برگزیده های پرشین تولز

مقایسه بین HTC HD2 و Samsung Omnia 2

Lord Asghar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
750000کجا و 525000 کجا؟ در حالی که i8000 بهتر از HD2 میباشد

Lord Asghar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نظر من این گوشی به 758000 هم نمی ارزه

zoorg2

Registered User
لایک‌ها
4
به نظر من این گوشی به 758000 هم نمی ارزه

می بینم که سامسونگ دارها یه جاهایی شون بدجوری داره میسوزه.

چالبه که اینجا داشتن صفحه بزرگ عیب حساب می کنن!

اینتر فیس سامسونگ مثل اسباب بازی می مونه.شکل منوها خیلی مزحکه واون کلاس کاری رو که باید داشته باشه نداره.

طراحی پشتش خیلی مسخرس و مثل این گوشی های چینی می مونه با اون پلاستیک براقش.از همه نظر هم ضعیف تره.با نسخه جدید آپدیت دوربین کیفیت دوربین اچدی 2 خیلی بهتر هم شده.

benyamin_20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واسم جالبه که تو یه همچین فرومی اینقدر غیر منطقی و از روی تعصب بحث میشه، آخه اینترفیس شد دلیل انتخاب؟ خوب اگه منظور اینترفیس Touch sence هست که به سادگی میشه ریخت روی سامسونگ، همینطور برعکس، خوب هر کدوم یه ایرادایی دارند، ولی منطقی باید بحث کرد!
من خودم هفته پیش دقیقا گوشی خریدم و میخواستم انتخاب کنم، خوب چرا فکر کردین 470 تومن با 650 تومن فرق نمیکنه (یا 510 تومن با 750 تومن هر دو با گارانتی).
صفحه بزرگ HD2 واقعا خوبه، منم جزء آدمایی هستم که صفحه بزرگ دوست دارن، ولی HD2 واقعا صفحه اش اینقدر بزرگه که تقریبا نمیشه با یه دست باهاش کار کرد! (حتی با دستهای بزرگ من :دی)
رم سامسونگ واقعا کمه و در مقدار حداقله، ولی اذیت نمیکنه، البته اگه رام lite بریزین که این مشکلم نداره.
حافظه داخلی سامسونگ خوبه، ولی دلیل انتخاب نمیتونه باشه، حداکثر میشه بطور معادل، 25 تومن اختلاف قیمت براش حساب کرد.
Rom سامسونگ (یا همون phone memory) خیلی کمه، 512 مگابایته که الان واسه من 20 مگابایتش خالیه، البته HD2 هایی هم که تو ایران هست هم همینقدر رام داره فکر کنم.
خوب HTC واقعا پاکت پی سی بهتری ارائه میده، ولی سامسونگ هم میشه گفت گوشی بهتری ارائه میده.
HD2 این شانس رو داره که روش windows phone 7 البته به صورت غیر رسمی بشه ریخت، ولی سامسونگ رو حتی غیر رسمیشو بعید میدونم
خوب صفحه نمایش بزرگ HD2 در هر صورت واقعا وسوسه کنندست. برای هر کاری جواب میده.
برای کسایی که فکر میکنن قیمت گوشی کم نشونه بد بودن گوشیه یا عکس گوشی شونصد سال پیش گذاشتن بازم میگم، گوشی حدود 500 با گوشی حدود 700 یا 800 حدود 250 فرقشه، که میشه باهاش یه نوتبوک خرید (بعدا نگید نمیشه، من خریدم!) ضمنا باید دید HD2 چقدر چیز خوب داره که به این اختلاف بیارزه! من خودم اگه سامسونگ 100 تومن گرونتر بود حتما HD2 میخریدم!!

EhsanHF

Registered User
لایک‌ها
1
این همه بحث شد ، اما هیشکی در مورد CPU 1 GHz گوشی HTC چیزی نگفت !
:blush:

