برگزیده های پرشین تولز

ملت یکی به داد من برسه !!!!!

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی ....
راستش معذرت می خوام اگه علی رغم وجود تاپیکهای زیاد این تاپیک رو زدم آخه اون چیزی که جواب من بود تو اونا پیدا نکردم ...:p
راستش آقا من می خوام گوشی بخرم ... ( اگه نمی گفتم عمرا نمی فهمیدین :blink: )
بین سه تا گوشی موندم :
1- Samsung D600
2- SonyEricsson K750i
3-SonyEricsson S700
والا هرچی بالا پایینش می کنم به نتیجه ای نمی رسم . اما خوب فکر میکنم از نظر قیافه سامسونگ از اونای دیگه بهتر باشه به حر حال چون fashion است . :rolleyes:
حالا لطفا شما نظراتتون بگین ( جان من با دلیل :wacko: ) تا من بتونم تصمیم قاطعانه بگیرم ;)
در ضمن جون هر کی دوست دارین نگیین که فلانی این قدر دیگه بزار روش برو فلان گوشی رو بخر ... چون من آخره جیبم همن قدره ریگه 1 قرونم ندارم ( D600 الان 350 قیمت دارم با ضمانت قاۀم و K750 هم با ضمانت همراه 309 تومن (اولی تو مشهد دومی تو تهران ) ) :f34r:

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از radian :
راستش معذرت می خوام اگه علی رغم وجود تاپیکهای زیاد این تاپیک رو زدم آخه اون چیزی که جواب من بود تو اونا پیدا نکردم ...:p
بین سه تا گوشی موندم :
1- Samsung D600
2- SonyEricsson K750i
3-SonyEricsson S700
والا هرچی بالا پایینش می کنم به نتیجه ای نمی رسم . اما خوب فکر میکنم از نظر قیافه سامسونگ از اونای دیگه بهتر باشه به حر حال چون fashion است . :rolleyes:
حالا لطفا شما نظراتتون بگین ( جان من با دلیل :wacko: ) تا من بتونم تصمیم قاطعانه بگیرم ;)
در ضمن جون هر کی دوست دارین نگیین که فلانی این قدر دیگه بزار روش برو فلان گوشی رو بخر ... چون من آخره جیبم همن قدره ریگه 1 قرونم ندارم ( D600 الان 350 قیمت دارم با ضمانت قاۀم و K750 هم با ضمانت همراه 309 تومن (اولی تو مشهد دومی تو تهران ) ) :f34r:
همون k750 رو بخر

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
در مورد سامسونگ سامسونگ بازان عزیز بیان نظر بدن ولی تو سونی اریکسون همون k750 بهترینه.

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
ضمنا در مورد همه این گوشیها اینجا بحث شده فقط یخورده حوصله تو سرچ میخواد
23.gif

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از radian :
بین سه تا گوشی موندم :
1- Samsung D600
2- SonyEricsson K750i
3-SonyEricsson S700

به نظر من اس 700 اصلانخر چیز جالبی نیست به قیممتش هم نی ارزه
در مورد دو تا گوشی دیگه هم فرقی ندارند اون 50 تومن بیشتر سامسونگ رو هم بابت جدیدتر بودن گوشی و طراحی بهترش میپردازید که این هم به خودتون مربوطه ولی از نظر من چیز مهمیه مثلا خود من به خاطر طراحی بهتر 6681 نسبت به 6630 این گوشی رو انتخاب کردم اگر جای شما بودم هم سامسونگ رو بخاطر زیباییش انتخاب میکردم هر چند سر کار ما نه سامسونگ آنتن میده نه سونی اریکسون

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
دوستان خیلی ممنون که وقت صرف کردین و مطالعه فرمودن :p
اگه سامسونگ بازان :f34r: عزیز لطف کنن بگن که آیا نسبت به کاراییهای این گوشی می ازره یا نه خیلی ممنون می شم .
چون فکر میکنم بر خلاف k750i ، در مورد D600 صاحاب اول و آخرش خود آدم دیگه ... پس اگه امکاناتش خوب نباشه دیییییییگه این یعنی : Oh BAD LucK :blink:
در مورد K750 هم بنا به اطلاعات من همه چی خوبه جز صدای شاترش و فوکوسش که خفه بشو نیست و البته یه مشکل دیگه هم هست و اونم اینه که دیگه داره کم کم عمومی میشه اما D600 او من خیلی کم دیدم دست کسی ! یا راستشو بگم اصصصصصصلا ندیدم :rolleyes:

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
آقا این پست منو چرا پاک کردین؟

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
بنظر من K750i
در تستی که من انجام دادم 750 بسیار یوزرفرندلی تر بود و عکسش هم خیلی خیلی قوی بود
ولی D600 هم چیزایی مثل فیملبرداری CIF و وصل شدن به TV داره و اگر با گارانتیشو بخرین منشی تلفنی هم داره

بالا