برگزیده های پرشین تولز

مقایسه سرویس دهندگان خط پرسرعت در تهران

بهترین سرویس دهنده خط پرسرعت در تهران

• Total voters
    51

eysun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
sepanta 128

download rate : 10-20 (~15)kb/s

no disconnect

bad support

****fantastic*****c:blink::blink::blink::blink:

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
جریان یه چیزو نفهمیدم
مگه بیشتر isp های تهرانو یه شرکت فیل ترینگشو انجام نمیده؟ پس جربان چیه که سپنتا از بیشتر ISP ]ایی که دیدم فیل ترش کمتره؟!

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
لطفا راجع به خطوط وايرلس هم اطلاعاتي بدهيد.
در ضمن يه شركت معرفي كنيد كه غرب تهران رو در پوشش وايرلس داشته باشه.

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
اینجا یه نفر wi max استفاده میکرد ( اگه شایان هم wimax نباشه) بقیه انگار بی سیم کار نمیکنن

ninja-amir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان سلام.من ميخوام از داتك ADSL ياWireless بگيرم.ميخوام ببينم از شما دوستان كسي هست كه از داتك سرويس بگيره و اينكه سرويسشون چطوره دوستان راضي هستند نيستند اوضاع چه جوره؟دستتون درد نكنه;)

دوستان يك سوال.تو جدول خدمات اينترنت Wireless داتك نوشته كه حداكثر سرعت 32/128
و فقط همين سرعتشو براي استفاده خانگي قرار داده و 39 هزار تومان زده شارژشو و 100 هزار تومان هم وديعه براي قرار دادن مودم بي سيم.ولي تو ADSL زده 128/128.من ميخوام بببينم تو وايرلس اين عدد 32 چيه؟يعني بين 32 تا 128 سرعتش نوسان داره؟!دوستان اگر اطلاع دارند يك شفاف سازي براي ما انجام بدهند.خيلي ممنون

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
دوستان سلام.من ميخوام از داتك ADSL ياWireless بگيرم.ميخوام ببينم از شما دوستان كسي هست كه از داتك سرويس بگيره و اينكه سرويسشون چطوره دوستان راضي هستند نيستند اوضاع چه جوره؟دستتون درد نكنه;)

دوستان يك سوال.تو جدول خدمات اينترنت Wireless داتك نوشته كه حداكثر سرعت 32/128
و فقط همين سرعتشو براي استفاده خانگي قرار داده و 39 هزار تومان زده شارژشو و 100 هزار تومان هم وديعه براي قرار دادن مودم بي سيم.ولي تو ADSL زده 128/128.من ميخوام بببينم تو وايرلس اين عدد 32 چيه؟يعني بين 32 تا 128 سرعتش نوسان داره؟!دوستان اگر اطلاع دارند يك شفاف سازي براي ما انجام بدهند.خيلي ممنون
در مورد ارقام سرعت:
128 سرعت دريافته و 32 سرعت ارسال. البته يه طورايي همون حدسي كه زدي در مورد آشغال تك صدق ميكنه و سرعتش بين 32 تا 128 نوسان داره كه بيشتر روي 32 اون حساب كن:(

