
موفق باشید

بالا