برگزیده های پرشین تولز

مناقصه طراحی و ساخت مولتی مدیای انجمن نقاشان ایران

haji gheirat

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان و بازدید کنندگان عزیز انجمن نقاشان در نظر دارد تا در تاریخ 15 آبان تا 15 آذر نمایشگاهی با عنوان نمایشگاه فروش نقاشیهای اعضای انجمن نقاشان ایران در مجموعه سعد آباد برگزار کند . به همین منظور از دوستانی که در زمینه ساخت مولتی مدیا سابقه دارند دعوت میکنم که برای مولتی مدیایی با مشخصات زیر اعلام قیمت نمایند :
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 - حدودا 1500 اثر نقاشی در این مولتی مدیا معرفی می گردد
2- حدودا 500 بیوگرافی نقاش
3- سابقه انجمن در آن درج میشود
4 - اطلاعاتی در مورد این نمایشگاه در این مولتی مدیا درج می گردد
5 - مولتی مدیا autorun میباشد
6- حتما با فلش و یا دایرکتور طراحی گردد

7- تکثیر بر روی cd به همراه چاپ آن برای تعداد 2000 عدد

لطفا قیمت پیشنهادی را برایم ایمیل کنید یا به صورت کامنت بر روی همین بلاگ در وبلاگم قرار دهید (تا شنبه 27 مرداد )

anita_1982

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان و بازدید کنندگان عزیز انجمن نقاشان در نظر دارد تا در تاریخ 15 آبان تا 15 آذر نمایشگاهی با عنوان نمایشگاه فروش نقاشیهای اعضای انجمن نقاشان ایران در مجموعه سعد آباد برگزار کند . به همین منظور از دوستانی که در زمینه ساخت مولتی مدیا سابقه دارند دعوت میکنم که برای مولتی مدیایی با مشخصات زیر اعلام قیمت نمایند :
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 - حدودا 1500 اثر نقاشی در این مولتی مدیا معرفی می گردد
2- حدودا 500 بیوگرافی نقاش
3- سابقه انجمن در آن درج میشود
4 - اطلاعاتی در مورد این نمایشگاه در این مولتی مدیا درج می گردد
5 - مولتی مدیا autorun میباشد
6- حتما با فلش و یا دایرکتور طراحی گردد

7- تکثیر بر روی cd به همراه چاپ آن برای تعداد 2000 عدد

لطفا قیمت پیشنهادی را برایم ایمیل کنید یا به صورت کامنت بر روی همین بلاگ در وبلاگم قرار دهید (تا شنبه 27 مرداد )

سلام ما به صورت حرفه ایی در این زمینه فعال هستیم میتونین نمونه کارهای مارو تو سایتمون ببینین www.joomir.com
در ضمن در مورد قیمتش هم نگران نباشین من خودم گرافیک خوندم هوای هنری ها رو دارم اگر مایل بودین با این شماره ها تماس بگیرین تا نمونه کارهای مالتی مدیای ما رو ببینین 88307524 88326309

بالا