برگزیده های پرشین تولز

من فقط يه مرد ميشناسم اونم اينه.

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بد فكري هم نيست چون واقعا هيتلر شهيد راه عقايد مقدسش شد.(زنده باد هيتلر - به اميد ظهور يه همچين مردي براي ايران)

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اين واقعا همون مردي كه ايران ميخواد.

Darius Aryanpur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من فقط اين سخن رو ميگم و ميرم!

درود بر هخامنشيان

درود بر نازيان

درود بر آريايي

درود بر پارس

درود بر آلماني

درود بر ايتاليايي

آرياييان! بدانيد زمان جنگ جهاني سوم و پاياني فرا رسيده است! بپا خيزيد! جهان بايد زير سلطه نژاد برتر باشد! تا ستم از جهان برود! تا جهان زير سلطه مغز برتر آباد شود. بپا خيزيد! جنگ نزديك است!

مرگ بر آمريكا

مرگ بر اسراييل

مرگ بر انگليس

مرگ بر عرب

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نقل از black_jack_of_black_city :
منم خیلی بهش ارادت دارم

خعلی باهاش حال میکنم

دمش گرم

میگن اصلیتش بچه مشهد بوده
نه بابا!!اونطوري كه ما شنيديم بچه نازي آباد بوده!! :happy:

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نقل از iranvig :
اين واقعا همون مردي كه ايران ميخواد.
دقيقا همينه!!اين دقيقا همون فرديه كه ايران به هيچ وجه بهش احتياج نداره! ;)

Darius Aryanpur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آي وانا فاكو آل ده آمريكنز اين ده ورلد

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
آقا ولي خداييش اول روي هر چيزي تحقيق كنين
هميشه فكر نكنيد تاريخ تحريف شده است
من در اين مورد 7-8 تا فيلم و 4-5 تا كتاب خوندم
خيلياش هم راسته :eek:
راستي جون بچه هاتون هم حجم و هم اندازه عكسها رو يه نموره بيارين پايين تر

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
چرا فك ميكني ايران يه همچين آدمي نميخواد ؟
يعني ايراني اينارو نميخواد :
1-قدرت
2-شكوه و عظمت
3-دانش
4-بزرگي
5-وسعت
...
آلمان هرچي الان داره بدون بروبرگرد مربوط به اونه و بس.
تمام دانشي كه الان استفاده ميشه پايش رو همين مرد ريخت.

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
دقيقا!!خيلي عاليه ولي ايران تنها چيزي كه نميخواد و نميتونه تحمل كنه جنگ يا يه آدم جنگ جو هست!
حتي اگه نادر شاه باشه!!اگه منظورت ايران براي پيشرفت به يه تكنوكرات نسبتا فاشيست مثل رضا شاه خر مغز (كه البته خيلي هيتلر رو دوست داشت ) يا محمدرضا ميخواد باهات موافقم!ولي هيتلر نه!

El Che

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
اين زبون فارسي واقعا شكره و ضرب المثل هاش ديگه قند و شكر.
ميگن طرف كاسه داغتر از آش شده! حالا داستان اين دوستان ماست كه در جايي كه گرهارد شرودر صدر اعظم آلمان از جنايات هيتلر و نازي ها رسما عذر خواهي ميكنه و آلماني ها سالهاست كه تلاش ميكنن خودشونو از اعمال و رفتار نازي ها متنفر نشون بدن- حالا دوستان ما اينور خاك خدا تو ايران دارن قبر كهنه ميشكافن و تابوت بدون جنازه اما متعفن هيتلررو گذاشتن رو دوشهاي نحيفشون و دارن نعش كشي ميكنن اونم با چه شادي و شعفي كه خود نازي ها زمون زنده بودن هيتلر نميكردند..... و افتخارشون هم هم نژاد بودن است؟؟!! جل الخالق :blink:
مگه نميگين با آلمانا همنژاد هستين؟
1- همين الان برين سفارت آلمان تقاضاي دريافت ويزا بدين- از تو سفارت مامور همچين با تنفر نگاتون ميكنه كه انگار داره سگ ميبينه و هيچ اثري از نگاه يه هم نژاد توش ديده نميشه :eek:
2- هزار تا عيب و ايراد از پروندتون ميگيرن تا بهت ويزا ندن و تنها چيزي كه به دردتون نميخوره اين همنژاد بودنتون با آلمانيهاست .

3- حال ويزاتون رو هم فرض كنيم گرفتين و ميخواين وارد آلمان بشين. از هر مليتي كه باشين راحت وارد آلمان ميشين اما اگه ايراني باشين بايد صف وايستين تا بگردنتوت و اينجا هم هم نژاد بودن به كمكتون نمياد.

4- وارد يكي از شهر هاي آلمان شدين و دارين از پياده رو ميرين اولين گروه جووني كه شما رو ببينه همچين چپ چپ و با تنفر نگاتون ميكنه كه انگار شتر داره به نعل بندش نگاه ميكنه و اگه از ترس پليس نبود يقين بدونين زير مشت و لگد اونا بودين و فرياد هاي ما هم نژاد هستين شما زير صداي ناسزاهاي اونها گم شده بود.

