برگزیده های پرشین تولز

من بدون پول چجوری شروع کردم و ادامه دادم - الان باید چکار کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
سلام به همگی
از عنوان تاپیک معلومه حرف من چیه وسالم چیه , من بدون پول چجوری شروع کردم و ادامه دادم - الان باید چکار کنم

تو این تاپیک میخوم راهی که رفتمو بگم و جایی که الان رسیدم کجاست
شاید خاطرات و تجربه ای که من کردم بدرد یه نفر بخوره و بتونه تو زندگیش کمکش کنه
چون الان خیلی از جوانا مشکلات مشابه من و همدیگرو دارن

من 30 سال سن دارم الان بخاطر دلایلی مثل بالا کشیدن خونه پیش خریده ما , و هزیینه ها درمان و ................ سرمایه ای که داشتم از دست دادم
خوب وضع اوضاع کاری و اقتصادی کشور هم خرابه
با این سن و خیلی از مشکلات و ناراحتی دیگه از صفر شروع کردن حوصلش نیست یعنی توانش نیست قدرت اراده سابق نیست ( صفر شروع کردن منظور از کارگری از پایه و با حقوق کمه که جوابگو امروز نیست )
بماند کارگری ما هم کار چند نفر از یه نفر میکشن آخرش حقوق نمیدن یا کم میدن حتی بیمه نمیکنن

چند وقتیه به خودم گفتم خوب میتونم خودم برا خودم کار کنم از جایی شروع کنم تا کم کم وضع بهتر شه
هدف اولیه ام میشه کسب و کار خود ساخته ای که حقوق وزارت کاری ازش در بیاد برای استارت هدف اصلی اول

بعد با خودم فکر کردم خوب با کدوم پول و سرمایه؟ دانشش چی؟ اصلا تو چه ضمینه ای شروع کنم؟
میدونید برای شروع و استارت یه کاری سخت ترین کار همون قیم اوله
بنظر من آدم به انگیزه نیاز داره -یکی که این مسیر قبلا رفته راهنمایی کنه - یکی که دست ادمو بگیره
یا حتی یه قهرمان نیاز داره آدم

بلا فاصله ییاد یه قضیه ای افتادم , آخر سال 88 بود یا اوایل سال 89 من زیاد دنبال کار میرفتم هر کاریم پیدا میکردم با هزار بدبختی و مشکل با گشتن و کاریابی و ... فوری مینداختن بیرون بعد 2 تا 4 ماه که بیمه نکنن - رو دست خودشون بلند نشم - خود کاریابی ها نزدیک سرم کلاه گذاشته بودن و .......
تو این اوضاع بودم که
یادمه از اینترنت یه کتاب الکترونیک دانلود کردم به اسم : کسب در آمد 100 میلیون در 1 سال
با خودم گفتم حتما اینم مثل بقیه اس نوشته اراده کن و این چیزا بی ارزش که بدرد جامعه و بازار ایران نمیخوره همش حرفه

کتاب شروع کردم خوندن یه کتاب 6 قسمته بود که دختری به اسم آرزو شکیبا که اون زمان 27 سالش بود نوشته بود
دختری که از ترس شروع نکرده با ولی یه روز خاسته بود و رو پا خودش وایساده بود از هیچ شروع کرده بود
تمام کارایی که کرده بود مرحله به مرحله نوشته بود که تو سال 86 تو 11 ماه 100 میلیون در آورده بود
اون شد قهرمان زندگی من

با خودم گفتم منم میتونم انجام بدم - خواستم برم تو ضمینه حوضه دیجیتال مثل آمار و اطلاعات شرکت ها - تولید و پخش دیسک آموزش زبان انگلیسیو .......... چیزایی که نیاز به اینترنت و به روز بود مشتری زیاد داشت اما خوب اینترنت اون زمان زیال آپ بود و خانواده نمیذاشتن اصلا وصل کنیم اینترنت - من نیاز به اطلاعات و .... داشتم همیشه دعوا بود نشد جلو پیشرفت ما رو گرفتن ( فکر ها منفی درباره اینترنت که صبح تا شب صدا سیما ابله ما راه انداخته بود تاثیر گذار بود )

2 تا موقیعیت کاری محشر بهم پیشنهاد شد
1- یه آشنا تو وزارت ورزش که حداقل مدرک ورودی کاردانی میخواست من دیپلم بودم
2- یه شرکت خاص که مدرک مهم نبود چی باشه فقط آدم تحصیل کرده میخواستن که یانس داشته باشه
اینا از دست دادم
به خودم گفتم برم درس بخونم حداقل اینه اگر کاری یه روز پیشنهاد شد مدرک داشته باشم برم
و رفتم ادامه تحصیل دادم

داشنگاه نیاز به هزینه داشت - هزینه ها متفرقه هم بود - هزین هها زندگی خودمم بود
رفتم دنبال کار اما بهترین حالت کار پاره وقت بود بازاریابی که اونم در بهترین شرایط 15 درصد از هر فروش میدادن

یه روز مقاله ای میخوندم یه جا نوشته بود بهترین شغل , شغلیه که تخصص ریز باشه
یعنی مثلا درامد یه تعمیر کار pc از درآمد تعمیرکار پرینتر کمتره - هر چی شغل ریزتر و تخصصی تر باشه درآمد بیشتری داره
من تخصصی نداشتم باید چیکار میکردم؟ تو سایت ایستگاه جلو چشمم یه موقعیت دیدم یه فروشگاه تو شر ری آگهی کرده بود اجناس تی وی شاپینگی - لوازم التحریر و ..... زیر قیمت بازار ( وارد کننده بود )

رفتم شهر ری مغازه طرف و گفتم موضوع بهش , گفت ازت خوشم اومد هر چی برداری پایینترین قیمت میدم بهت نیاز نیست خرید ستگین کنی
کل پولم 40 هزار تومن بود همه پولمو مکعب روبیک خریدم آوردم به در و همسایه و ...... فروختم 82 هزار تومن درآوردم 2 هزار تومن پول راه که قرض کرده بودم دادم برام 40 هزار سود داشت
این کار ادامه دادم وسایل زنونه میخریدم میاوردم میفروختم به همسایه ها و فامیل و .............. ( ابته خیلی مسخره ام کردن ) ولی مهم این بود من پول هزینه دانشگاهم - پول 2 وعده غذا دانگشاهم - پول کتابام - پول گردش خودم و ..... در میومد
ابته دست فروشی هم کردم که هیچی یا بقیه دست فروشا میومدن دعوا کتکت کاری - یا مامورا شهداری میومدن کتک میزدن وسایل میبردن

تا اینکه کاردانی گرفتم , پدرم گفت حالا که خوندی لیانس بگیر الان همه لیانس یخوام - این رشته خاص هم بخون من میتونم ببرمت شهرداری جذب شی آینده ات تامین شه
خوب منم قبول کردم آزمون دادم قبول شدم رفتم واسه لیسانس ( خوشحال بودم که تو زندگی به یه موفقیت میرسم )

ولی دیگه یش اون مغازه دار نتونستم برم گفت دیگه بسته باید از هر قلم جنس باید 1 میلین حداقل خرید کنی من چون اول راه بودی و اراده داشتی مثل خودم بودی باهات راه اومدم
( اینو بگم این طرف واقعا زیر قیمت میداد مثلا جاها دیگه عده بیگودی جادیویی مثلا 100 تا دونه ای 8000 میدادن اخرش این طرف 4000 میداد)

خوب باید چیکار میکردم؟ نگران بودم که هزینه ها چیکار کنم
تو این گیرو داد کتاب پدر پولدار و پدر بی پول خوندم کتاب تاثیر گذاری بود 4 بار اول تا آخرشو خوندم و زیر خملاتی که برام بود خط کشیدم
قشنگ یادمه نوشته بود آدمایی که قناعت میکنن شکست میخورن و فقیر میمیرن باید بیشتر از درامدت خرج کنی تا فکرت مجبور بشه به تفکر کردن و خودش راه پول بیشتر درآوردن بهت نشون میده و در کنارش بخشش کن از اموالت

من اولین کاری که کردم رفتم برای دومین بار تو عمرم پیتزا خوردم تو یکی از گرونترین جاها ( چون خانواده بی بضاعتی بودیم یکی از تحصیل کرده ها کل فامیل بودیم حتی گاهی چند روز پول خرید یه نون واش نداشتیم )
کار دومم رفتم لباس و شلوار نو خریدم ( البته بگم ن شلوار لی و تیشرت میپوشم از تیپ اداری بدم میاد )
کار سومم گوشی عتیقمو عوض کردم
کار چهارمم همیشه برام آرزو شده بود یه کنسول بازی داشته باشم اما فقط حسرت داشتم - رفتم پشت شهرداری یه کنسول wii اکبند خریدم با چنتا بازی

اتفاقا همیجا افتاد , چند بار فتم پشت شهرداری برای خرید لوازم کنسول بازی , بعد تو فروم ها مربوط به این کنسول wii عضو شدن
دیدم خیلی لوازم این کنسول میخوان اما تران نیستن یا نمیخوان بیان پشت شهرداری
فکر زدی به سرم رفتم پول قرض کردم از پدرم هر چی لوازم جانبی ارزون قیمت این کنسول بود از یه مغازه خریدم
تو سایت ایستگاه گذاشتم برا فروش - تو فروم ها گفتم برا فروش دارم
دیگه من کم کم شدم منبع فروش لوازم جانبی کنسول نینتندو کل شهریه دانشگاه لیسانسم در اومد و .............

مدرک گرفتم خواستم جذب شهرداری بشم که بخاطر شورا شهر که به شهرداری گفته بود شهداری 35 هزار تا نیرو اضافی داره باید بریزه بیون خیلی از همکارا پدرمو انداختن بیرون و جذب توسط قالیباف ممنوع شد
من به واسطه چند آشنا به خیلی از جاها شهرداری رفتم اما هیچکدوم نشد

خوب او این موقعیت اقتصاد ایرانم که داغون بود داغونتر شد دیگه همه کنسول ها زیر قیمت میدادن حتی قیمت تمام شده میدادن و قسطی میدادن
درآمدم کم و کمتر شد

تو همین هین پدرم مریض شد بعد بستری و دوا درمون فهمیدن سرطان داره - هر چی پول داشتم خرج ردیم آخرش فوت شد پدرم
بعد دست ما از شهرداری کوتاه شد
یه خونه پیش خریدی هم کرده بودیم که پولمونو خوردن حتی چند ساله نتونستیم پولمونو زنده کنیم

الانم همون کار قدیم ادامه میدم اما درامدی نداره مردم تو دستشون پول نیست خرج دیگه نمیکنمم الان معلوم نیست ماهی چند در بیارم شاید 250 شاید 300 تا حداکثر 500 در میاد ((( به جرات میتونم بگم تحصیل آکادمیک نه بدردم خورد - نه واقعا به بار علمی ( علمی که به کارکرد تو جامعه ما بخوره ) خورد وحتی فکرم دیگه اون قدرت و تراوت قبل نداره )))

الانم سرمایه ای ندارم نمیدونم از کجا شروع کنم یه ضمینه جدید که بتونم توش شروع کنم؟
به هر چی فکر میکنم الان نیشه گفت فلان کار سود داره ؟
نظر شما چیه؟؟!!! چیکار باید کرد؟ چه ایده ای دارید؟ کی دوست داره شروع کنه؟

( هر گونه نظر غیر مرتبط و .......... گزارش و پاک خواهد شد )

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
ارایشگاه مردانه کار یاد بگیرین یک تابستون بعدا یا یک حرفه ای یاد دارید یا خودتون مغازه پیرایش بزنید

ممنونم
دنبال کارا بیزینسی هستم همون‌طور که پست اول از خاطراتم نوشتم

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
اول اینکه برای پدرت واقعا متناسفم امیدوارم سلامت باشید

برای کار هم فکر نکنم بشه کاریو بدون سرمایه شروع کرد حداقل تو ایران و این وضع اقتصادی باید بگیم محاله
ولی من چند مدتی بود سرمایه داشتم دنبال کار بودم رفتم این بدلیجات و زیورالات و ... که عمده خرید کنم ازشون
دیدم اعتباری چند نفر میان و جنس میبرن و دست فروشی میکنن تو جاهای شلوغ و سودشو بر میدارن که ماهی بالای 5 میلیون میگفت میفروشه و سودشه طرفم میگفت فقط با گذاشتن مدرک هویتی و سفته تونسته جنس بگیره و ببره بفروشه
نمیدونم شما میتونید یا نه ولی از بیکاری بهتره البته الان وضع کرونا نمیزاره این کارو کنید

