برگزیده های پرشین تولز

منابع کنکور زبان

iman82

Registered User
لایک‌ها
3
سلام.
آقا من می خواستم بدونم کسی اینجا خبر داره که منابع کنکور اختصاصی زبان چه کتاب یا کتاب هایی است؟ من شنیدم که کتاب bridging the gap هستش ولی این کتاب فقط پنجاه تا متن هست که سطحشون بالاتر از Pre-Intermediate نیست. اگه دوستان مطلع لطف کنن و کتاب هایی که منبع هست یا لااقل به دردبخوره رو اینجا معرفی کنن، خیلی ممنون میشم.:happy:

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
یادمه قبلا یه انتشارتی نمیدونم اسمش براش گام به گام درست کرده بود.

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
متاسفانه (و شاید هم خوشبختانه) کنکور زبان منبع ندارد ، اما کتاب هایی هستند که تا حدی چارچوب سوالات رو برای شما مشخص کنند.
- کتاب Bridging the Gap رو حتما مطالعه کنید و بدونید که Reading های کنکور در همین حد هست.
- سازمان سنجش یه کتاب معرفی کرده که قواعد چهارساله دبیرستان و پیش دانشگاهی رو کامل تر توضیح داده. همچنین معنی برخی کلمات و چند تا Reading هم داره. حتما اون کتاب رو مطالعه بفرمایید. (یکی از سوال های کنکور شبیه به یکی از مثال های این کتاب بود و من از پاسخ دادن به اون سوال نسبتا سخت لذت بردم.)
- در آزمون های آزمایشی سنجش حتما شرکت کنید و سوال های بخش زبان رو پاسخ بدید. امسال 2-3 تا سوال کاملا شبیه به سوال های سنجش توی کنکور سراسری بود. حتی گزینه ها هم یکی بودند. همچنین سوال های سال های قبل سنجش رو هم پیدا کنید و جواب بدید.
- سوال های کنکور های زبان سال های قبل رو هم پیدا کنید و پاسخ بدید اما به هیچ وجه منتظر نباشید که سوال های کنکور 87 همین گونه باشه. با توجه به منبع نداشتن کنکور زبان هر سال یه سری نوآوری در سوال های کنکور زبان انجام میشه و اگه آرامشتون رو حفظ نکنید قطعا شکست می خورید.
این ها چیزهایی بود که فعلا به نظرم رسید. اگر سوالی داشتید در خدمتم!

hedi_21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها
من یه مشکلی دارم اونم اینه که درسها رو دو بار خوندم اما وقتی می خوام تست بزنم اصلاً حواسم نیست ...یا دقت نمی کنم یا خیلی بی حوصله می شم اون لحظه
و از عجایب اینه که خیلی استرس دارم .می شه یکی کمک کنه؟؟لطفاً

aghmohamadreza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
آقا من می خواستم بدونم کسی اینجا خبر داره که منابع کنکور اختصاصی زبان چه کتاب یا کتاب هایی است؟ من شنیدم که کتاب bridging the gap هستش ولی این کتاب فقط پنجاه تا متن هست که سطحشون بالاتر از Pre-Intermediate نیست. اگه دوستان مطلع لطف کنن و کتاب هایی که منبع هست یا لااقل به دردبخوره رو اینجا معرفی کنن، خیلی ممنون میشم.:happy:
سلام
کتاب زبان تخصصی مبتکرانو بگیر نوشته شهاب اناری، شک نکن. عالیه و بسیار بسیار کامل.
جلد 1: گرامر کاربردی زبان انگلیسی: آموزش، تمرین، تست با پاسخ تشریحی
جلد 2: واژگان و اصطلاحات زبان تخصصی: متون کتاب bridging the gap با بررسی کامل و طرح سوال، ارائه مهمترین و رایجترین لغات انگلیسی به طور طبقه بندی شده و حدود 900 سوال در قالب یک آزمون جامع از مهمترین واژه ها

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سلام

دوست عزیز، کتاب مبتکران رو برای کاردانی به کارشناسی هم میشه استفاده کرد؟ هیچ اطلاعاتی در مورد این کنکور نیست ...
hanghead.gif

بالا