آژانس هواپیماییfootbal

ممکنه؟

شروع موضوع توسط fotocopy ‏11 آپریل 2004 در انجمن گفتگوی آزاد

1. fotocopy

fotocopy مدیر بازنشسته

همیشه از خودم میپرسیدم سایتهایی مثل comeshare یا AxisGlobal که برای سرمایه گذاری هستند و ادعا میکنند 2 درصد روزانه به پولتان سود پرداخت میکنند واقعیه یا نه؟
    حالا مقداری پول دستم اومده و میخوام توی این سایتها سرمایه گذاری کنم ولی مطمئن نیستم واقعی باشه.
    میتونین راهنماییم کنید؟
    تا حالا کسی ازینا سود گرفته؟
    ضرر چقدر کرده؟

2. Persia

Persia Registered User

در اين مورد اطلاعي ندارم.
    اما اينو ميتونم بگم: برو سهام بخر. ضرر نميكني. اگه زود بجنبي و سهمهاي خوبي بخري شايد تا وسط تابستون 30% سود ببري.

3. fotocopy

fotocopy مدیر بازنشسته

پرشیا جان من میخوام ببینم 2 درصد سود روزانه منطقیه یا نه؟

4. Persia

Persia Registered User

معلومه كه منطقي نيست. اونم تو كشوراي خارجي كه بانكها سالي 2% سود هم نميدن.
    الآن تو مملكت ما با اين تورم و اقتصاد بيمار سود بانكها سالي 15-20 درصده. تو كشورهاي كه اقتصاد قوي دارن و تورم نزديك به صفره سود بانكها ساليانه حدود 1-3 درصده.
    سوال: ادعاي اين سايت ها دقيقا چيه؟ فقط بايد پول بدي يا كاري هم بايد انجام بدي؟(مثلا معرفي اعضاي جديد؟) در مقابل پرداخت پول چه تضميني ميدن؟

5. fotocopy

fotocopy مدیر بازنشسته

میگن پولو برات تو سهام آسیای جنوب شرقی سرمایه گذاری میکنن اگه ضرر داد از پولت کم میکنن ولی سودش روزانه واریز میشه

6. Persia

Persia Registered User

پس ميگن پولتو بده به ما برات سهام بخريم. هر چي سود كرد بهت ميديم. هر چي هم ضرر كرد ازت مي گيريم؟ پس قضيه روزي 2% سود چيه؟ سود مشخصي رو تضمين و تعهد مي كنن؟
    براي دادن اصل و سود پول تضميني ميدن؟

7. panypay
  8. ROZEGAR

ROZEGAR کاربر تازه وارد

خالي بندي بس بزرگه! يا به عبارتي غير منطقيه! من نميگم بكن يا نكن! ولي من بودم نميكردم!

يعني هر 100تومن 724 تومن سود در سال داره؟
    عمري!

9. ROZEGAR

ROZEGAR کاربر تازه وارد

چه تضميني هست كه اصل پولتو بهت بدنو بعد نگن همش ضرر بوده تو بازار!!! به نظر منم براي يه كاري بي درد سر كه پولت سود كنه همون سهامه!

