برگزیده های پرشین تولز

من اين كد را چه جوري تغيير بدم؟؟

asad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
من اين كد رو دارم كه باعث مي شه دور تا دور وبلاگ ام يك خط زرد رنگ بريده بريده بگذاره. چطور مي تونم اين خط بريده را به خط ممتد تبديل كنم؟

<body bgcolor="#666666" marginwidth="0" marginheight="0" link="#336699" vlink="#003366" alink="red">

<div align="center" dir="rtl">

<table width="80%" cellspacing="6" cellpadding="4" bordercolor="#FFFF83" style="border-style: dashed; border-width: 2; border-collapse:collapse">
<tr>
<td colspan="2" bgcolor="#2157D5" height="65" valign="center" align="center" bordercolor="#FFFF83" style="border-style: dashed; border-width: 2; border-collapse:collapse"><div class="blogtitle"><$BlogTitle$></div></td>
</tr>

قبلا از لطف اتون تشكر مي كنم
اسد

asad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشيد... فكر مي كنم كه كد اين باشد و نه آن بالايي كه نوشتم.

[code:1]&#60;body bgcolor=&#34;#666666&#34; marginwidth=&#34;0&#34; marginheight=&#34;0&#34; link=&#34;#336699&#34; vlink=&#34;#003366&#34; alink=&#34;red&#34;&#62;

&#60;div align=&#34;center&#34; dir=&#34;rtl&#34;&#62;

&#60;table width=&#34;80%&#34; cellspacing=&#34;6&#34; cellpadding=&#34;4&#34; bordercolor=&#34;#FFFF83&#34; style=&#34;border-style&#58; dashed; border-width&#58; 2; border-collapse&#58;collapse&#34;&#62;

&#91;quote&#93;&#91;/quote&#93;[/code:1]

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام اسد جان
شما می توانید با تغییر دادن کلمه dashed از حالتهای مختلف استفاده کنید.
خط Solid, نقطه اي Dotted, دو خطي Double و .....

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
ببين اگر در برنامه front page طراحي قالب مي كني مي توني اول جدولها رو رسم كني بعد با كليك راست گزينه table properties رو بياري بعد گزينه style رو و بعد گزينه format و بعد border و هر جوري كه خواستي نوع خط جدولها رو تنظيم كني.

asad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوباره به دوستان عزيزم مخصوصا عليرضا جان و مشاهير جان،
اولا كه يكدنيا ممنون. اين مشكل حل شد ولي طبق معمول وقتي آدم ناشي باشه، يك مشكل ديگر پيدا شده.
من زياد وارد نيستم و دارم سعي مي كنم كه قالب وب لاگ ام در بلوگ اسپوت رو كمي تغيير بدم و به شكل دلخواه هم رسيدم. ولي نمي دونم كجا يك اشتباه كردم كه هميشه قبل از كد <Html/> يك سري كدها مي ايند به اين صورت:

<script language="JavaScript">
<!--

window.open = SymRealWinOpen;

//-->
</script>

</HTML>

البته صفحه وب لاگ باز مي شود ولي نمي دانم كه اين كدها چرا توي قالب مي آيند و مرتب هم اضافه مي شوند. يعني بعد از چند ساعت، بسته به اين كه صفحه چه مقدار باز شده باشد اين كدها هم در انتهاي قالب اضافه شده اند و كاهي تا چهل پنجاه بار همين يك كد تكرار شده است. هر كار هم مي كنم رفتني نيست كه نيست و هرچي پاكشون مي كنم دوباره كه قالب رو سيو كردم باز پيداشون مي شه.

باز هم يكدنيا ممنون
اسد

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
اگر ممكنه آدرس وبلاگت رو در blogspot بده يه ديد بزنيم. ;)

asad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدمت شما علي رضا خان:
<a href='http://pardeh.blogspot.com/' target='_blank'>http://pardeh.blogspot.com/</a>

البته در حال حاضر خيلي دير باز مي شه كه فكر كنم به خاطر همين اشكال است. :(

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
من كه هيچ مشكلي نمي بينم.صفحه رو هم خيلي خوب و بدون مشكل مياره.فكر مي كنم يه جا از اكشنهاي جاوا استفاده مي كني وقتي كه قالب رو طراحي مي كني.فقط يه چيزي چون عرض يكي از جدولها رو كم گرفتي آرشيو رو به صورت خطي نشون نمي ده و تاريخ هر ماه رو در هر خط نشون نمي ده.پيشنهاد مي كنم از اين لينك استفاده كني:
<a href='http://www.philringnalda.com/scriptgen/' target='_blank'>http://www.philringnalda.com/scriptgen/</a>

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام دوست عزيز
من هم وبلاگ شما رو نگاه كردم مشكلي رو نديدم. وبلاگتون هم خيلي جالب بود به خصوص اون عكس قشنگ تبلغ كوكاكولا ها. اميدوارم كه موفق باشي.

asad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشكل من حل شد. با تشكر از دوستان عزيزم مشاهير و عليرضا ي عزيز.

اسد

بالا