من ارزون نمیفروشم قیمتش همینه به خدا بقیه گرون میفروشن!!!!!

daneshavaran

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
6 می 2018
نوشته‌ها
17
لایک‌ها
3
سن
26
محل سکونت
مشهد -خیابان چمران-نبش چمران5-پلاک 67-طبقه اول
خرید برد هوشمند پارس

چرا قیمت برد هوشمند پارس نسبت به نمونه های خراجی پایین تر است ؟


برد هوشمند و یا هر کالای دیگری که در کشور خودمان به تولید برسد قیمت آن در مقایسه با سایر نمونه های خارجی بسیار پایین تر است . ما در زمینه تکنولوژی های هوشمند سازی مدارس اقدام به تولید برد هوشمند چارس نموده ایم تا هم وطنان گرامی از خرید کالای خارجی با قیمت بالا بی نیاز شوند .مقایسه برد هوشمند پارس با نمونه های خارجی ؟
گارانتی و ضمانت کالا :

در ابتدا باید بگوییم که برد هوشمند پارس توسط یک شرکت دانش بنیان تولید می شود و پشتوانه کامل را برای خدمات و ضمانت را دارا می باشد . برد هوشمند پارس دارای یک سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش است که نشانه ای از کیفیت کالای تولید شده می باشد .

قیمت برد هوشمند پارس :

رسیدیم به قسمت اصلی این مقاله و بحث قیمت که امروزه برای همه قابل توجه می باشد . برد هوشمند پارس یکی از معدود تخته های هوشمند است که با کمترین قیمت در بزار برای بچه های عزیز کشورمان عرضه می گردد، پایین بودن قیمت برد هوشمند در ایران نشانه ی بی کیفیتی کالا نیست چرا که هدف ما از تولید برد های هوشمند به ارمغان آوردن تکنولوژی های روز دنیا برای همه بچه های کشور عزیزمان بوده است . برای اثبات این موضوع می توانید به سایت تادکالا و دانش آوران در لیک های زیر مراجعه نموده و قیمت ها را با سیار نمونه های خارجی مقایسه نمایید.

تادکالا ، دانش آوران

مزیت های برد هوشمند پارس چیست؟
زبان برد هوشمند:

داشتن یک محصول و نرم افزار که زبانی مطابق با زبان فارسی ما نداشته باشد در مجموعه های ما و بخصوص مدارس زیاد کاربردی نمی تواند باشد ، در نتیجه ما به فکر افتادیم تا یک نرم افزار کاملا فارسی و جامع را برای شما عزیزان و هم وطنان خود به طراحی نماییم . نرم افزار برد هوشمند چارس یکی از بهترین نرم افزار های آموزش می باشد که در برد هوشمند پارس به کار برده شده است و تمام قسمت های آن از زبان فارسی بهرمند است .

پشتیبانی از انواع آزمایشگاه های شیمی و فیزیک :

برد هوشمند پارس یک کلاس درس و آزمایشگاه را در یک کلاس تلفیق می کند و امکانات هر دو کلاس را برای شما به ارمغان می آورد. در برد هوشمند پارس شما می توانید آزمایشگاه های شیمی و فیزیک و ریاضی را با تمامی تجهیزات برای دانش آموزران خود فراهم نمایید و حتی امکان خطر آزمایشات را برای دانش آموزان به صفر برسانید و برای انتقال درک درستی از آزمایشات می توانید بدون هزینه اضافی هزاران برا آن ها را تکرار نمایید .

تهیه فیلم از آموزش کلاس برای دانش آموزان غایب در جلسه درس :
برد هوشمند پارس به فکر همه هست !!!!

مدرس می تواند از آموزش خود فیلم در فرمت های متفاوت تهیه نماید و در اختیار دانش آموزان غایب و همه دانش آموزان دیگر قرار دهد همچنین مدرس می تواند درس ها و آموزش های خود را در خانه تهیه نماید و در کلاس درس آن ها را پخش نمایید و در زمان صرفه جویی نماید تا زمان بیشتر ی را برای کار با دانش آموزان در کلاس داشته باشد .

و کلام پایانی این نوشته :
هزاران ویژگی خاص دیگر مانند پخش آموزش ، حل مثال ، آموزش ها با استفاده از سوالات چهار گزینه ای و هزارن ویژگی خاص دیگر که در ادامه آموزش های آنها را در ادامه برای شما در اختیار شما قرار می دهیم .
 
بالا