10. fotocopy

fotocopy مدیر بازنشسته

منم که نمیدونم
    میخوام ببینم کسی انجام داده تا حالا؟

11. Kako

Kako کاربر تازه وارد

والا فتو جان . برای امتحان حداکثر 100000 تومن رو اینکارو باهاش بکن . من این سایتها رو تا حدی میشناسم . یه زمانی دنبالش بودم ! نتیجه اش هم تعداد 100 تا 200 میل اسپمیه که هر روز دریافت میکنم و بلاک هم نمیشن !!!!
    ترجیحا با یه آدرس جدید ایمیل حجم بالا ( مثل www.mail.com ) که 10 مگه وارد این کار بشو .
    ولی از منم میشنوی همین بازار بورس خودمون پولت جلو چشته ! نه که تو بورس یا هر جای دیگه آسیای جنوبشرق !
    ببین امین جون . اصولا پول نقد هر جا باشه رونق همونجاس ! مثلا تو ایران (بدبختانه ) تو بانکه !!!!! ( شرم بر سیستم اقتصادی ما و باعث و بانیانش که دارن از آب گلالود ماهر میگیرن .. بگذریم...) در چند سال اخیر بخاطر قضایای خصوصی سازی وکم شدن رشد مسکن سازی ( همون بساز بفروشی ! ) و تغییرات بازار بوریو قوانینش و .... بازار متحول شده . الان تقریبا ماهی نیست که شرکت جدید تو روند خصوصی سازی وارد بورس نشه ! و تا 3 4 سال دیگه هم همینه !
    ریسک سرمایه گذاری در بورس پایین اومده . از بانک بالاتره ها ! ولی به نسبت سودش خیلی خوبه !
    پارسال ( سال 82 ) بورس کلا 150 % سود داشته ! شما بگو 100 % !!! ( گیرم که یه سری از سود ها رو نگرفته باشی و ... ) یعنی متوسط بازار 150 درصده ! شما اگر میبودی تو بازار با همین سهم ایران خودرو ( لعنتی!! لعنتی !!!! ) 600 % سود میگرفتی !!!!
    من خودم بتازگی وارد شدم و با رفقا با یه سرمایه اولیه یه سبدی تشکیل دادم و بالاخره بعد 6 ماه یه اعتبارکی پیش کارگزار پیدا کردیم و ... و الان میتونیم تا حدی از سود های بازار بهره ببریم !
    من خودم دنبال وامی میگردم که بتونم وارد بورسش کنم ! کسی سراغ نداره ؟ در بدر دنبال پولم ! هر چی هم در میارم میبرمش تو بورس !
    مهمتر از سرمایه تو سرمایه گذاری ، ریسکه امین جون . که بنظر من تو دادن پولت به یه شرکت که پولتو فقط از طریق egold ممکنه برگردونه ، ریسک بالاس ! در حالیکه تو بورس سهم پوله . هر زمانی که خواستی ( اگر سهم خیلی پرت و دور از بازاری نگرفته باشی ) فرداش پوله ! این ها مزیت های نسبی بورس تهران به زمینه های دیگر سرمایه گذاری اند.
    بعدش ما با این داش رضا و قزمر و رفقای من به توافق رسیدیم و سایت راه افتاد برای اطلاع رسانی در زمینه بورس .
    اگر دوست داری بیا تو قسمت گفتگوی سایت ببین چه حرفایی رد و بدل میشه ........
    هر کار میکنی پولتو تو بانک نزار.......اینا کرم ها ی اقتصاد ایرانند !!!........عوضش بیا سهم بانک ها رو بخر ! مثلا بانک اقتصاد نوین.....بانک کارآفرین......اینا سهمایین که تو این چند وقته خیلی خوب برگردوندن ! خیلی خوب ...تازه هم وارد بازار شدن ! ....

هر کار میکنی موفق باشی .

12. iranvig

iranvig کاربر تازه وارد

بابا اينجا همه رفتن تو بورس يكي نيست دست منم بگيره ؟ كاكو جون قربون اون سيبيل كلفتت ، اميدوارم سيبيلت از صد بيلم بگذره. دست منم بگير بابا .

13. Kako

Kako کاربر تازه وارد

من چاكرتم اشكان . ميخوايذ مشاوره ميدم مجاني !‌ خوبه ! بياين تو سايت فعال شين . راه ميافتين بخدا !‌ الان بي سوادا نميدونيد دارن چه سودي ميبرن تو اين بازار !‌ حد اقل حداقل ماهي 10 %‌!!‌اونم در صورت بد شانسي و **قلي مزمن !‌
    اگر علاقمندين واقعن من حاضرم اين كارو بكنم . يه تاپيك باز كنين . من باورم بشه ميخواين كار كنين !
    در ضمن تو بورس تا پول تو حساب كارگزار نباشه نميگن آماده به كار ! ما تازگي ها كارگزار تلفني هم داريم !!

در هر صورت من مخلص جميع دوستانم !

