برگزیده های پرشین تولز

مقصر کیست؟ راهنمایی کنید

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
سلام من هارد 160 ساتا داشتم فرستادم تهران با پست پیشتاز و به ارزش 70000 تومان هم بیمش کردم
اما شرکت که گارانتی میکرده هاردو برام برگردونه و رو برگه گارانتیش نوشته به علت شکستگی فاقد گارانتی میباشد
در صورتی که من هاردو سالم فرستادم و فقط مشکلش سروصدای بیش از حدش بوده.
حالا رفتم اداره پست میگم هارد سالم بوده و اما هارد برای من برگردونه شده و نوشتن به علت شکستگی فاقد گارانتی میباشد.
اداره پست میگه اگه شکستگی داشته چرا اون شرکته تو تهران تحویل گرفته همون موقع باید به مامور اداره پست میدادند (خدایش حرفشون منطقی هست) و اگرم ما بفرستیم فکر نمی کنم این شامل بیمه بشه و 5% امکان داره هزینه هاردو بهت بدن چون بیمه میگه چرا اون شرکته تحویل گرفته موقعی که به اون شرکته تحویل دادیم دیگه بیمه نداره
منم زنگ زدم به اون شرکته گفتم که اینجوری چرا شما هاردو تحویل گرفتید اگر شکستگی داشته
اونا میگن ما روزی 30-40 هارد برامون میاد برای گارانتی و ما نمی تونیم که همون موقع بازش کنیم و چک کنیم:blink:
(خوب منم بهشون گفتم شما که هارد گارانتی میکنید باید یه نفر رو مسئول اینکار بزارید تا یه مشتری مثل منو انجوری نکنید که 70000 تومان بخوام ضرر بدم) البته عمرا اگه من ضرر رو این وسط بدم حالا نمی دونم چه کنم ؟
مقصر این وسط کیه؟
لطفا منو راهنمایی کنید

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
نمیدونم مقصر کیه ... ولی فکر نمیکنم دستت به جایی برسه :(

yin-yang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته اگه خودت بیای(بری) و با یکی از مسئولینش صحبت کنی یه کاری واست میکنن
تا چطوری شکسته باشه

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
یعنی چی شکسته!؟
کجاش شکسته ، بردش با خودش. همینجوری الکی که نمیشه از زیرش در رفت!

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
اخه برادر هاردو با پست میفرستن؟؟!!
منم یه بار این بلا سرم اومد در مورد کیس بود ولی کسی قبول نکرد. باید بری شرکتی که گارانتی کرده , انقدر گیر بدی تا

طرف کلافه شه و بعد پولتو بده , یا یه هارد جاش بده.

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
امروز دوباره به شرکتشون زنگ زدم به هیچ عنوان زیر بار نمرن در صورتی که به نظر من مقصر اصلی خودشونن
یعنی چی؟
یعنی یه هارد 160 که با پست فرستاده میشه و روشم بزرگ مینویسن ارزش بیمه 70000 تومان ارزش چک کردنو ندارن
حالا از کجا معلوم خودشون نشکسته باشند؟
میگید چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر نمی کنم اداره پست مسئولیتی قبول کنه چون هارد تحویل طرف داده شده و زیر برگه امضا شده که سالم تحویل داده شد
میگید چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
خودتو ناراحت نکن !
منم يه هارد تو ماه 9 فرستادم کرمان ! با پست پيشتاز !
خلاصه بسته گم شد !

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
"همینه که هست" ، دفعه اولت اه یه همچین برخوردی باهات میشه ؟؟ :blink: خارج بودی مگه تا حالا ؟؟؟

بالا