برگزیده های پرشین تولز

من احتياج به كمك دارم

khalilifard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدا

باعرض سلام وتبريك سال نو

اينجانب مهيار خليلي فرد چند سئوال در مورد هاست ودومين و درمورد آنها دارم اول از همه

در مورد جوابهاي خوب ومفيدي كه درقسمت رفع اشكالات به كاربران داديد تشكر مي كنم چند سئوال داشتم لطفا جواب سئوالات را ساده جواب دهيد كه قابل فهم باشد حرفه اي جواب ندهيد

من مي خواهم هاست شما را خريداري كنم ولي اطلاع زيادي از اين سرويس ها وامكانات ندارم آيا هاست كه 20 مگابايت است همراه با دومين

Linux Redhat Server
Disk Space: 20MB
Bandwidth: 1GB يعني چه؟
Mailboxes: 5 يعني چه ؟
SubDomains: 5 يعني چه ؟
CGI 5.8.1 , PHP 4.3.3 , MySQL يعني چه؟
Ftp - POP3 - SMTP يعني چه؟
99.5% uptime بعني چه ؟

15,000 تومان

وديگر يرنامه هايي را كه نوشته ايد مجاني مي دهيد چيست وكاربرد آنها چيست وچگونخ نصب مي شود وآيا كنترل پنل شما فارسي است يا انگليسي آيا مي توان آن را فازسي كرد وآيا شما سايت را نيز طراحي كنيد آگر يله شرايط وقيمت چگونه است

فرق هاست با دومين چيست وكسي كه فقط دومين بگيرد وازسايتهايي كه هاست مجاني مي دهد استفاده كرد و مي توان مثل يك سايت خوب از آن استفاده كرد؟

اين برنامه هايي راكه نوشته ايد مجاني است وبراحتي مي توانيد نسب كنيد چيست وكاريرد هر كدام چيست توضيح دهيد ؟

php nuke - post nuke - ip deny manager -hot link protection - cron jobs -script slibrary -phpBB2 - Interchange Cart - Agora Cart - phpMyChat - CGI Wrapper - Clock - Counter - Countdown - EntropySearch - EntropyBanner,....

چند صفحه مي توانم براي سايتم درست كنم وطرز تهيه آن چگونه است سايتي كه اين موضوعات را توضيح (درس ) دهد مي دانيد برايم بنويسيد

بعداز اينكه پول را به حساب شما واريز كردم چه كار بايد بكنم وبه كجا بايد بروم شماره حساب شما را بنويسيدمنظور ازپهناي باند چيست؟

ايميل كه مي دهيد حجمش چقدر است جزء همان فضاي هاست است يا نه ومي توان تغيير داد وچگونه مي توانم بعداز خريد هاست ايميل باز كنم من مطالب رفع اشكالات شما را خوانده ام ولي متوجه نشدم

subdomin

يعني چه ؟ آيا اين هاست را مي توانم از كامپيوتر ديگري هم سايت را درست وطراحي كنم

me وايا با ويندوز 98 و

مي توانم سايت را راه بندازم؟

مي بخشيد سئوالات زيادي كردم ولي ديدم شما به همه خوب جواب مي دهيد وبراي همين مي خواهم از شما هاست ودومين بگيرم

لطفا اگر مي شود بيشتر در مورد هاست وسايت ودر ست كردن توضيح دهيد يا ساتي در مورد آن معرفي كنيد كه كامل ياشد من سايت هاي زيادي را گشتم ولي خوب توضيح نمي دهند

لطفا جواب ايميل من را زودتر بفرستيد

[email protected] or [email protected] جواب را به ايميبم بفرستيد

باتشكر

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
والا به نظر من اين بايد بره تو خدمات و اينها . ولي با اجازه صاحابهاي اينجا خوش ديديم جواب بديم همين جوري الكي
پهناي باند يعني اينكه كاربراي سايت شما مي تونن در ماه مثلا يك گيگ از سايت استفاده كنن . مثال ميزنم يعني يك گيگ دانلود داشته باشن از سايت شما كه شامل صفحه عكس و فايل و هرچي كه از سايت شما لود ميشه هست . مثلا اگه يه فايل 1 گيگي رو هوست شما هست در ماه فقط يكبار مي تونه دانلود بشه و براي كاربرهاي بعدي اصلا نمي تونن هيچي از سايت شما رو ببينن.
5 تا ميل باكس يعني 5 تا ايميل پاپ 3
ساب دومين هم يعني اين
subdomain.yourname.com

اون چيزهايي رو هم كه نوشته يعني داري يعني ماي اس كيو ال داره پرل داره پي اچ پي داره و اونها رو ساپورت ميكنه

اف تي پي هم داره ميلشاشو رو هم ميشه با اوت لوك گرفت و ارسال كرد

اون 99.5 هم يعني يه جورايي بيخيال . يعني اگه خدايي نكرده سرويس قطع بود يعني سايت شما در دسترس نبود ميگن بهتون كه ما الان تو اون نيم درصد هستيم . ( جدي نگيري احسان خان )

آقا از من مي شنوي مي خواي كار به درد بخور بكني بايد پول بدي براش . دومين خالي كه فايده نداره تموم اين امكاناتي كه اينجا هست مربوط به هوست اون ميشه نه دومينش

در مورد برنامه مجاني ها . بابا چه سوالي . اين كه هركدوم سه ساعت توضيح مي خواد بيخيال. فقط بگم با يه كليك نصب ميشن .

طراحي سايت و اپلودش ربطي به ويندوزت نداره

ايميلها قاعدتا جز فضاي سايت بايد باشن نه احسان خان ( البته تو سي پنل كه هست شما سي پنل دارين )

خلاصه ببخشيد خيلي تلگرافي و انلاين شد
خيلي هم ساده شد
مگه نه

بالا