منتخب بازارچه

مناطق گردشگری آنتالیا

touriraniii

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
24 ژانویه 2017
نوشته‌ها
23
لایک‌ها
0
سن
30
آنتالیا یکی از شهر های معروف و زیبا در ترکیه می اشد که همه ساله علاقه مندان زیادی را از اقسا نقاط مختلف جهان به خود جلب می کند. این شهر به دلیل داشتن مناطق دیدنی زیاد یکی از شهر های مهم در صنعت گردشگری ترکیه می باشد. این شهر در کنار دریای مدیترانه واقع شده است و همین عامل سبب گردیده است که این شهر دارای اقلیم مدیترانه ای باشد. این شهر پایتخت کشور تریکه می باشد و بعد از شهر استانبول دومین شهر بزرگ ترکیه می باشد. شاید این شهر به اندازه استانبول معروف نباشد ولی یکی از مهم ترین مناطق ترکیه می باشد. این منطقه پایتخت سیاسی ترکیه می شد و مجلس و عمارت های مهم ترکیه در این شهر قرار دارند. آنتالیا یکی از شهر های خوش آب و هوا در حهان می باشد. اگر تا به حال از این شهر دیدن نکردیده اید باسد برنامه ای بچینید تا از آن بازدید کنید.تور آنتالیا نوروز ۹۶ فرصتی استثنایی است تا از این شهر زیبا دیدن کنید. شما می توانید به همراه خانواده خود در این تور شرکت کنید و اوقات بی نظیری را این شهر سپری نمایید. آنتالیا از جمله شهر هایی است که به دلیل داشتن اقلیم مدیترانه ای از آب و هوای خوبی برخوردار است و دارای چشم انداز های طبیعی منحصر به فرد می باشد. این شهر دارای مناظر طبیعی زیادی می باشد که هر کدام در نوع خود شگفتی ساز می باشند و می تواند باعث حیرت شما شوند. اگر در تور آنتالیا نوروز ۹۶ شرکت کردید حتما باید از جاذبه های این شهر و مناطق دیدنی آن بازدید کنید. برای هر فردی آرزو است که از این شهر معروف و زیبا دیدن کنید.

%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7.jpg

یکی از عمارت های خیلی مهم در آنتالیا هتل مردان پالاس می باشد. این هتل دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد . خود این عمارت یکی از شاهکار های معماری در جهان می باشد و توسط برجسته ترین معماران زمان خود ساخته شده است. شما می توانید از این هتل زیبا در تور آنتالیا دیدن کنید.
خاطراتی را که شما می توانید در این تور ها برای خود ثبت کنید شاید هیچ گاه نتوانید نظیر آن را در زندگی خود بدست آورید. یکی از خوبی های این شهر این است که شما می توانید به همراه خانواده خود از این مکان دیدن کنید و از جمله مناطقی است که می توان به صورت خانوادگی به آن جا سفر کرد. از جمله مواردی که باید در این تور ها دقت داشته اشید قیمت تور آنتالیا نوروز ۹۶ می باشد. شما اگر در شرکت ها و آژانس های هواپیمایی تحقیق کنید بی شک مشاهده خواهید کرد که قیمت تور آنتالیا نوروز ۹۶ با هم متفاوت است و دلیل آن کیفیت خدماتی است که به شما ارائه می دهند و از میان آن ها باید بهترین را انتخاب کنید.

%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D9%86%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2-96.jpg

یکی از کار های لذت بخش در آنتالیا استفاده از تله کابین مشهور این شهر می باشد. این تله کابین بر فراز آسمان شهر آنتالیا حرکت می کند و شما می توانید این شهر را زیر پای خود نظاره کنید. تماشای مناظر و چشم انداز ها از ارتفاع بالا بسیار دیدنی و حیرت انگیز می باشد . از آن جایی که این شهر دارای سواحل زیادی می باشد از فاصله دور دیدن این مناطق بسیار لذت بخش می باشد و حس عجیبی به انسان می بخشد. حتما در سفرتان به این شهر از این تله کابین استفاده کنید. این تله کابین یکی از طویل ترین و سریع ترین تله کابین های جهان می باشد و در طراحی خود منحصر به فرد می شد برای ساخت این تله کابین از موتور های قدرتمند استفاده شده است که می تواند وزن زیادی را د ارتفاع بالا با سرعت نسبتا زیادی جا به جا کند.