14. avajang.com .left
  15. iranvig

iranvig کاربر تازه وارد

من كه عضو سايت سرمايه دات كام هستم بابا . اطلاعاتي هم كه ميده بد نيست ولي من پولم كمه و يه نمه نميتونم زياد ريسك كنم. ولي خوب بگو چه كنم. هر چي بگي چشم(تازه سايت رو هم به خيليا معرفي كردم)

16. Kako

Kako کاربر تازه وارد

دستت درد نكنه !‌ ميگم اصلا بياين با هم سرمايه گذاري كنيم ! بروبچ پي تي !‌ به احسانينا هم هيچي نميديم !! :happy : !

فقط نميدونم مسائل اعتمادي و تضميني و ... شو چيكار كنيم ؟ اگر خواستي پي ام بزن مقدار سرمايه تو بگو يه سبد پيشنهادي بهت بدم .

قربانت .
    (اولش مفتيه ها !‌ : happy:(

17. ROZEGAR

ROZEGAR کاربر تازه وارد

خيلي با اين پيش نهاد موافقم ! ;) خيلي به جا و توپ بود!

ميشينيم حرف ميزنيم شفاف سازي ميكنيم :blink: بعد اعتماد سازي ميكنيم! بلاخره رو يه سيستمي مشاركت ميكنيم!

18. black_jack_of_black_city

black_jack_of_black_city Registered User

بيا اشكان پولتو بده من يه كافي ت بزنم 4 نفر رو خوشحال كردي سودش هم نصف نصف

سهام چيه؟

ما چي ديديم ازين سهام كه تو بخواي ببيني؟

راستي پرشيا اين رينگ و خودرو شرق چه جورين مالي هستند يا نه ؟

من كه ميگم رينگ همون زير يمونه ولي خودرو شرق ميكشه بالا

19. Kako

Kako کاربر تازه وارد

والا بلک جون با دمدمی مزاجی همون بهتر نیای تو بورس ! چون این بازار بد چیزیه ! خیلی از قدیمی ها توش موندن و جا میمونن از صعود و سقوطها ! کی فکر این ایران خودرو رو میکرد آخر پارسال ؟ الانم که معادن روی رو داغ کردن همه خریدن الان هر روز داره -5 میخوره !!!!!

ولی اگر کسی صبر و عقل با هم داشته باشه بازار خوبیه . هر چی هم که بگین ! بیرون گودین . بیاین توش میفهمین !

20. Kako

Kako کاربر تازه وارد

QUOTE]ميشينيم حرف ميزنيم شفاف سازي ميكنيم بعد اعتماد سازي ميكنيم! بلاخره رو يه سيستمي مشاركت ميكنيم[/QUOTE]!
    والا من مشکلی ندارم . اگر با طناب من میرین تو چاه ( :happy: ) خیالی نیست ! نمیدونم چجوری باید شروع کرد ! بیاین نفری 100 تومن بدیم ؟ زیاد هم ضرر نمیکنیم ! ( حد اکثر 100 تومن ) . نمیدونم به اسم کی بخریم و ..... نمیدونم . یه پیشنهادی بدین !
    اگر واقعا علاقمندین . من با رفقام 10 ساله رفیقم که پولمو همین طوری میدم دستشون ! از کسی انتظار ندارم از این کارا بکنه ! خودمم به این راحتیا نمیکنم ! ولی شاید به امتحانش بیارزه !
    فروم یه عیبی که داره اینه که ممکنه آدم چند وقت چک نکنه ! ..... با فروم نمیشه ! از من میپرسین .
    اگر مایلین تو یه تاپیک جدی در بارش صحبت کنیم ؟

21. iranvig

iranvig کاربر تازه وارد

بلاكي اگه به من باشه در اينترنت رو تخته ميكنم تا اين جونا اينهمه نچتن ، دويمش : اگه داري يه قرضي بده امروز و فردا بچه مياد و با كلي خرج ، ميگن فقط پوشك لاي پاش از پيتزا پرپري گرونتره(خدا شب بيدارياشو بخير بگردونه)-كاكو جون بايد فك كنم. شايد بشه يه راه حل اساسي پيدا كرد.

22. ROZEGAR

ROZEGAR کاربر تازه وارد

نه خداييش راه حل كه زياده اما بايد بگرديم پيدا كنيم! من تابع هستم مگر خلاف عقلم باشه! حضوري بحث رو بيشتر باز ميكنيم !

خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی