خرید بک لینک,خرید رپورتاژ آگهی
zula

ملاقات با Adobe - تصویری

شروع موضوع توسط iranexplorer.net ‏16 دسامبر 2007 در انجمن نرم افزار

 1. iranexplorer.net

  iranexplorer.net کاربر قدیمی پرشین تولز

  تاریخ عضویت:
  ‏20 دسامبر 2003
  نوشته ها:
  2,376
  تشکر شده:
  1,595
  هنگامی که شما به ملاقات Adobe میروید ملاقات کنندگان میتوانند که تعداد زیادی ماشین را در پارکینگ در زیر زمین پارک کنند. عکس سمت چپ در اصلی از گاراژ به راهرو میباشد. اگر شما به طرف طبقه اول حرکت کنید در طبقه همکف همراه با درهای ورودی اصلی همراه خواهید بود.

  [​IMG]

  در سمت چپ برج غربی وجود دارد و در سمت راست برج شرقی. فقط کمی از برجی دیگر را در بین این دو برج میبینید که در آن هیئت رئیسه قرار دارد و کار میکنند. این برج Almaden Tower خوانده میشود.در طبقه ششم در بین سه ساختمان یک حیاط با هوایی آزاد و جود دارد که در آن یک نوع توپ Boccie به همراه یک زمین است که مانند یک زمین بسکتبال است.در طبقه 14 و 15 پیاده رویی است که سه برج را به هم متصل میکند.
  [​IMG]

  ملاقات کنندگان ممکن است برای بار اول از برج های Adobe شگفت زده شوند چون این برج ها در یک خط مستقیم پرواز با فرودگاه San Jose قرار دارد. در بیشتر روز ها هواپیماها دقیقا از بالای سر آنها ( برج Adobe ) پرواز میکنند.

  [​IMG]


  نکته جالب توجه این است که شما حتما یک بار هم صدایی از هواپیماها نمیشنوید. شما میتوانید از 10 درجه غربی ( که در آن طبقه مربوط به فوتوشاپ قرار دارد ) هواپیماها را بدون شنیدن هیچ صدایی ببینید. چون در برج های Adobe صدابندی خیلی خوب کار شده است.

  [​IMG]


  به عقب بر گردیم و بالای پلکان شما میتوانید دومین طبقه اصلی که پذیرش میباشد را ببینید.

  [​IMG]


  در اینجا ورودی اصلی به محوطه پذیرش و امنیتی میباشد. ملاقات کنندگان هنگام وارد شدن تا طبقه بالا اسکورت ( محافظت ) میشوند.
  [​IMG]


  من سریع به طبقه بالا رسیدم ولی متاسفانه به نظر میرسید که همه مهندسان در جلسه بوندند. من حدود 12 نفر از آن ها را خواستم اما به هر حال مجبور بودم دقایقی را منتظر بمانم.راهرو پذیرش با تکنولوژی پیشرفته و آینه ها و سنگ های قیمتی همراه بود.در آنجا نمایشگرهای جذابی همراه با روشنایی هایی با نمایشگرهای ویدئویی بر روی دیوار بود.

  [​IMG]


  نهایتا شخصی به همراه من آمد که من را تا طبقه 10 مرا همراهی کد. اولین ملاقات من با John Nack تایین شده بود که او هم مانند دیگران جلسه بود.اما به هر حال پس از جلسه John را در اتاقش میبینیم.

  [​IMG]


  John کسی بود که اخیرا قرار بود به مقام بالاتری چون "مدیر محصولات فوتوشاپ" نائل شود.

  [​IMG]


  در عکس John را میبینید که همراه با جعبه بزرگی که مربوط به پکیج فوتوشاپ میباشد ژس گرفته است.من این عکس را تصادفی هنگامی که که او داشت این جعبه را حمل میکرد گرفتم.

  [​IMG]


  در پایین تر به محل کار Julieanne Kost میرسیم.من مخفیانه به سمت او رفتم و قبل از اینکه بفهمد کی هستم از او عکس ناگهانی گرفتم. خوشبختانه Julieanne از دیدن من خوشحال شد.

  [​IMG]


  عکس ناگهانی بعدی از Joe Ault بود. Joe همراه با یک شمشیر CD مرا تعقیب کرد ! در حقیقت این شمشیر یادگاری باقیمانده از یک مهمانی بود.

  [​IMG]


  در گوشه ای از جنوب غربی طبقه 10 مکانی برای استراحت کردن کارکنان فوتوشاپ بر روی صندلی های راحت است.

  [​IMG]


  کمی پایین تر در سمت چپ محل کار Chris Cox را میبینیم.شما سلیقه Chris را در دکوراسیون - پیچیدگی نمودارها -وسعت نقشه ها و عکس هایی از پرندگان به همرای یک عروسک ملاحظه میکنید.در حقیقت Chris یه فوتوگرافر با استعداد و خوش ذوق است.

  [​IMG]


  کریس میدانست که من آنجا هستم. او بسیار خونسر بود و حتی هنگامی که من از او عکس گرفتم هیچ عکس العملی نشان نداد و فقط گفت "سلام Jeff ! " من از او خواستم که مطمئن شود و چک کند که چیز خاص و محرمانه این در اتاق نباشد که من نباید عکس بگیرم. او بعد از یک بررسی سریع گفت " منطقه پاکسازی شد"!!

  [​IMG]


  هدف بعدی من Russell Williams بود. او از وقتی مهندس و دستیار فوتوشاپ شد که Mark Hamburg از گروه و تیم فوتوشاپ خارج شد.Russell نیز یک فوتگرافر فوق العاده و با استعداد است.

  [​IMG]


  نفر بعدی Seetha بود. او با بالا و پایین پریدن و گفتن سلام مرا شگفت زده کرد!!! او که نام کاملش Seetharanan Narayanan بود سومین مهندس بعد از Thomas Knoll و Mark Hamburg است که بر روی فوتوشاپ کار میکند. بنابرین او مدت زیادی است که بر روی فوتوشاپ کار میکند و هنوز و کار کردن با فوتوشاپ را دوست دارد ( اما با این وجود او ممکن است بزودی بازنشسته شود و به یک جزیره گرمسیری برود! ) .

  [​IMG]

  [​IMG]

  کمی جلوتر به محل کار Scott Byer ( یکی از معماران فوتوشاپ ) میرسیم.با وجود همه هیجاناتی که Seetha داشت و بر من تاثیر گزاشت من این دفعه عکس ناگهانی از Scott نگرفتم. محل کار Scott تزدیک به تالار اصلی فوتوشاپ بود.

  [​IMG]


  من Seetha را خارج از محل کار Joe گیر آوردم که درباره طرح های جدیدی که بر روی آن کار میکردصحبت میکرد. او فورا شروع به کشیدن طرح خود بر روی وایت برد Joe کرد. سپس Seetha به طرف اتاق Russell رفت که طرح جدید خود را با او در میان بگذارد. به نظر شما طرح جدید چیست؟ آن یک راز است.من حتی وایت برد هم که بر روی آن طرح کشیده بود را شطرنجی ( Pixalate ) کردم که کسی از این طرح جدید چیزی نبیند.

  [​IMG]


  به Jeff Chien میرسیم. او مسئول برخی از تکنیک های سنگین و حساس ریاضی و ... بود. مانند Sharpen و Noise در فوتوشاپ.

  [​IMG]


  نوبت به خانوم Sarah Kong میرسد.او یکی از زنان فوتوشاپ در قسمت مهندسی میباشد.همچمیم محل کار او یکی از تمیزترین و مرتب ترین اتاق ها میباشد. ( حتی تمیز تر از بسیاری از آقایون بخصوص Mark ) .

  [​IMG]


  در امتداد پلکان در طبقه طراحان Adobe مکان عمومی یعنی آشپزخانه وجود دارد.در اینجا نوشیدنی و قهوه یافت میشود.

  [​IMG]


  در اینجا نیز نامه های درهم برهمی از گروه فوتوشاپ دیده میشود.

