برگزیده های پرشین تولز

من از این سایت روزانه حداقل 2000 ساتوشی دریافت دارم ، شما چطور ؟

mjebrahimi

Registered User
لایک‌ها
155
سلام دوستان،
اکثر کسانی که وارد کار استخراج بیتکوین اشتراکی شدند کم و بیش سایت CryptoBrowser رو میشناسند.
من هم توی این مدتی که وارد این کار شدم اکثر سایت های استخراج ابری و اشتراکی بیشترشون یا بعد از مدتی Scam می شدند یا دیپازیت میخواستند که اطمینان نمی شد کرد.
تنها سایتی که خیلی مرتب داره واریزی میده فعلا همین سایت هست که با دانلود مرورگرش و استفاده از اون ، با توجه به قدرت CPU سیستمون ازش ساتوشی دریافت کنید.
من خودم سیستم اصلیم حدود 1000 ساتوشی در روز رو داره میزنه ، سیستم های متوسط دیگه و سیستم شرکت و چند تا از دوستام هم که زیرمجموعه ام عضو شدند اونا هم حدود 1000 تا 1500 ساتوشی در روز رو دارن میرسونن روزهایی که فعالند.
شما هم اگر عضو این سیستم هستین بیاین بگین چقدر روزانه دریافتی دارین با چه مقدار زیرمجموعه فعالی ؟

مطمئناً داشتن زیرمجموعه فعال زیاد میتونه به یه درآمد حداقلی برسونه وگرنه با چند تا سیستم بعید میدونم به جایی برسه...
اگه دوستان سایت معتبر مشابه دیگه ای هم میشناسن معرفی کنن که خودشون بدون دیپازیت دریافتی داشتن ازون سایت

لینک سایت دانلود مرورگر کریپتو ، برای کسانی که دوست دارن عضو بشن ، لینک رو با آیدی رفرال خودم گذاشتم اگر هنوز عضو نشدید برید امتحان کنید :)

بالا