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862

برای کار هم فکر نکنم بشه کاریو بدون سرمایه شروع کرد حداقل تو ایران و این وضع اقتصادی باید بگیم محاله
ولی من چند مدتی بود سرمایه داشتم دنبال کار بودم رفتم این بدلیجات و زیورالات و ... که عمده خرید کنم ازشون
دیدم اعتباری چند نفر میان و جنس میبرن و دست فروشی میکنن تو جاهای شلوغ و سودشو بر میدارن که ماهی بالای 5 میلیون میگفت میفروشه و سودشه طرفم میگفت فقط با گذاشتن مدرک هویتی و سفته تونسته جنس بگیره و ببره بفروشه
نمیدونم شما میتونید یا نه ولی از بیکاری بهتره البته الان وضع کرونا نمیزاره این کارو کنید

ممنونم
این کارایی که بالا نوشتم و تجربیات چند ساله منه همه بدون سرمایه شروع کردم در اصل

بله من خودم بار ها دست فروشی کردم و میدونم چه شرایطی داره
و توصیه میکنم اصلا دنبالش نرید

برای پیشرفت پله به پله من الان ۱.۵ در بیاد از کارم راضیم و عالیه
تا بعد پیشرفتش بدم
گام به گام

چنتا ایده دارم نمی‌دونم چجوری عملیشون کنم

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
سلام به همگی
از عنوان تاپیک معلومه حرف من چیه وسالم چیه , من بدون پول چجوری شروع کردم و ادامه دادم - الان باید چکار کنم

تو این تاپیک میخوم راهی که رفتمو بگم و جایی که الان رسیدم کجاست
شاید خاطرات و تجربه ای که من کردم بدرد یه نفر بخوره و بتونه تو زندگیش کمکش کنه
چون الان خیلی از جوانا مشکلات مشابه من و همدیگرو دارن

من 30 سال سن دارم الان بخاطر دلایلی مثل بالا کشیدن خونه پیش خریده ما , و هزیینه ها درمان و ................ سرمایه ای که داشتم از دست دادم
خوب وضع اوضاع کاری و اقتصادی کشور هم خرابه
با این سن و خیلی از مشکلات و ناراحتی دیگه از صفر شروع کردن حوصلش نیست یعنی توانش نیست قدرت اراده سابق نیست ( صفر شروع کردن منظور از کارگری از پایه و با حقوق کمه که جوابگو امروز نیست )
بماند کارگری ما هم کار چند نفر از یه نفر میکشن آخرش حقوق نمیدن یا کم میدن حتی بیمه نمیکنن

چند وقتیه به خودم گفتم خوب میتونم خودم برا خودم کار کنم از جایی شروع کنم تا کم کم وضع بهتر شه
هدف اولیه ام میشه کسب و کار خود ساخته ای که حقوق وزارت کاری ازش در بیاد برای استارت هدف اصلی اول

بعد با خودم فکر کردم خوب با کدوم پول و سرمایه؟ دانشش چی؟ اصلا تو چه ضمینه ای شروع کنم؟
میدونید برای شروع و استارت یه کاری سخت ترین کار همون قیم اوله
بنظر من آدم به انگیزه نیاز داره -یکی که این مسیر قبلا رفته راهنمایی کنه - یکی که دست ادمو بگیره
یا حتی یه قهرمان نیاز داره آدم

بلا فاصله ییاد یه قضیه ای افتادم , آخر سال 88 بود یا اوایل سال 89 من زیاد دنبال کار میرفتم هر کاریم پیدا میکردم با هزار بدبختی و مشکل با گشتن و کاریابی و ... فوری مینداختن بیرون بعد 2 تا 4 ماه که بیمه نکنن - رو دست خودشون بلند نشم - خود کاریابی ها نزدیک سرم کلاه گذاشته بودن و .......
تو این اوضاع بودم که
یادمه از اینترنت یه کتاب الکترونیک دانلود کردم به اسم : کسب در آمد 100 میلیون در 1 سال
با خودم گفتم حتما اینم مثل بقیه اس نوشته اراده کن و این چیزا بی ارزش که بدرد جامعه و بازار ایران نمیخوره همش حرفه

کتاب شروع کردم خوندن یه کتاب 6 قسمته بود که دختری به اسم آرزو شکیبا که اون زمان 27 سالش بود نوشته بود
دختری که از ترس شروع نکرده با ولی یه روز خاسته بود و رو پا خودش وایساده بود از هیچ شروع کرده بود
تمام کارایی که کرده بود مرحله به مرحله نوشته بود که تو سال 86 تو 11 ماه 100 میلیون در آورده بود
اون شد قهرمان زندگی من

با خودم گفتم منم میتونم انجام بدم - خواستم برم تو ضمینه حوضه دیجیتال مثل آمار و اطلاعات شرکت ها - تولید و پخش دیسک آموزش زبان انگلیسیو .......... چیزایی که نیاز به اینترنت و به روز بود مشتری زیاد داشت اما خوب اینترنت اون زمان زیال آپ بود و خانواده نمیذاشتن اصلا وصل کنیم اینترنت - من نیاز به اطلاعات و .... داشتم همیشه دعوا بود نشد جلو پیشرفت ما رو گرفتن ( فکر ها منفی درباره اینترنت که صبح تا شب صدا سیما ابله ما راه انداخته بود تاثیر گذار بود )

2 تا موقیعیت کاری محشر بهم پیشنهاد شد
1- یه آشنا تو وزارت ورزش که حداقل مدرک ورودی کاردانی میخواست من دیپلم بودم
2- یه شرکت خاص که مدرک مهم نبود چی باشه فقط آدم تحصیل کرده میخواستن که یانس داشته باشه
اینا از دست دادم
به خودم گفتم برم درس بخونم حداقل اینه اگر کاری یه روز پیشنهاد شد مدرک داشته باشم برم
و رفتم ادامه تحصیل دادم

داشنگاه نیاز به هزینه داشت - هزینه ها متفرقه هم بود - هزین هها زندگی خودمم بود
رفتم دنبال کار اما بهترین حالت کار پاره وقت بود بازاریابی که اونم در بهترین شرایط 15 درصد از هر فروش میدادن

یه روز مقاله ای میخوندم یه جا نوشته بود بهترین شغل , شغلیه که تخصص ریز باشه
یعنی مثلا درامد یه تعمیر کار pc از درآمد تعمیرکار پرینتر کمتره - هر چی شغل ریزتر و تخصصی تر باشه درآمد بیشتری داره
من تخصصی نداشتم باید چیکار میکردم؟ تو سایت ایستگاه جلو چشمم یه موقعیت دیدم یه فروشگاه تو شر ری آگهی کرده بود اجناس تی وی شاپینگی - لوازم التحریر و ..... زیر قیمت بازار ( وارد کننده بود )

رفتم شهر ری مغازه طرف و گفتم موضوع بهش , گفت ازت خوشم اومد هر چی برداری پایینترین قیمت میدم بهت نیاز نیست خرید ستگین کنی
کل پولم 40 هزار تومن بود همه پولمو مکعب روبیک خریدم آوردم به در و همسایه و ...... فروختم 82 هزار تومن درآوردم 2 هزار تومن پول راه که قرض کرده بودم دادم برام 40 هزار سود داشت
این کار ادامه دادم وسایل زنونه میخریدم میاوردم میفروختم به همسایه ها و فامیل و .............. ( ابته خیلی مسخره ام کردن ) ولی مهم این بود من پول هزینه دانشگاهم - پول 2 وعده غذا دانگشاهم - پول کتابام - پول گردش خودم و ..... در میومد
ابته دست فروشی هم کردم که هیچی یا بقیه دست فروشا میومدن دعوا کتکت کاری - یا مامورا شهداری میومدن کتک میزدن وسایل میبردن

تا اینکه کاردانی گرفتم , پدرم گفت حالا که خوندی لیانس بگیر الان همه لیانس یخوام - این رشته خاص هم بخون من میتونم ببرمت شهرداری جذب شی آینده ات تامین شه
خوب منم قبول کردم آزمون دادم قبول شدم رفتم واسه لیسانس ( خوشحال بودم که تو زندگی به یه موفقیت میرسم )

ولی دیگه یش اون مغازه دار نتونستم برم گفت دیگه بسته باید از هر قلم جنس باید 1 میلین حداقل خرید کنی من چون اول راه بودی و اراده داشتی مثل خودم بودی باهات راه اومدم
( اینو بگم این طرف واقعا زیر قیمت میداد مثلا جاها دیگه عده بیگودی جادیویی مثلا 100 تا دونه ای 8000 میدادن اخرش این طرف 4000 میداد)

خوب باید چیکار میکردم؟ نگران بودم که هزینه ها چیکار کنم
تو این گیرو داد کتاب پدر پولدار و پدر بی پول خوندم کتاب تاثیر گذاری بود 4 بار اول تا آخرشو خوندم و زیر خملاتی که برام بود خط کشیدم
قشنگ یادمه نوشته بود آدمایی که قناعت میکنن شکست میخورن و فقیر میمیرن باید بیشتر از درامدت خرج کنی تا فکرت مجبور بشه به تفکر کردن و خودش راه پول بیشتر درآوردن بهت نشون میده و در کنارش بخشش کن از اموالت

