• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مناقصه طراحی سایت php -wp

diordior

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,432
سلام
دوستان مقدمه ای بگم خدمتتون که مشخص بشه کار پروژه سختی نیست قرار نیست عجیب غریب باشه ولی باید همین کار های ساده به نحو احسنت انجام بشه
یک سایت فروشگاهی جامع مثل دیجیکالا بامیلو چاره (ایتم های فروش مختلفی توش هست که شاید به هم ربطی نداشته باشن )
ولی تاکید اولیه روی بازی های دیجیتال-لپتاپ و موبایل هست
در بحث مالی بخاطر اذیت هایی که تا الان از سمت یک سری به اصطلاح طراح دیدم خیلی سختگیرانه و محتاط عمل میکنم
این پروژه برای براورد هزینه ها به چندین شرکت و طراح دیگه هم ارائه شده
تسویه های مالی بصورت درصدی بعد از انجام کار میباشد (شما اگر روزی یک درصد کار رو هم پیاده کنید بعد از انجام و تایید و تصحیح و تغغیرات همون روز 1 درصد رو دریافت میکنید )
دوستانی که وقت نمیکنن -امتحان دارن -مسافرت باید برن-هر روز اینترنت و سیستمشون خراب میشه و در مناطق حادثه خیر زندگی میکنن و -امار فوت اقوامشون خیلی بالاس -امار تصادفات و بیماری های مختلف زیاد دارن لطفا کار رو قبول نکنن

00-من به یک طراح و مشاور خوب مطلع و مسلط کامل نیاز دارم چون خودم در این مورد اطلاعاتی ندارم
01-پروژه بصورت قرار داد رسمی هست و طراح در چهار چوب قرار داد عمل میکنه
1-پروژه بصورت طراحی اختصاصی (قالب-گرافیک- کد نویسی ) باید باشه نمونه هایی ارائه میشه به طراح
طرح مورد نظر چون جزیات داره یک سری ماژول ها محدودیت ایجاد میکنن
2-طراحی قالب باید اختصاصی باشه (گرافیک برام خیلی مهم هست - قرار نیست مینیاتور کار کنید ولی قالب های اماده یا محدودیت در تغییرات قالب های اماده نمیخوام محدودیتی ایجاد کنه )
3-سایت اصلی دارای تعدادی سایت های وابسته کوچیک دیگه هم هست که میتونید توی اونها از wp قالب های اماده هم استفاده کنید و همه باید لینک به سایت مادر بشه
4-طراحی اپ اندروئید ios ویندوز فون هم نیاز هست (اولویت با گورهی که بتونه کل امور رو انجام بده)
5-سئو کامل- ریسپانسیو -ارتقا و رفع ایرادات و تغییرات و پشتیبانی سایت باید طبق قرار داد و دوره انجام بشه به نحو احسنت
6-سایت مادر +8 سایت دیگه باید انجام بشه (بصورت همزمان و موازی در مدت 6 ماه /باید در ماه سوم سایت مادر بصورت کامل قابل بهره برداری باشه و تا ماه ششم تغییرات و دیباگ انجام بشه تا پروژه طراحی 100 درصد بشه )
7-در تمام مدت باید مشاوره کامل و بی عیب و نقصی به ما بدن پس داشتن اطلاعات فنی لازم هست
8- طراحی باید کامل باشه اسکریپت هایی برای پست خودکارمطالب و محصولات روی تلگرام اینستا پینترست فیس بوک و ....(تنظیم اسکریپت های مختلف و هر چیزی (باید صفر تا صد کار انجام بشه )
9-طراحی پنل مدیریتی سایت user friendly باشه(چون سایت شامل تغییرات زیادی در ایتم ها محصولات -رویداد های زیاد -بخش خبری گسترده-اسلایدر های زیاد در هر بخش بصورت اختصاصی هست نمیخوام برای کوچک ترین تغییری لازم باشه طراح وارد عمل بشه )
10-سایت های فرعی باید بصورت ورد پرس طراحی بشن خیلی ساده شاید در چند صفحه فقط و بصورت ویترینی عمل میکنن (فروش مستقل هم دارن) یا بصورت پیشرفته طراحی بشن )

نمونه کار هاتون رو میتونید ارسال کرده .و
برای دریافت جزییات میتونید بصورت پیام خصوصی یا تلگرام اقدام کنید

https://t.me/shkmaster

Last edited:

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
با سلام پیشنهاد میکنم از پونیشا استفاده کنید برای سفارش پروژتون

sir-mammad

Registered User
لایک‌ها
101
سلام .
سپاسگزارم که اطلاع رسانی کردید ، این پروژه بصورت کامل بجز اپلیکیشن هاش ، توسط ما با فریم وورک اختصاصی مون که بر پایه معماری MVC هست قابل اجراست
زبان برنامه نویسی PHP و بانک اطلاعاتی mySQL خواهد بود
برای دریافت قیمت ( به لحاظ شرایط مناقصه ) خصوصی و یا در سایت مون همین توضیحات را یا از طریق تیکت پشتیبانی و یا ثبت سفارش ارسال کنید
هزینه طراحی ، هزینه پیاده سازی ، هزینه طراحی قالب ، مدت زمان اجرا و مدت زمان پشتیبانی به شما اعلام می شه

با احترام

loneliest

Registered User
لایک‌ها
195
با عرض سلام و وقت بخیر. قبلا مفصل در مورد وب سایتتون صحبت کردیم و اطلاعات کاملی رد و بدل شدند.
در زمینه اپلیکیشن. شما نمیتونید شخص یا تیمی پیدا کنید که هر 3 این سیستم عامل رو انجام بدند براتون ! چون اکثرا بصورت تخصصی روی یه سیستم عامل وقت میذارن و دو سیستم عامل غیر میره توی حاشیه.
با این حال طراحی اپلیکیشن اندروید رو تیم خودمون میتونه انجام بده. اپلیکیشن آی او اس رو با موافقت خودتون میتونم بسپارم به یه تیم همکار و معتمد ما. اما در زمینه ویندوز فون هیچ تجربه ای مفیدی ندارم و این مورد میمونه بر عهده خودتون.

در مورد ریز جزئیات پروژه کامل در تلگرام صحبت شد و بیش از اون صحبت کردن فقط وقت تلف کردن هست. کافی هست صفحه تلگرام بنده رو باز کنید توضیحی نمونده که از قلم افتاده باشه. فقط میمونه استارت پروژه. که قرار بر این شد محتوای مورد نیاز رو روی کاغذ پیاده کنید ( بدلیل حساسیست خاصتون روی محتوا ) و به ما ارسال کنید و استارت بزنیم ...

در هر صورت اگر تمایل داشتید در خدمتتون هستم. موفق باشید

irantablighat

Registered User
لایک‌ها
62
سلام

میخواستم برندی که تحت نظرش اوت سورس ما کار میکنیم رو بهتون پیشنهاد کنم که رسمی و معتبر هستن
اما قوانین واریزیتون نمیخوره به هر حال اعتمادسازی باید 2 طرفه باشه
شرکت تو بهترین محله کشور با رزمه مناسب نمیاد با یوزر پی تی رو امتیاز معامله کنه که
در هر صورت بنده طراح زیاد میشناسم خواستید بگید معرفی کنم
موفق باشی

diordior

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,432
سلام

میخواستم برندی که تحت نظرش اوت سورس ما کار میکنیم رو بهتون پیشنهاد کنم که رسمی و معتبر هستن
اما قوانین واریزیتون نمیخوره به هر حال اعتمادسازی باید 2 طرفه باشه
شرکت تو بهترین محله کشور با رزمه مناسب نمیاد با یوزر پی تی رو امتیاز معامله کنه که
در هر صورت بنده طراح زیاد میشناسم خواستید بگید معرفی کنم
موفق باشی
سلام شما ارسال کنید شاید اوکی بودیم

بالا