%D8%AF%D9%84%D9%81%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%86%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7.JPG

این شهر دارای بندر های زیادی می باشد که می توانید از آن ها در این تور ها دیدن کنید . یکی از کار هایی که در این بندرگاه ها لذت بخش می باشد ماهیگیری است . شما می توانید ساعت ها در زیر آفتاب درخشان این منطقه مشغول به ماهیگیری شوید و به روح و روان خود استراحت ببخشید. این شهر از نمونه شهر های قدیمی جهان می باشد و شما در این شهر می توانید آثار تاریخی زیادی را مشاهده کنید. قلعه ها و موزه های زیادی در آنتالیا وجود دارد که در تور نوروز آنتالیا می توانید از آن ها بازدید کنید. در هنگام عید نوروز و دمدمه های سال نو، آژانس های هواپیمایی برای کسب مشتری بیشتر قیمت های خود را کاهش می دهند و این بهترین فرصت برای شماست تا در تور آنتالیا نوروز ۹۶ شرکت کنید و از جاذبه های معروف و به یاد ماندنی این شهر دیدن کنید. این شهر جز شهر های مورد پسند گردشگران می باشد چرا که در بیشتر ایام سال دارای هوایی خنک می باشد و در کنار آن دارای مکان های تفریحی و سرگرمی زیادی است. تور آنتالیا نوروز ۹۶ می تواند برای هر کسی خاطره ساز باشد و اتفاقات نادر و خوبی را در این تور برای خود رقم بزند. امیدواریم که بهترین ها را در این تور تجربه کنید و خاطرات خوب و نادری را برای خود به یادگار بگزارید.

%D9%87%D8%AA%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7.jpg

از جمله مناطق مشهور و دیدنی شهر آنتالیا می توان به منطقه های بلک، لارا ، سیده اشاره کرد که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند و باید به صورت جداگانه از آن ها دیدن کنید. منطقه جالبی وجود دارد که به منطقه کمر آنتالیا معروف است. این مکان بسیار زیبا و دیدنی می باشد و دارای جاذبه های فراوانی می شد و ممکن است برای بعضی افراد شگفت انگیز نیز باشد. تور آنتالیا نوروز ۹۶ به شما این فرصت را می دهد تا از این منطقه زیبا دیدن کنید. این مکان به صورت یک کمریند دور شهر آنتالیا کشیده شده است و مانند یک قلعه برای این شهر عمل می کند و برای جنگ های خارجی بسیار نقطه مهمی می باشد. از این کمربند برای دفاع از شهر استفاده می شده است و یکی از مکان های استراتژیک برای شهر آنتالیا محسوب می شده است.
این شهر برای کسانی که می خواهند جهانگردی را آغاز کنند بسیار مناسب می باشد زیرا هم قیمت ارزانی دارد و هم نقاط دیدنی فراوان و این تبدیل به یک اشتیاق برای این افراد می شود و باعث می گردد که هدف خود را ادامه دهند و با تمام وجود آشنایی با کشور های جهان بپردازند و از آن ها دیدن کنند. البته باید گفته شود که این جاذبه ها چیزی از جاذبه های دیگر کشور ها کم ندارد و حتی شاید از آن ها هم جالب تر باشد. امیدواریم که ایام خوبی را در این شهر داشته باشید و اقامت در این مکان به شما خوش بگزرد و خاطرات خوبی را برای خود به ثبت برسانید.
 
بالا