......... و خيلي چيزهاي ديگه كه خودتون حتما شنيدين و شايد هم ديدين :blink:

اگر هيتلر به درد بخور بود اون بلا را سر المان و اروپا نميآورد.

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
درتاييد حرف چه جان بايد بگم كه نئو نازيها در خود آلمان(با اون وضع نژاد پرستي ذاتي) هم خيلي طرفدار ندارند واصولا يه عده اراذل واوباش هستند!(راست دروغش بر گردن گوينده كه 15 سال اونجا زندگي كرده)

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از SherlockHolmes :
دقيقا!!خيلي عاليه ولي ايران تنها چيزي كه نميخواد و نميتونه تحمل كنه جنگ يا يه آدم جنگ جو هست!
حتي اگه نادر شاه باشه!!اگه منظورت ايران براي پيشرفت به يه تكنوكرات نسبتا فاشيست مثل رضا شاه خر مغز (كه البته خيلي هيتلر رو دوست داشت ) يا محمدرضا ميخواد باهات موافقم!ولي هيتلر نه!
آيا قبول داري همون خر مغز در عرض 13 سال چنان تحولي تو ايران ايجاد كرد كه غير قابل تصور بود .
زن ايراني حتي چشمانش پشت نقاب بود ولي با آمدن اين مرد سرش هم باز شد.
ايراني كه همه افتخارش و تنها افتخارش دالفنون بود صاحب دانشگاه تهران در 70 سال پيش شد.
راه آهن ايران - شركتهاي بزرگ و كوچيك - جاده ها - تونل كندوان - .... و چندين و چند هزار طرح اجرا شده ، جدا فكر ميكني اگز آدم خر مغز باشه ميتونه اينهمه كار انجام بده؟؟؟؟
شرلوك جان ميدونم كتاب خوني واسه همين اينو جواب بده آيا يك خر مغز اصلا به پيشرفت فكر ميكنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در رابطه با جنگ . البته بحث زياده ولي فقط يه چيز بهت ميگم و اميدوارم به جنگ اروپا فكر نكني .
آيا خدمات هيتلر به آلمان كم بود ؟ آيا موشكهاي فضا پيما همه كپي برداري از نمونه V2 آلمان هيتلري نبود.
اصلا بجز هيتلر كسي ديگه ميتونست اين تحول رو ايجاد كنه؟

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
آيا قبول داري همون خر مغز در عرض 13 سال چنان تحولي تو ايران ايجاد كرد كه غير قابل تصور بود .
زن ايراني حتي چشمانش پشت نقاب بود ولي با آمدن اين مرد سرش هم باز شد.
ايراني كه همه افتخارش و تنها افتخارش دالفنون بود صاحب دانشگاه تهران در 70 سال پيش شد.
راه آهن ايران - شركتهاي بزرگ و كوچيك - جاده ها - تونل كندوان - .... و چندين و چند هزار طرح اجرا شده ، جدا فكر ميكني اگز آدم خر مغز باشه ميتونه اينهمه كار انجام بده؟؟؟؟
شرلوك جان ميدونم كتاب خوني واسه همين اينو جواب بده آيا يك خر مغز اصلا به پيشرفت فكر ميكنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
در رابطه با جنگ . البته بحث زياده ولي فقط يه چيز بهت ميگم و اميدوارم به جنگ اروپا فكر نكني .
منظورم از خر مغز بي كله بود به معني مثبت! كسي كه به زور وبدون هيچ امكاناتي راه آهن راه بندازه تو ايران,كسي كه وضع بهداشت ايران رو متحول كنه ,زير ساخت سازي كنه آدم قابل احترام و در عين حال بيكله اي هست!(در حقيقت يعني آدم محافظه كار و ساده انگاري نبوده)الان ايران به يه همچين آدمي نياز داره كه "فلك را سقف بشكافه وطرحي نو در اندازه"يعني ايران با اصلاحات ساده تصحيح نميشه
بايد به طور ريشه اي تصحيح بشه و اين نياز به يه آدم بي كله داره.
شايد اگه اين حرفو از كس ديگه اي ميشنيدم(تاييد هيتلر رو) تعجب نميكردم ولي ميدونم كه تو خودت خيلي سر و كله زدي وفكر كردي در باره ايران و وضعش ولي اميدوارم به اينجايي نرسيده باشي كه ما براي آبادي ايران به يك هيتلر نياز داريم شايدم منظورت اينه كه ما به يه ساختار شكن (مثل رضا شاه) نياز داريم!
اگه اينطوره من باهات كاملا موافقم!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از SherlockHolmes :
درتاييد حرف چه جان بايد بگم كه نئو نازيها در خود آلمان(با اون وضع نژاد پرستي ذاتي) هم خيلي طرفدار ندارند واصولا يه عده اراذل واوباش هستند!(راست دروغش بر گردن گوينده كه 15 سال اونجا زندگي كرده)
ببين داداش حرفت قبوله آره ارازل و اوباش ولي يه سوال ازت ميكنم بگو .
آيا تابحال از يه تحصيلكرده متفكر تحول ديدي ؟؟؟ آيا اصلا يه متفكر پرادعا ميتونه تغيير ايجاد كنه؟
ميدوني چرا بهشون ميگن ارازل و اوباش؟ معلومه چون از جامعه طرد ميشن ، جامعه نميتونه هنجار هاي اونها رو قبول كنه . جامعه اي كه نتونه حتي حرف اون رو بشنفه بهش لقب اوباش ميده .
اونها اوباش نيستن بلكه افرادي هستن كه اين جامعه رو قبول ندارن آره جامعه بهشون ظلم كرده آره .
ببين عصر روز عاشورا يه عده ميرن تو ميرداماد و مراسم ميزارن ، به اينها هم ميگن اوباش . آيا اوباشن اينا؟
جامعه به اين افراد ظلم كرده و اونها دارن دقيقا با استفاده از ابزارهاي خودشون(ابزارهاي جامعه) دارن به اين جامعه دهن كجي ميكنن.
پيروزي هاي فوتبال ايران يادته ، چقدر مردم ميرفتن تو خيابون و ميرقصين ؟ هيچ از خودت پرسيدي چرا ؟ چقدر مسخره و خنده داره يه ملت فقط بخاطر يه پيروزي مثلا به يه تيم بره تو خيابون و برخلاف جو عمومي برقصه؟ و اصلا حتي خودت شايد بهشون لقب ارازل و اوباش رو ميدي.
نه اينها اوباش نيستن فقط نميدونن و نميتونن اعتراض كنن.من واقعا ايمان دارم آينده ايران بدست همين ارازل و اوباش درست ميشه .
من ميگم ايران هرگز بدست آدمهاي تحصيلكرده عوض نميشه - ايران بدست آدمهاي فهميده عوض ميشه