من اولین کاری که کردم رفتم برای دومین بار تو عمرم پیتزا خوردم تو یکی از گرونترین جاها ( چون خانواده بی بضاعتی بودیم یکی از تحصیل کرده ها کل فامیل بودیم حتی گاهی چند روز پول خرید یه نون واش نداشتیم )
کار دومم رفتم لباس و شلوار نو خریدم ( البته بگم ن شلوار لی و تیشرت میپوشم از تیپ اداری بدم میاد )
کار سومم گوشی عتیقمو عوض کردم
کار چهارمم همیشه برام آرزو شده بود یه کنسول بازی داشته باشم اما فقط حسرت داشتم - رفتم پشت شهرداری یه کنسول wii اکبند خریدم با چنتا بازی

اتفاقا همیجا افتاد , چند بار فتم پشت شهرداری برای خرید لوازم کنسول بازی , بعد تو فروم ها مربوط به این کنسول wii عضو شدن
دیدم خیلی لوازم این کنسول میخوان اما تران نیستن یا نمیخوان بیان پشت شهرداری
فکر زدی به سرم رفتم پول قرض کردم از پدرم هر چی لوازم جانبی ارزون قیمت این کنسول بود از یه مغازه خریدم
تو سایت ایستگاه گذاشتم برا فروش - تو فروم ها گفتم برا فروش دارم
دیگه من کم کم شدم منبع فروش لوازم جانبی کنسول نینتندو کل شهریه دانشگاه لیسانسم در اومد و .............

مدرک گرفتم خواستم جذب شهرداری بشم که بخاطر شورا شهر که به شهرداری گفته بود شهداری 35 هزار تا نیرو اضافی داره باید بریزه بیون خیلی از همکارا پدرمو انداختن بیرون و جذب توسط قالیباف ممنوع شد
من به واسطه چند آشنا به خیلی از جاها شهرداری رفتم اما هیچکدوم نشد

خوب او این موقعیت اقتصاد ایرانم که داغون بود داغونتر شد دیگه همه کنسول ها زیر قیمت میدادن حتی قیمت تمام شده میدادن و قسطی میدادن
درآمدم کم و کمتر شد

تو همین هین پدرم مریض شد بعد بستری و دوا درمون فهمیدن سرطان داره - هر چی پول داشتم خرج ردیم آخرش فوت شد پدرم
بعد دست ما از شهرداری کوتاه شد
یه خونه پیش خریدی هم کرده بودیم که پولمونو خوردن حتی چند ساله نتونستیم پولمونو زنده کنیم

الانم همون کار قدیم ادامه میدم اما درامدی نداره مردم تو دستشون پول نیست خرج دیگه نمیکنمم الان معلوم نیست ماهی چند در بیارم شاید 250 شاید 300 تا حداکثر 500 در میاد ((( به جرات میتونم بگم تحصیل آکادمیک نه بدردم خورد - نه واقعا به بار علمی ( علمی که به کارکرد تو جامعه ما بخوره ) خورد وحتی فکرم دیگه اون قدرت و تراوت قبل نداره )))

الانم سرمایه ای ندارم نمیدونم از کجا شروع کنم یه ضمینه جدید که بتونم توش شروع کنم؟
به هر چی فکر میکنم الان نیشه گفت فلان کار سود داره ؟
نظر شما چیه؟؟!!! چیکار باید کرد؟ چه ایده ای دارید؟ کی دوست داره شروع کنه؟

( هر گونه نظر غیر مرتبط و .......... گزارش و پاک خواهد شد )
زندگی سخت شده خیلی
پدر عزیزتم بیامرزه

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292

می تونه بگیره آنلاین بفروشه.

