برگزیده های پرشین تولز

من "بابا اينكاره!"م رو مي خوام

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
به نقل از amir :
سلام!
در مورد حرف نيكام عزيز
يه خورده حرفتو قبول دارم كه بعضي اوقات اينجا مي شه چت روم! و دوستان ميان پست هاي 1 خطي مي زنن و با هم چت مي كنند. اما خوب من اينو نشونه بدي نمي دونم، چون يكي اينكه موجب افزايش صميمت مي شه و بچه ها با هم شوخي مي كنند و با هم مي گن مي خندن و بعدش ، اينجا هيچ وقت بحث مبتذلي مطرح نشده، درسته كه بچه ها با هم شوخي مي كنند اما هيچ وقت نشده كه كسي از حد خودش تجاوز كنه و اگر هم كسي اومده و يه تاپيك با هدف آلوده كردن جو اينجا ساخته، بقيه بچه ها بهش محل نزاشتن و اون تاپيك عملاَ بدون استفاده مونده است.
ايني هم كه تعداد پست ها زياد شده و پست هاي خوب و كاربردي ممكنه گم شن! خوب اگه دقت كردي اين بحث هاي متفرقه فقط تو گفتگوي آزاد هستش و بقيه بخش هاي فروم به بحث هاي تخصصيش ادامه مي ده و تازه همين بچه هايي كه تو گفتگوي آزاد فعال هستند، در قسمت هاي ديگه هم اگه بتونن جواب بقيه بچه هارو مي دن و كارشون رو راه مي ندازن.
در كل من خودم به شدت مخالفم كه فروم پرشين تولز بشه يك فروم فقط تخصصي!و اگه كسي حرفي خارج ازاين موضوع زد نوشته اش فيلتر شه! محيط تخصصي محضّ براي من سخته، نمي تونم! احساس خنگ بودن به آدم دست مي ده تو همچين محيطي!
در مورد سرچ كردن هم، مي شه موقع سرچ مشخص كرد كه تو كدوم تاپيك يا بخش بگرده، پس مي شه خيلي راحت بخش گفتگوي آزاد رو فيلتر كرد.
پايان سخنراني!
امير!!!ّ
و در پايان، خيلي احساس خوبي است كه همه بچه ها نصبت به پرشين تولز احساس مسووليت مي كنند و تلاش مي كنند كه هر روز بهتر بشه، به قول اين فيلما! ما متعلق به همه ملت ايران هستيم!!!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از amir :
به قول اين فيلما! ما متعلق به همه ملت ايران هستيم!!!
اي خاين،مزدور منافق ، اصلا توي فيلما صحبت از ملت ايران ميشه همه جا ميگن امت اسلام يعني ملت ايران پشم ، امت اسلام زنده باشه.
من جمله تو اصلاح ميكنم.
بقول امام امت : ملت ايران فداي امت اسلام آمين.

root

Registered User
لایک‌ها
2
از نظر من اين عناوين رو بردارين چون من و امثال من چيزي برا از دست دادن نداريم كه تازه داريم راه ميوفتيم ! اما يه حال خيلي خوبي به همه +500تايي ها ميدين منم يه ريزه ميخندم :D

root

Registered User
لایک‌ها
2
من نميخواستم بگم اما حالا كه تو بابا اينكارت رو ميخواي من چي بگم منم قبل از اينكه هك بشه اينجا يه دنگ از سايت به نامم بود ولي حالا ببين به چه روزي افتاديم !

fakher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ehsan :
ميگم اين رتبه ها رو برداريم بهتر نيست؟ نظرتون چيه!؟
احسان جان من وقتي ديدم يكي اين كاره است و يكي اون كاره بيشتر عشقم كشيد تا در اين فروم ثبت نام كنم
جان هر كي دوست داري اين شوخي رو نكن شايد منم عاقبت شدم چندكاره :D

بالا