در مورد ارقام adsl: يك دروغ محض است و ميانگين ارسال مطابق ipw روش حساب كن
براي دانستن كيفيتش تا مثل سگ پشيمون نشدي يه سر برو تو تاپيكش بعد تصميم بگير
روي امضا كليك كن تا وارد تاپيك آشغال تك بشي
پيشنهاد من اينه كه اول از همه اگر تو منطقه مخابراتي شما آزادنت سرويس بده كه به آرامش ابدي ميرسي و اگر نه به ترتيب
1- آزادنت 2- صبا يا شاتل 3- پارس آنلاين
در آخر اينكه اگر شما از ان گروه كاربراني هستي كه براي استفاده از اينترنت احتياج به مانيتور نداشته و فقط دكمه دانلود را ميزنند ميروند به كارهاي ديگرشان برسند شايد آشغال تك يكي از گزينه هات ميتونه بشه البته درصوتي كه براي اين منظور هم يك اعصاب پولادين داشته باشي چون براي اينكار هم اونقدر قطع و وصل ميشه و آنقدر ادا و اصول در مياره كه بجاي اينكه بتوني به كارهاي ديگرت برسي مجبورت ميكنه 100 دفعه بياي پاي دستگاه و دوباره دكمه استارتشو بزني و اگر هم اهل مالتي مديا باشي كه انگاري دامتك يكي از زير مجموعه هاي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلاميه چون هر 30 ثانيه كه داري فيلمي يا موزيكي استفاده ميكني يه دو دقيقه اي اتوماتيك وار سانسور مي كنه و دوباره 30 ثانيه را نشون ميده و باز دوباره 2 دقيقه سانسور ...
البته تمام اينهايي كه گفتم تازه بر اساس سرويس 256 بوداااااا !

k9k9

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان با تجربه اگر امکان دارد چند ای اس پی خوب پیش نهاد دهید که با شرایط من جور دراید؟

من الان اسیاتک دارم از اون افرادی هستم که یک کلیک میکنم میرم دنبال کارم
حداقل بین 20ای 30 گیگا بایت تو ما دانلود دارم سرویس هم 256 اسیا هست
سرعت متوسطم با دانلود منیجر معمولا بین 25 تا 50 هستش معمولا رو 30 هست
هر فیلم 720 مگی حدودا 6 ساعت دانلود میکنه؟

حالا ای اس پی دیگه خوب سراغ دارین معرفی کنید محدودیت حجمی نداشته باشه

دوستان از 512 داتک راضی هستن؟؟؟:blink:

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
دوستان با تجربه اگر امکان دارد چند ای اس پی خوب پیش نهاد دهید که با شرایط من جور دراید؟

من الان اسیاتک دارم از اون افرادی هستم که یک کلیک میکنم میرم دنبال کارم
حداقل بین 20ای 30 گیگا بایت تو ما دانلود دارم سرویس هم 256 اسیا هست
سرعت متوسطم با دانلود منیجر معمولا بین 25 تا 50 هستش معمولا رو 30 هست
هر فیلم 720 مگی حدودا 6 ساعت دانلود میکنه؟

حالا ای اس پی دیگه خوب سراغ دارین معرفی کنید محدودیت حجمی نداشته باشه

دوستان از 512 داتک راضی هستن؟؟؟:blink:
محكم بشين سر جات ، شما با اين توضيحاتي كه دادي فكر كنم خوشي زده زير دلت و بهتره همون سرويس آسيا تك را به 512 تبديل كني

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
صرفنظر از بحث فنی و سرعت و ... خواستم بگم که حداقل 1 نفر در پشتیبانی شاتل است که اونا رو بعنوان بی تربیت ترین و بی اخلاق ترین بخش پشتیبانی در بین isp ها مطرح میکنه که کیفیت خوب اینترنتشون تحت الشعاع قرار میگیره اینطوری. البته باید از خانم اقایی تشکر کنم . همیشه با احترام با من صحبت کرده

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام دوستان
من 3 ماه از صبا نت استفاده مي كنم
46000 هزار تومان ميدم براي 10 گيگ
اتفاقي رفتم سايت صبا نت رو ديدم واسه تعرفه شهرستانها نوشته بود 18 گيگ و 45000 هزار تومان
من كاري به مبلغ ندارم نسبت به مقدار حجمي كه شركتي كه ازش اينترنت خريدم الكاپرداز (تبريز)صبا نت مشكوك شدم
زنگ زدم تهران با اون طرفي كه صحبت كردم به من و مون افتاد بعد گفت اونا مال 6 ماه هست در صورتي كه اول گفت اگه يك ماه بخريد همون مقدار حجمه
از ديگر دوستان كه صبا دارند در شهرهاي ديگه اونها هم چك كنند ببيند براي آنها هم 10 گيگ .مثل من زنگ بزنند اعتراض كنند چون با يك وب گردي معمولي 10 گيگ تو 15 روز تموم مي كنم در عرض اين 3 ما تا حالا 3 بار شارژ كردم حسابم رو
اينم لينك تعرفه ها:
http://www.sabanet.ir/sevice.asp
8fy3qeb.jpg

akaveh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شایدم :D
پس مشتری کم دارن پهنا باندشون هنوز خالیه
این شرکتها تا کشف میشن باید ریخت سرشون:D
کاش زودتر میگفتی
سپنتا عالیه ولی گرونه
سلام
من 10 روزه که از سپنتا سرویس گرفتم
سرعتش خوبه البته خوبه به این معنی که 128 رو 13-14 دانلود میده ثابت
ولی پشتیبانی خیلی ضعیف
من از لحظه اول وصل شدن دیسکانکت داشتم لینکم ثابت هست ولی دیسکانکت زیاد مدت زمان های کانکت بودنم به 1-2 یا حداکثر 10 دقیقه میرسه ولی متاسفانه جاهای دیگه پورت آزاد نداشتن
جواب مدیر فنی اونا بعد 10 روز که روزی 3 بار تماس میگرفتم این بود نمیدونه مشکل چیه
شرکت 1مگ شاتل داریم واقعا عالیه از نظر سرعت و کیفیت و پشتیباتی

akaveh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جریان یه چیزو نفهمیدم
مگه بیشتر isp های تهرانو یه شرکت فیل ترینگشو انجام نمیده؟ پس جربان چیه که سپنتا از بیشتر ISP ]ایی که دیدم فیل ترش کمتره؟!
تا جایی که من شنیدم همه از یه فیلترینگ باید استفاده کنند یا به عبارتی میگن که از فیلتر مخابرات حتما باید رد بشن همشون
من سپنتا دارم که خیلی هم ناراضیم ولی جایی دیگه پورت نداره تفاوتی با فیلتر شاتل یا داتک و پارس انلاین ندیدم

akaveh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
sepanta 128

download rate : 10-20 (~15)kb/s

no disconnect

bad support

****fantastic*****c:blink::blink::blink::blink:
سلام
آقا میسه بگین کدوم مرکز مخابراتی هستی که اینقد راضی هستی از سپنتا؟
من 2 دقیقه حداکثر زمان کانکتمه وقتی بزنم دانلود بشه در مرکز تندگویان
و یکی دیگر ار دوستان هم در مرکز دیگه همین مشکل داره

akaveh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد عکسی که از صفحه تنظیمات مودم برای اکانت شاتل گذاشتین:
ما تو شرکت قبلا اشتراک 128 از آسیاتک داشتیم و الان هم 256 ولی سرعت مارو تو تنظیمات زده 512! ازشون پرسیدم گفتن ما همه رو 512 میزنیم بعد از سرور با نرم افزار محدودیت میذاریم
اون سرعت که تو مودم نشون میده سرعت ارتباط مودم dsl با dslam هست که خیلی جاها مثل سپنتا هم رو dslam 128 میذارن هم رو اکانتینگشون که گند میخوره تو شبکه و اکثر جاها dslam رو رو 512 یا بیشتر میران و نرم افزاری میبندند که میشه یه جورایی بپیچونیمش

akaveh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من موندم چرا افراد اینقدر به قیل.طرینگ گیر می دن ؟ مگه هزینش چقدره ؟ یه وی پی ان می گیری ماهی حداکثر 2 تومن . نه قیل.طرینگ داری و نه تحریم ایران و نه ... /
واقعا دیدم کسانی رو که به خاطر قیل.طرینگ می رن یه سرویس adsl با هزینه 10 تومن گرونتر می گیرن ! که قیل.طرینگش سبک باشه :blink:

:wacko::wacko::wacko:

پست جنبه ی تبلیغاتی داشت :D
من *** رو 4 تومان میخرم از کجا میشه 2 خرید؟
سرعتش خوبه؟

بالا