برگزیده های پرشین تولز

من از مالزي برگشتم

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از mehrdad1355 :
منوریل رو هم دارن تو تهران می خوان نصب بکنن
انقدر طولش ميدن كه راه رفتن به فضا باز ميشه اينا هنوز نتونستن بسازن
برج مخابراتي اونا ظرف 2 ماه تكميل شد برج ميلا ما چند سال همينجوري مونده ؟

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از ali206speed :
علي جان ميفهمم چي ميگي ولي اگه بخواي بعد از هر باري كه يه سفري ميري خارج از كشور و برميگردي انقدر اعصاب خودتو به خاطر اينكه اونو دارن و ما نداريم و از اين جور صحبتها به غير از اعصاب خوردي برا خودت چيزي نداره .

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از ali206speed :

attachment.php

فایل های ضمیمه

• Untitled-1 copy.jpg
    Untitled-1 copy.jpg
    59 KB · نمایش ها: 74

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از mohsenmx :
علي جان ميفهمم چي ميگي ولي اگه بخواي بعد از هر باري كه يه سفري ميري خارج از كشور و برميگردي انقدر اعصاب خودتو به خاطر اينكه اونو دارن و ما نداريم و از اين جور صحبتها به غير از اعصاب خوردي برا خودت چيزي نداره .
محسن جون ميدوني چيه من دفعه اولم نيست كه خارج ميرم ولي ديگه 20 سالم شده الان ديگه موقعه اي رسيده كه من بايد از جوونيم استفاده كنم ولي اينجا هيچ چيز نداره
چهار سال پيش كه من رفته بودم مالزي نه فرودگاهش مترو داشت نه متروهاي توي شهرش ولي الان همه چيز داره . حرفاي ما به هيچ جا نميرسه دولت مداراي ما فكر خودشون هستن . من جديدا يك مثال ميزنم اونم اينه كه اگر كسي يك باغچه داشته باشه به كل باغچه آب ميده ولي تو ايران جوري شده كه هر كسي هر گلي رو كه دوست داره آب ميده و به فكر گلهاي ديگه نيست :(
مملكت ما صاحب نداره اگر داشت مثل يك باغچه بهش ميرسيد

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از ali206speed :
محسن جون ميدوني چيه من دفعه اولم نيست كه خارج ميرم ولي ديگه 20 سالم شده الان ديگه موقعه اي رسيده كه من بايد از جوونيم استفاده كنم ولي اينجا هيچ چيز نداره
چهار سال پيش كه من رفته بودم مالزي نه فرودگاهش مترو داشت نه متروهاي توي شهرش ولي الان همه چيز داره . حرفاي ما به هيچ جا نميرسه دولت مداراي ما فكر خودشون هستن . من جديدا يك مثال ميزنم اونم اينه كه اگر كسي يك باغچه داشته باشه به كل باغچه آب ميده ولي تو ايران جوري شده كه هر كسي هر گلي رو كه دوست داره آب ميده و به فكر گلهاي ديگه نيست :(
مملكت ما صاحب نداره اگر داشت مثل يك باغچه بهش ميرسيد
متاسفانه همينطوره و كاري هم نميشه كرد :(

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
اونا از ما بدبخت ترند
ایشالا وقت که شد توضیح میدم

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از fotocopy :
علی جان اینجوری که میگی هم نیست
اونا از ما بدبخت ترند
ایشالا وقت که شد توضیح میدم
فتو جون خيلي دوست داشتم زود تر از اينها بياي چون تو خودت اونجا هستي و بيشتر از من ميدوني
من نميگم اونا بدبخت ندارن آمريكا با اين همه قدرت كلي فقير داره ولي تو مالزي همه به هم ميخندن كسي افسرده نيست . منم خوب يه چيزايي ديدم كه اگر بگم اشگ همه در مياد و ميگن ايران خوبه ولي اين رو مطمئن هستم دلخوشي اونا از ما بيشتره .
من دوست دارم ايران هم مثل اونجا بشه چون جوونهاي ايراني بيشتر از اونا اهل حال هستن
من كم كم دارم آروم ميشم چون باز هم دارم باور ميكنم كه ايران هستم
ولي فتو جون ايران خيلي عقب تر از جا هاي ديگه هست نه تنها مالزي بلكه به خاطر برنامه ريزي اشتباه از خيلي كشورهاي ديگه عقب هستيم . بي خودي كه نميگن جهان سوم ولي من ميدونم جوونهاي ما ربطي به جهان سوم بودن ندارن ما دلمون پر از عشق اگر بخوايم از همه جا بهتر ميشيم . ولي فعلا داريم به خاطر بالا سريها عذاب ميكشيم

بالا