برگزیده های پرشین تولز

مكانهاي ارزان براي خريد در مشهد

safa66

Registered User
لایک‌ها
61
سلام دوستان هفته اينده ميرم مشهد ميخواستم از دوستاني كه اطلاع دارن بپرسم كه كجاهاي مشهد ارزان هست براي خريد پوشاك و غيره

worldforex

Registered User
لایک‌ها
68
سلام
عمده فروش های پوشاک مشهد سمت 17 شهریور هستن (نزدیک حرم) اما جنس ها خیلی خوب نیست.....
بعد خیابان جنت (جنس ها بهتره ) و بعد سجاد (جنس ها تک و البته گرون )
الماس شرق هم بد نیست .... هم جنساش تقزیبا خوبه و هم قیمتاش

• Like
Reactions: rms

Tensta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پاساژ صفایی بد نیست

StPauli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیابان شریعتی‌ مغازه زیاده

hmd.miry

Registered User
لایک‌ها
1
اگه مانتو اینجور چیزا خواستی برو ایثار اومدی یه سر هم به بازار فردوسی بزن

poyaweb

Registered User
لایک‌ها
26
به نظر من جنسای مشهد تماما بنجوله..به درد نمیخوره.ولی اگه بخواید سوغاتم بخرید الماس شرق بد نیس..
اما اگه عمده فروشی چیزی دارید برای لباس بهتره برید پشت بازار رضا...ته خیابون کاروانسرا هس چندتا..تمام عمده فروشن ..لباسه..کل مشهدم ازهمینا خرید میکنه.اونجا ارزونترین قیمته..

bas ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
این رو دقت کنین که قیمت پوشاک در مشهد از بقیه شهر ها گرونتره . کلا دور جنت و 17 شهریور رو خط بکش که فقط بنجول دارن .
اگه خواستی زنانه بگیری احمد اباد و سجاد . اگه هم مردونه خواستی فقط پاساژ قسطنطنیه و احمد اباد

2793

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان هفته اينده ميرم مشهد ميخواستم از دوستاني كه اطلاع دارن بپرسم كه كجاهاي مشهد ارزان هست براي خريد پوشاك و غيره
دوست عزیزم سلام . من ساکن مشهد هستم . بهترین مکان برای خرید در حال حاضر تو مشهد . برج سلمانه که تو خیابان راهنمایی واقع شده . باتوجه به اتش سوزی چند ماه پیش و بازگشایی برج در شهریور ماه برای تبلیغ و جلب مشتری تمام ۵۰۰ فروشگاهش off های خیلی خوبی زدند . بعضی از فروشگاه ها قیمتهایی که زدند انقدر پایینه که ادم شاخ در میاره نمیدونم که این پوشاک فروشها چند درصد سود میکشن که یک جا دقیقا نصف قیمت جای دیگه میده . در ضمن همیشه خریدتو از تو پاساژها و تا میتونی طبقات بالا و اخرا انجام بده چون اجاره اونها خیلی پایین تره و به سود کم قانعند . به هیچ عنوان از فروشگاه های هاشیه خیابون خرید نکن چون پول اجاره بالای اونها رو هم شما رو خریدت داری پرداخت میکنی . چند روز پیش رفتم برج سلمان طبقه دوم برج یه فروشگاه خیلی بزرگه بنام شهریار . همه نوع لباس زنانه از مجلسی تا تو خونه داره قیمتهایی که میداد کمتر از نصف همه جای مشهد بود . پیشنهاد میکنم حتما اونجا برین .

marzieh66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه جنسای خوب می خواین دور حرم و 17 شهریور رو خط بکشین چون جنساشون اصلا خوب نیستن.
برای جنسای عالی سجاد و احمدآباد بهترین گزینه ها هستن.

sanup2006

Registered User
لایک‌ها
107
بالا