برگزیده های پرشین تولز

مفیدترین کار زندگی

tabotekhali

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
باز هم به خاطر بیکاری مفرط یه تایپیک زدم شاید راه زندگیم عوض شد
مفید ترین کاری که تو زندگی می شه کرد به نظر شما چیه ؟ هدف این کار رو هم بگید این کاره چه نتیجه ای براتون داره یا داشته ؟ ارزششو واقعا داشته ؟
ممنون

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
به نظرم اگه بیکاری بهترین کاری که همیشه به دردت میخوره اینه که بری زیان انگلیستو فول کنی.
هر کاری بخوای کنی به دردت میخوره .حتی کارای بی ربط به رشتت رو هم میتونی بری توش.

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خودتو بشناسي!

w4b3

Registered User
لایک‌ها
9
من مفیدترین کاری که تو عمرم کردم یادگیری بوده همین :)
بقیه کارها وقت تلف کنی ...

tabotekhali

Registered User
لایک‌ها
3
به نظرم اگه بیکاری بهترین کاری که همیشه به دردت میخوره اینه که بری زیان انگلیستو فول کنی.
هر کاری بخوای کنی به دردت میخوره .حتی کارای بی ربط به رشتت رو هم میتونی بری توش.

راستش خودمم تو فکرش بودم کتابها وشیوه ها و نرم افزار خاصی رو هم پیشنهاد می کنی ؟ چون آدم واقعا با این همه منابع مختلف قاط می زنه

w4b3

Registered User
لایک‌ها
9
یادگیری چه چیزهایی ؟ چه کاربردهایی داره ؟

راستش من از خطر برق گرفتگی/ تنگنا گرفتگی بی اطلاعم، ولی هر چیزی که یاد بگیرید به نفعتونه
در صورتی که بتونید از دانسته هاتون استفاده کنید ، حالا می خاد مطالعه کتاب php باشه یا html یه هر چیزی دیگه :))

tabotekhali

Registered User
لایک‌ها
3
راستش من از خطر برق گرفتگی/ تنگنا گرفتگی بی اطلاعم، ولی هر چیزی که یاد بگیرید به نفعتونه
در صورتی که بتونید از دانسته هاتون استفاده کنید ، حالا می خاد مطالعه کتاب php باشه یا html یه هر چیزی دیگه :))

منم دقیقا این تایپیک رو واسه این زدم که بدونم بهترین کاری که می تونم بکنم چیه ؟ چون برا یاد گرفتن خیلی چیزا هست که آدم می تونه بره دنبالش
می خوام روی یه کار خاص دست بذارید و بگید برید دنبال یادگیری اون
و مشکل دیگمم اینه که از دانسته هام بدون داشتن سرمایه لازم نمی تونم استفاده کنم حداقل تا حالاش که اینطور بوده

sina_oonline

Registered User
لایک‌ها
71
یادگیری php..........
هم به دردت میخوره و هم توش پوله و هم خیلی خیلی شیرینه....................
بهترین کار اینه..............:D

ehsan_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
یادگیری زبان انگلیسی = دسترسی به میلیون‌ها صفحه مطلب مفید انگلیسی که کسی برای من و شما به فارسی ترجمه نخواهد کرد ( برای شروع در آموزشگاههایی که کتاب new interchange را تدریس می‌کنند شرکت کن)

دفاع شخصی = زنده ماندن و آسیب جدی ندیدن در حوادثی که کم اتفاق می‌افتد ولی همان انگشت شمار هم ممکن است انسان را به قبرستان یا بیمارستان ببرد.

کلاس خوشنویسی با خودکار که هر جای چهار خط نوشتی خودت خجالت نکشی!

کلاس کمکهای اولیه که اگر برای خودت یا عزیزانت حادثه‌ایی پیش آمد آسیب بیشتری نبینند و شانس زنده ماندن آن‌ها هم زیاد شود

اگر ازدواج نکردی کلاس‌های آمادگی ازدواج و اگر ازدواج کردی کلاس‌های همسرداری در دفاتر مشاوره معتبر

فقط هر دوره‌ایی می‌خواهی شرکت کنی آموزشگاه و یا موسسه خبره آموزش آن مهارت را پیدا کن و به تبلیغات اصلاً توجهی نکن که فقط پول و وقت‌ات تلف می‌شود.

Last edited:

tabotekhali

Registered User
لایک‌ها
3
یادگیری زبان انگلیسی = دسترسی به میلیون‌ها صفحه مطلب مفید انگلیسی که کسی برای من و شما به فارسی ترجمه نخواهد کرد ( برای شروع در آموزشگاههایی که کتاب new interchange را تدریس می‌کنند شرکت کن)

دفاع شخصی = زنده ماندن و آسیب جدی ندیدن در حوادثی که کم اتفاق می‌افتد ولی همان انگشت شمار هم ممکن است انسان را به قبرستان یا بیمارستان ببرد.

کلاس خوشنویسی با خودکار که هر جای چهار خط نوشتی خودت خجالت نکشی!

کلاس کمکهای اولیه که اگر برای خودت یا عزیزانت حادثه‌ایی پیش آمد آسیب بیشتری نبینند و شانس زنده ماندن آن‌ها هم زیاد شود

اگر ازدواج نکردی کلاس‌های آمادگی ازدواج و اگر ازدواج کردی کلاس‌های همسرداری در دفاتر مشاوره معتبر

فقط هر دوره‌ایی می‌خواهی شرکت کنی آموزشگاه و یا موسسه خبره آموزش آن مهارت را پیدا کن و به تبلیغات اصلاً توجهی نکن که فقط پول و وقت‌ات تلف می‌شود.

سلام
خیلی جالب بود برام به چیزای متفاوت و جالبی دست گذاشتی
ممنون

بالا