Arashdn

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
من خودم امنیا 2 دارم
در مورد اینترفیس که همین الان اینترفیس تاچ فلو آخرین ورژنش رو گوشیمه
پس اینترفیس میره کنار
صفحه نمایش امنیا 2 هم خیلی بهتر از اچدی 2 هست
اچ تی سی یه ثانیه هم فکر نکرده این گوشی رو چطوری تو جیب بزاریم ....
فلاش سامسونگ هم خیلی قویتره
درسته که سی پی یو ساموسنگ 800 هست (که خیلی هم زیاده)
و مال اچدی 2 هست 1 گیگ ولی همین که مال سامسونگ کوالکام نیست خودش خیلی خوبه
عکاسی و فیلم برداری امنیا 2 از هر نظر بهتره
تاچش هم دوست من بعد یه هفته کار هنوز نمیدونست تاچش مقاومتیه
خیلی تاپ نرم و خوبی داره
در مورد وین 6.5 هم که بزودی فریمور اصلی رو خود سامسونگ عرضه میکنه
رام کوک شده 6.5 هم که الان براش هست
بعد ایراد میگیرید که اسلات مموری زیر باتریه
من ازتون یه سوال بپرسم ؟ با وجود 16 گیگ مموری داخلی کی میره مموری کارت بندازه؟؟
تازه امنیا 2 حدود 250 تومن هم اروزنتره
با 250 تومن میشه 20 تا گوشی خرید .....

Arashdn

Registered User
لایک‌ها
47
HD2 این شانس رو داره که روش windows phone 7 البته به صورت غیر رسمی بشه ریخت، ولی سامسونگ رو حتی غیر رسمیشو بعید میدونم
منم قول میدم غیر رسمی شو میشه نصب کرد ....

EhsanHF

Registered User
لایک‌ها
1
همین الان واسه HD2 ویندوز 7 دستکاری شده قابل نصب هست . رجوع شود به XDA .
ولی به نظرم هر چی باشه سامسونگ همون سامسونگه و خیلیها فقط واسه اسمش میرن میخرن و داره از بازار خودش استفاده میکنه اونم در برابر از یک گوشی حرفه ای تر از خودش مثل HTC .
خودم منم میخواستم Omnia بخرم ، اما وقتی مدلهای جدید HTC رو دیدم ، واقعا کفم برید ! هم از نظر طراحی و هم از نظر قدرت .

Lord Asghar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
از روی امکاناتی که دو گوشی ارایه میدهد و با توجه به قیمتشون بهترین انتخاب samsung i8000 می تواند باشد

Lord Asghar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
چون 200000 تومن قیمتش با HD2 فرق میکنه میفرمایی HD2 بهتر است؟

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
چون 200000 تومن قیمتش با HD2 فرق میکنه میفرمایی HD2 بهتر است؟

خیر به این دلایل

1- سیپیوی ضعیفتر 800 مگاهرتز در مقابل 1 گیگاهرتز
2- صفحه معمولی در مقایسه با صفحه خازنی مولتی تاچ
3- رم کمتر 256 نسبت به 448
4- بودن کارت حافظه 2 گیگ در کارتن گوشی هنگام خرید
5- Wi-Fi router که در اچ دی 2 هست اما در امنیا 2 نیست

اما امنیا 2 هم دیوایس خوبیه اما hd2 بهتره. حالا شاید هم نباید اختلاف قیمتشون خیلی زیاد باشه. (شاید هم واسه کسی محدودیت مالی نباشه و بخواد بهتره رو انتخاب کنه) که در این صورت hd2 بهتره. اما امنیا 2 اقتصادی تره.
در ضمن الان دیگه اختلاف 200 تومن نیست و hd2 نسبت به قبل قیمتش پایینتر اومده.

Lord Asghar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خیر به این دلایل

1- سیپیوی ضعیفتر 800 مگاهرتز در مقابل 1 گیگاهرتز
2- صفحه معمولی در مقایسه با صفحه خازنی مولتی تاچ
3- رم کمتر 256 نسبت به 448
4- بودن کارت حافظه 2 گیگ در کارتن گوشی هنگام خرید
5- Wi-Fi router که در اچ دی 2 هست اما در امنیا 2 نیست

اما امنیا 2 هم دیوایس خوبیه اما hd2 بهتره. حالا شاید هم نباید اختلاف قیمتشون خیلی زیاد باشه. (شاید هم واسه کسی محدودیت مالی نباشه و بخواد بهتره رو انتخاب کنه) که در این صورت hd2 بهتره. اما امنیا 2 اقتصادی تره.
در ضمن الان دیگه اختلاف 200 تومن نیست و hd2 نسبت به قبل قیمتش پایینتر اومده.