  [​IMG]


  صحبت نهار شد.! زمان آن است که از در جلو خارج شد و به سمت خیابان Park برای ناهار رفت. John Nack به همراه سازندگان Bridge برای غذا خوردن آماده میشوند و همچنین بر روی Adobe Bridge کار میکنند.

  [​IMG]


  در روبروی میز John Nack* Christoph Moskalonek* Arno Gourdol* * Marc Pawliger* Jason Graham* Cris Rys and * Gunar Penikis* . مدیران و دست اندرکاران Bridge را میبینید.
  [​IMG]
  [​IMG]


  من به طرف Arno Gourdo برای دیدن خودم از سایه های عینک او رفتم.!!!!!!!! واقعا جالب بود!

  [​IMG]


  به Adobe بر میگردیم . من از برج شرقی حیرت زده شدم و این بار Russell Preston Brown را نشانه گرفتم. مثل اینکه او مثل یه گربه منتظر یک موش در پشت در کمین کرده بود.!

  [​IMG]


  بعد از اینکه او مرا در اتاقش غافلگیر کرد او با گودزیلای خود به من حمله کرد..!!

  [​IMG]


  به طرف برج غربی باز میگردیم. من قدم زنان به طرف Mark Pawliger سرپرست مهندسی فوتوشاپ حرکت کردم. به نظر میرسید که Marc بر روی یک توپ نشته است!و احساس راحتی میکند.!

  [​IMG]


  مارک یکی از بزرگترین اتاق ها را داشت و و اسباب بازی های خود را دوست میداشت و اتاقش را بسیار تمیز نگه میداشت.

  [​IMG]


  برخی از اسباب بازی های مارک.!!!!!!!!!

  [​IMG]


  و اما آرایش و تنظیمات طبقه 10 پر از چیزهایی بود که بر روی دیوار نصب شده بود اما در پوستر بالا چیزهای جالبی را درباره Photoshop CS2 نوشته بود که تا به حال من ندیده بودم.!.

  [​IMG]
  [​IMG]


  به Photoshop War Room رسیدم و از انجا دیدن کردمم اما متاسفانه اجازه برای عکس گرفتن از آنجا نداشتم.این اتاق اتاقی است که برای طرح های آینده فوتوشاپ تصمیم گیری میشود.

  [​IMG]


  در اینجا Todor و Jeff را میبینیم که در این راهرو ایستاده اند . جف و تودور مردان با استعدادی هستند . Todor اهل کشور روسیه و Jeff از چین میباشد.

  [​IMG]


  در برج غربی مرد بزرگی بنام Bryan Lamkin نایب رئیس ارشد در شرکت بزرگ Adobe را میبینیم.او از اولین کسانی است که از Photosho 2.5 همراه با Adobe بوده است.

  [​IMG]


  روز تعطیل فرا رسید و در محلی هستیم که کارکنان در بعد از ظهر به خوردن آبجو و غذای مختصر می پردازند.
  در این تصویر Chris Cox و Lynne Shade را هم میبنیم.

  [/SIZE][/FONT][FONT=&quot][​IMG][/FONT]
  [FONT=&quot]


  ( سمت چپ) Scott . ( وسط ) Cris . و ( سمت راست ) Lynne که خوشحال به نظر می آید را میبینیم.

  [​IMG]


  در این عکس تی شرت جالب Adobe Merging که مربوط به Cris میباشد را میبینیم.

  [​IMG]

  و این عکس پشت پیراهن کریس میباشد.

  [​IMG]


  در اینجا نیز هواپیماهایی که از بالای برج Adobe عبور میکنند را مشاهده میکنید.

  [​IMG]  میبینیم که Seetha بعد از اتمام کارهایش به همراه iPod خود برای دوچرخه سواری آماده میشود.

  [​IMG]


  اتمام روز تعطیل همراه با مهندسان فوتوشاپ. همانطور که میبینید کارکنان با یکدیگر بسیار صمیمی میباشند و مثل یک خانواده میماند . آن ها سعی میکننددر حال کار کردن نیز لحظات خوبی را با هم داشته باشند.


  منبع : مجید آنلاین
  http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=85295
   
 2. کوتاه کننده لینک
avanak عسل طبیعی و گرده گل ایرانی همکاری در فروش