برگزیده های پرشین تولز

مناسب‌ترين ويندوز برای Celeron III 1100؟

Yassinpix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان کلی XP جورواجور می‌شه تو بازار پيدا کرد، از اون جديداش Media Center و Santa Clause که - به نظر می‌آد زيادی برای يه Celeron III سنگين باشن؟ - گرفته تا SP1 و SP2 – که يه زمونی اون اولا مشکل داشت - و Proffetional و Home Edition، يا Windows 2003 Server. کدوم يک از اينا برای يه کامپيوتر Celeron III 1100 با RAM 256 و کارت گرافيک آن‌بورد 32 مناسب تره؟ اصلا اينا چه فرقی با هم ديگه دارن؟ شايدم اصلا XP به درد کامپيوترم نمی‌خوره و بايد از Me يا 2000 استفاده بکنم؟

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
رم خيلي مهمه !!بقيه تاثير محسوسي نداره!!حداقل براي كارهاي عادي در ويندوز!!

من خودم از دوران 800 به اتلان 2200 كه ارتقا دادم خيلي احساس هيجان انگيزي در كار با ويندوز پيدا بهن دست نداد!!

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شما همین SP1 رو بدون مشکل می تونی بریزی
فقط اگه یه حالی به رمت بدی و بکنیش 512 دیگه مهشر می شه

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
یکمی با ویندوز xp مدارا کنی و ازش سگ کاری نکشی مثلا تعداد برنامهای در حال اجرا رو همیشه محدود نگه داری اونوقت این امکانات از سره ویندوز xp زیادی هم هست من خودم رو pIII 550 با رم 192 sd ویندوز xp دارم چون واقعا دیگه کار کردن با 98 و me برام سخت هست و خیلی زود از قیافشون خسته میشم ولی الان xp دارم روش و یکمی متعادل ازش کار میکشم و سرعتم خیلی مناسبه توش

Yassinpix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس windows xp sp2 هنوز مشكلش حل نشده؟

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از Yassinpix :
پس windows xp sp2 هنوز مشكلش حل نشده؟

اون كه هيچ مشكلي نداره! مشكل شما چيه؟

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
من با يك PIII 800 همه كارهام رو انجام ميدم. از 5 سال پيش تا حالا نيازي نديدم كه بگذارمش كنار و كامپيوتر سريعتر بگيرم. XP SP2 با آخرين پچها روش نصبه همراه با كلي سرويس و برنامه.
تفاوت كم سرعت لود شدن ويندوز و برنامه ها براي من اونقدر اهميت نداره!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
خوب مازولاق جان ایشاله وقتی یه روزی روزگاری سیستمت رو ارتقا دادی منظور منو متوجه میشه!!! من خودم با سلرون 433 اکس پی داشتم!! مشکلی هم پیش نمیاد!! اما واقعا زیاده!

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Yassinpix :
الان کلی XP جورواجور می‌شه تو بازار پيدا کرد، از اون جديداش Media Center و Santa Clause که - به نظر می‌آد زيادی برای يه Celeron III سنگين باشن؟ - گرفته تا SP1 و SP2 – که يه زمونی اون اولا مشکل داشت - و Proffetional و Home Edition، يا Windows 2003 Server. کدوم يک از اينا برای يه کامپيوتر Celeron III 1100 با RAM 256 و کارت گرافيک آن‌بورد 32 مناسب تره؟ اصلا اينا چه فرقی با هم ديگه دارن؟ شايدم اصلا XP به درد کامپيوترم نمی‌خوره و بايد از Me يا 2000 استفاده بکنم؟

عرض كنم كه براي سيستمي كه شما داري
ويندوز 3.1 فقط به دردت ميخوره ( :eek: ) اگر نتونست بكشه .. ويندوز 3,00 رو يه امتحاني بزن.... :D :D

حالا جدا از شوخي ويندوز ME خيلي به كارت ميخوره ... البته XP هم ميتوني بريزي.... ولي دور 2000 رو خط بكش ;)

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
توي كار روز مره با ويندوز تفاوتي احساس نميشه!!(من ارتقا دادم كه ميگما :D) ولی به نظرم سرعت هارد بیشترین تاثیر رو توی اعصاب خورد کنی ویندوز داره!!
33.gif

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از faridbahal :
خوب مازولاق جان ایشاله وقتی یه روزی روزگاری سیستمت رو ارتقا دادی منظور منو متوجه میشه!!! من خودم با سلرون 433 اکس پی داشتم!! مشکلی هم پیش نمیاد!! اما واقعا زیاده!

خوب سيستم شما ديگه خيلي پايين بوده - ولي يك نفر از من يك سيستم ارزون ميخواست براش پيدا كنم كه برنامه office 2003 رو بتونه اجرا كنه. يك سيستم pentium 166 - 16MB RAM - Trident 9850 - 2GB HD با مادربرد ATC5130 پيدا كردم. خوشبختانه دو نوع RAM ميخورد كه موقع نصب يك 128MB براش گذاشتم و بعدش با 64MB عوض كردم! از روي ساعت 4 دقيقه طول ميكشه تا ويندوزش بالا بياد. ولي طرف هنوز داره باهاش كار ميكنه و خيلي هم راضي هست و هر وقت منو ميبينه دعا ميكنه! ميگفت موقع كار باهاش آهنگ هم گوش ميدم!

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اقا الکی چرا کشش میدید xp بریز 2 روز کار کن کند بود me بریز اگه اونم کند بود 98 بریز اگه اونم کند بود 95 بریز

بالا