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,893
چقدر آشناست این زندگی نامه ت
قبلا گفته بودی
متاسفانه کار زیادی نمیتوانید انجام دهید

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
با این اوضاع باز مهم بودن خرید مجازی و شبکه های اینترنت خودشون ثابت کردن

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
قبلا گفته بودی

فاز منفی ندیم
کار زیاد میشه کرد
فقط و فقط صبر و پشتکار و ایده و خلاقیت می خواد

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
زمینه

حوزه

حین

طراوت

حق با شماست تحصیل یه بلاتکلیفی یا فرار رو به جلویه

بنظرم بهترین کار اینه که وارد بورس بشید الان همه تو این اوضاع از این طریق پول در میارن

شما به بزرگی خودت ببخش استاد ادبیات
فقط دنبال گیر دادن به بقیه نباش

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
زندگی سخت شده خیلی
پدر عزیزتم بیامرزه

خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه
آره سخته
من با ۴۰ هزار تومن پول شروع کردم و تونستم به یه موفقیت کوچیک برسم در برهه ای از زمان
کسی ام که وارده نمیاد کمک کنه یا دست آدمو بگیره

حداقل آدم یک نفر یا چند نفر پیدا کنه هم مسیر باشن خیلی بهتر می‌تونه کارا رو باهم انجام بدن

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
می تونه بگیره آنلاین بفروشه.

این متن بالا یه بخش کوچیک از کارایی که کردم
فقط کارایی که برای دنبال شغل رفتم ۳ صفحه کامل میشه
که نشدن
مثل ۲ تا نامه استخدامی از نماینده مجلس گرفتم . پیش رییس کل محیط زیست تهران رفتم و ....

درباره بیزینسی من خودم با تمام قوا رفتم دنبال فروشگاه اینترنتی
آدرس سایتم kharid47.ir بود
چند میلیون هزینه کردم
براش پیک ۵ هزار تومنی فعال کردم و ....
روی هم ۲۰۰ هزار تومن برام درآمد نداشت

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
که نشدن
مثل ۲ تا نامه استخدامی از نماینده مجلس گرفتم . پیش رییس کل محیط زیست تهران رفتم و ....

چند میلیون هزینه کردم
مگه میشه
خب نباید بدون تجربه و دانش این حوزه بیزینس راه بندازی

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
قبلا گفته بودی

زندگی نامه اکثر جوانان ایرانی مثل همه بخصوص دهه ۶۰ ی ها

چنتا ایده دارم
مثلا تو فکر برنامه و بازی اندرویدم . کسی ام میشناسم انجام بده
دنبال ایده ام که بشه ازش پول در آورد

یا درست کردن چیزا تزیینی
و فروشش به واسطه دیجی کالا
و خیلی ایده ها دیگه

یادمه محله خارجی کاردستی و هنر دستی خریدم برای کسی
یه چیزا قشنگی دست ساز داشت
اگر بشه درست کرد میشه تو دیجی کالا فروخت
سود کم اما تعداد زیاد خورده زیرا = سود بالا

و ....

اینا همه ایده ها خامه باید پخته بشه

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
مگه میشه
خب نباید بدون تجربه و دانش این حوزه بیزینس راه بندازی

کلی مشورت گرفتم از اعضا همین فروم برای فروشگاه اینترنتی مثلا
که برام ضرر خالص بود
سال پیشم سکه گرفتم چند میلیون ضرر کردم

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
که نشدن

چند میلیون هزینه کردم

سایته رو چه کردی ؟ اینقدر هزینه کردی

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
کلی مشورت گرفتم از اعضا همین فروم برای فروشگاه اینترنتی مثلا
که برام ضرر خالص بود
سال پیشم سکه گرفتم چند میلیون ضرر کردم
داستان استارت آپ بنده که مشاهده کردین...
انجمن فقط بحث نظرات تخماتیک

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
سایته رو چه کردی ؟ اینقدر هزینه کردی

همینطوری موند
دامنه غیر فعال شد
بعد کل سایت با وبلاگمو که خود وبلاگم حداقل روزی ۱۵۰۰ بازدید کننده بدون ارسال پست داشت فروختم
اگر اشتباه نکنم ۳۰۰ هزار تومن
هیچکی نمیخرید
تو همین فروم آگهی کرده بودم
چند ماهه بود هیچکس نمیخواست

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
همینطوری موند
دامنه غیر فعال شد
بعد کل سایت با وبلاگمو که خود وبلاگم حداقل روزی ۱۵۰۰ بازدید کننده بدون ارسال پست داشت فروختم
اگر اشتباه نکنم ۳۰۰ هزار تومن
هیچکی نمیخرید
تو همین فروم آگهی کرده بودم
چند ماهه بود هیچکس نمیخواست

منم تجربه مشابه داشتم ۵ تومن وام داشتم خرج سایت کردم آخر ۲ تومن فروختم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا