برگزیده های پرشین تولز

ملک با کاربری صنعتی

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
سلام دوستان

یکی از دوستانم سمت خاوران یک زمین داره با کاربری صنعتی که بیکار افتاده و کسی استفاده ای ازش نمیکنه در خانوادشون , به من گفت من یه همچین موقعیتی در خاوران دارم چه کاری به نظرت میشه انجام بدیم توش ؟ منم خودم چون چیزی به ذهنم نرسید گفتم نظر شما رو بدونم :general609:میشه مثلا تولیدی کرد اونجا رو ؟

mirkazemi

Registered User
لایک‌ها
40
سلام باید شرایط مکان بگی مثلا متراژ نوع برق یا مقدار پولی که میخواد بزار واسه کار

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
سلام باید شرایط مکان بگی مثلا متراژ نوع برق یا مقدار پولی که میخواد بزار واسه کار
متراژش زیاد نیست , ۱۰۰ متره , حالا هزینه ی برق و ... به کنار, سرمایه هم جور شدنی هست , بیشتر به دنبال یه ایده بودیم چون دیدیم بیکار افتاده حیفه و شاید بشه ازش استفاده مناسبی کرد

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان بعد از مقداری جست و جو رسیدیم به ایده ی پرورش زعفران یا قارچ ......مشکل اصلی زعفران اینه که دو بار در سال (اگر اشتباه نکنم) بار میده و در ۱۰۰ متر جا بعید میدونم امکانش باشه که سود بالایی داشته باشیم , اما قارچ از طرف دیگه باز بیشتر معقول میاد به نظر من اما خوب سودی که زعفران میتونست داشته باشه رو نداره , اما خوب اگر باز اشتباه نکنم این امکان رو داریم که قارچ رو در هر زمانی از سال برداشت کنیم .

بالا