برگزیده های پرشین تولز

منظور از اين جمله در فرم درخواست ويزا چيست؟

pershang@nine

Registered User
لایک‌ها
4
در فرمهاي درخواست ويزا از چند كشور ديدم كه نوشتند:
number of entries requested
single entry twl entries multiple entries

حالا لطفا بگين فرق اينا باهم چيه و اصلا چي هست؟

با سپاس

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
Single Entry Visa : شما قادر به یک بار ورود به خاک آن کشور هستید و شما بعد از خروج از خاک اون کشور قادر به ورود مجدد به آن کشور نمی باشید.

Two Entry Visa : شما قادر به دو بار ورود به خاک آن کشور در طول مدتی که در ویزا قید شده هستید و شما بعد از خروج از خاک اون کشور قادر به ورود مجدد به آن کشور برای بار دوم هم می باشید. (ولی بعد از خروج دوم , ویزای شما باطل می شود و شما قادر به ورود برای بار سوم نیستید)

Multi Entry Visa : شما قادر به چند بار ورود به خاک آن کشور در طول مدتی که در ویزا قید شده هستید و شما بعد از خروج از خاک اون کشور قادر به ورود مجدد به آن کشور برای بار های بعد هم می باشید. (مثل ویزای دانشجویی و ...)

معمولا ویزا های نوع دوم و سوم را براحتی به هرکسی نمی دهند و این نوع ویزاها برای تجار می باشد.

golgoli

Registered User
لایک‌ها
13
يه سوال هم من دارم و اينكه همه فرمهاي ويزا محتواشون يكيه منظورم اينه كه آيا اطلاعات كلي ميپرسن ؟

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
يه سوال هم من دارم و اينكه همه فرمهاي ويزا محتواشون يكيه منظورم اينه كه آيا اطلاعات كلي ميپرسن ؟

نه. بعضی ها جزئی تر هم میپرسن. مثلا امکان داره بپرسن آیا فرزند شما اگر ازدواج کرده چند تا بچه داره و سوالات مشابه.

بالا