مثلا با رم 448 mb می خواهید چی کار کنید؟ نرم افزار های سیمبیان یا windows mobile مگه چقدر رم را اشغال می کنند؟ 3 یا mb4 ان ابعاد بزرگ hd2 می خواهد تو کدام جیب جا بشود؟ در ضمن صدایی با کیفیت پایین با 1 بلند گو به چه درد می خورد؟فقط برای اسنفاده از os می باشد که symbian راحت تر از windows mobile است اونهم با قیمتی حدود 200000 تومان پایین تر از HD2

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
مثلا با رم 448 mb می خواهید چی کار کنید؟ نرم افزار های سیمبیان یا windows mobile مگه چقدر رم را اشغال می کنند؟ 3 یا mb4 ان ابعاد بزرگ hd2 می خواهد تو کدام جیب جا بشود؟ در ضمن صدایی با کیفیت پایین با 1 بلند گو به چه درد می خورد؟فقط برای اسنفاده از os می باشد که symbian راحت تر از windows mobile است اونهم با قیمتی حدود 200000 تومان پایین تر از HD2

اینجا بحث مقاسه این دو دیوایس بود .
من هم گفتم از لحاظ امکاناتی hd2 بهتره.
حالا شما اون مشکلات رو باهاش داری شاید کسی نداشته باشه
در مورد سیمبین هم جاش اصلا اینحا نیست چون بحث چیز دیگریه
وگرنه من خودم هم از ویندوز موبایل خوشم نمیاد.

Lord Asghar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اینجا بحث مقاسه این دو دیوایس بود .
من هم گفتم از لحاظ امکاناتی hd2 بهتره.
حالا شما اون مشکلات رو باهاش داری شاید کسی نداشته باشه
در مورد سیمبین هم جاش اصلا اینحا نیست چون بحث چیز دیگریه
وگرنه من خودم هم از ویندوز موبایل خوشم نمیاد.

مگه ابعاد کوچکتر- وزن کمتر-مدل شیک تر-دوربین کامل تر-اسپیکر بهتر-صفحه نمایش بهتر-3g بهتر-باتری قویتر نسبت به hd2--فیلمبرداری بهتر-دوربین دارای محافظsamsung -وcpu دارای شتاب دهنده گرفیکی samsung-و...یعنی هیچ کدام جز مقایسه نیستند؟ .این همه میگید 4.3 اینچ صفحه نمایش پس چرا نمی گید 65k colors در حالی که امنیا 2 16m color میباشد.

Last edited:

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
مگه ابعاد کوچکتر- وزن کمتر-مدل شیک تر-دوربین کامل تر-اسپیکر بهتر-صفحه نمایش بهتر-3g بهتر-باتری قویتر نسبت به hd2--فیلمبرداری بهتر-دوربین دارای محافظsamsung -وcpu دارای شتاب دهنده گرفیکی samsung-و...یعنی هیچ کدام جز مقایسه نیستند؟ .این همه میگید 4.3 اینچ صفحه نمایش پس چرا نمی گید 65k colors در حالی که امنیا 2 16m color میباشد.
دوست عزیز امنیا2 فقط قابلیت این رو داره که 16میلون رنگ نمایش بده !
وگرنه وینمو بیشتر از 65ک رنگ ساپورت نمی کنه :)

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
دوست عزیز اگه جمیع جهات رو در نظر بگیریم HD2 پیروز مبارزه هست.ولی امنیا2 هم دیوایس بدی نیست و خوبه اینو من همون چند پست قبل هم گفتم.

Lord Asghar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز امنیا2 فقط قابلیت این رو داره که 16میلون رنگ نمایش بده !
وگرنه وینمو بیشتر از 65ک رنگ ساپورت نمی کنه :)

دیگه بدتر HD 2 حتی نمی تونه 16 میلیون رنگ رو نمایش بده

Lord Asghar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز اگه جمیع جهات رو در نظر بگیریم HD2 پیروز مبارزه هست.ولی امنیا2 هم دیوایس بدی نیست و خوبه اینو من همون چند پست قبل هم گفتم.

کی گفته HD2 پیروز مبارزه است تمام ویژگی هایی بدرد می خوره مانند دوربین-اسپیکر-ابعاد-مدل-وزن-cpu-صفحه نمایش با کیفیت تر در مقابل نور خورشید و رنگ های زنده و..i8000 .خیلی بهتر از hd 2 عمل کرده این دلیل نمیشه من هم بهتری های i8000 را در مقابل HD2 ذکر کردم

Last edited:

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
دیگه بدتر HD 2 حتی نمی تونه 16 میلیون رنگ رو نمایش بده
منظورشون این بود اون 16 میلیون رنگ بودن امنیا 2 ارزشی نداره وقتی که ویندوز موبایل بیشتر از 65 هزار رنگ رو نشون نمیده.

بالا