برگزیده های پرشین تولز

مقایسه وضعیت ایران با سایر کشور ها

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
دوستان راجب اینترنت اسپانیا چیزی خوندید چند وقت پیش روزنامه همشهری خوندم اینترنت با سرعت دریافت 100 مگابیت و ارسال 20 مگابیت ماهی 29 یورو و یه مدل دیگش 100 مگابیت دریافت 100 مگابیت ارسال کلیه تلفنهای داخل کشور مجانی ماهی 49 یورو ..........
اونوقت ما اینجا باید برای 256 k ماهی 29 یورو بدیم اونم تازه چی 6 روز از 7 روز هفته یا قعطی داره یا نوسانه شدید

md_md_2600

Registered User
لایک‌ها
43
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
ناراحت نباشین خودم وقتی وزیر شدم اینترنت رو مفتی با سرعت 100 مگا بیت بتون میدم !! حالشو ببرین

امیدوارم که وزیر بشی ! ولی فکر کنم حتی اگر بتونی تعرفه ی اس ام اس رو کم بکنی خیلی خیلی هنر کردی دوست من !!!
:happy::happy::happy::D:D:D:D

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
سرویس اخبار خارجی ایتنا - این برنامه جدید که به کمک 60 گیرنده ماهواره‌ای بسیار قوی به اجرا درآمده برای تمامی بازدیدکنندگان به صورت رایگان عرضه می‌شود تا کاربران توانایی دولت بریتانیا در عرضه خدمات اینترنتی را دریابند.

یکی از مراکز اینترنتی شهر کرونول(Cornwall) بریتانیا سامانه جدیدی راه‌اندازی کرده است که به موجب آن شهروندان می‌توانند با 50 برابر سرعت پهنای ‌باند خانگی این کشور به اینترنت متصل شوند.

مسئولان این مرکز که در پنینسولا واقع شده است، با اتصال به ماهواره Goonhilly و قبول پروتکل شبکه جهانی اینترنت BT قابلیت عرضه اینترنت پرسرعت را پیدا کرده‌اند.

این خبر به آن معنی است که از این پس کاربران این مرکز می‌توانند با سرعت 100 مگابایت در ثانیه برنامه‌های مورد نظر خود را از اینترنت بارگذاری کنند و به همین خاطر از وبگردی در اینترنت خسته نخواهند شد.

کارشناسان اعلام کرده‌اند این نخستین باری است که بریتانیا اینترنتی با این سرعت را در اختیار مردم خود قرار می‌دهد و به همین خاطر گفته می‌شود که کارشناسان بریتانیایی تحولی بزرگ در دنیای اینترنتی کشورهای اروپایی ایجاد کرده‌اند.

این برنامه جدید که به کمک 60 گیرنده ماهواره‌ای بسیار قوی به اجرا درآمده برای تمامی بازدیدکنندگان به صورت رایگان عرضه می‌شود تا کاربران توانایی دولت بریتانیا در عرضه خدمات اینترنتی را دریابند.

درحالی که مدت زمان لازم برای راه‌اندازی شبکه پهن‌باند در بریتانیا 5 ساعت تخمین زده شده، این سامانه می‌تواند ظرف مدت زمانی بسیار کوتاه راه‌اندازی شود.

این مرکز اینترنتی به کمک گیرنده‌های خود می‌تواند علاوه بر برنامه‌های اینترنتی خدمات تلفنی و خطوط کابلی تلویزیونی را ارایه دهد.

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بابا این خبرا چیه می نویسی . بی کلاسیه . عمرا به پای 128k های ما نمی رسه .

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان راجب اینترنت اسپانیا چیزی خوندید چند وقت پیش روزنامه همشهری خوندم اینترنت با سرعت دریافت 100 مگابیت و ارسال 20 مگابیت ماهی 29 یورو و یه مدل دیگش 100 مگابیت دریافت 100 مگابیت ارسال کلیه تلفنهای داخل کشور مجانی ماهی 49 یورو ..........
اونوقت ما اینجا باید برای 256 k ماهی 29 یورو بدیم اونم تازه چی 6 روز از 7 روز هفته یا قعطی داره یا نوسانه شدید

:blink: مطمئني!!!!!!!!! فکر نمي‌کنم‌ها چون توي آمريکا که خداي قيمت ارزونه 16 مگابيت در ثانيه حدود 15 تا 40 دلاره :

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
چند وقت پیش توی یک مقاله در مورد اسپانیا خوندم..
بیش از 70% مردم این کشور ترجیح میدن که کارهای روزمره اشون رو از طریق اینترنت انجام ندن !

پائین بودن قیمت نت در این کشور میتونه راهکاری برای تشویق ملت برای استفاده از نت باشه از سوی دولتشون !! گرچه نمیدونم قیمت نت توی این کشور چطوره ! ولی میشه با چند تا سرچ کوچیک توی گوگل و پیدا کردن سایت چند تا ISP خیلی راحت فهمید !

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بله دوست عزیز مطمئن هستم
فعلا اینو بخون ماله اسپانیا رو پیدا نکردم

http://www.hamshahrionline.ir/News/?id=28224

مخابرات ايران و اي اس پي ها هر دو شون دزدن همين الان که بخاي با ماهواره به اينترنت وصل بشي مي‌توني با 20 دلار در ماه اينترنت دو مگا بايت در ثانيه (16 مگا بيت) بگيري اما افسوس که همينش‌ هم برامون مقدر نيست و مجبوريم پولمونو بريزيم تو جيب اين دزداي سر گردنه

بالا