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نقل از iranvig :
ببين داداش حرفت قبوله آره ارازل و اوباش ولي يه سوال ازت ميكنم بگو .
آيا تابحال از يه تحصيلكرده متفكر تحول ديدي ؟؟؟ آيا اصلا يه متفكر پرادعا ميتونه تغيير ايجاد كنه؟
ميدوني چرا بهشون ميگن ارازل و اوباش؟ معلومه چون از جامعه طرد ميشن ، جامعه نميتونه هنجار هاي اونها رو قبول كنه . جامعه اي كه نتونه حتي حرف اون رو بشنفه بهش لقب اوباش ميده .
اونها اوباش نيستن بلكه افرادي هستن كه اين جامعه رو قبول ندارن آره جامعه بهشون ظلم كرده آره .
ببين عصر روز عاشورا يه عده ميرن تو ميرداماد و مراسم ميزارن ، به اينها هم ميگن اوباش . آيا اوباشن اينا؟
جامعه به اين افراد ظلم كرده و اونها دارن دقيقا با استفاده از ابزارهاي خودشون(ابزارهاي جامعه) دارن به اين جامعه دهن كجي ميكنن.
پيروزي هاي فوتبال ايران يادته ، چقدر مردم ميرفتن تو خيابون و ميرقصين ؟ هيچ از خودت پرسيدي چرا ؟ چقدر مسخره و خنده داره يه ملت فقط بخاطر يه پيروزي مثلا به يه تيم بره تو خيابون و برخلاف جو عمومي برقصه؟ و اصلا حتي خودت شايد بهشون لقب ارازل و اوباش رو ميدي.
نه اينها اوباش نيستن فقط نميدونن و نميتونن اعتراض كنن.من واقعا ايمان دارم آينده ايران بدست همين ارازل و اوباش درست ميشه .
من ميگم ايران هرگز بدست آدمهاي تحصيلكرده عوض نميشه - ايران بدست آدمهاي فهميده عوض ميشه
من به آدمي كه يكي رو فقط به دليل اينكه همنژادش نيست(يا موهاش مشكيه(كه شامل ايرانيهاي عزيز هم ميشه)) توي خيابون تف ميندازه تو صورتش يا توي شب به حد مرگ ميزندش ميگم اوباش! ;)

El Che

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
دوست عزيز خيلي از ابداعات بشر به خاطر جنگ و براي مقاصد نظامي بوده است و در ادامه براي اهداف غير نظامي هم مورد استفاده قرار گرفتند اتفاقا مثال خوبي زدي. همين سازنده موشكها آقاي فون براون بعد جنگ به آمريكا رفت و اونجا تونست موشك ساترن رو بسازه كه آپولو و انسان را با هم به ماه برد اما همين فرد در زمان هيتلر موشكي ميساخت كه بتونه مناطق مسكوني لندن رو هدف قرار بده.
اين فرق ديدگاه آدمي مثل هيتلر در رژيم ديكتاتوري خودش با افراد ديگر است.
هيتلر دانشمندان را مجبور به ساخت سلاحهاي مختلف و همچنين تلاش براي ساخت سلاح اتمي هم كرده بود و پيشرفت هم كرد اما در نهايت دنيا را به هم ريخت و اون شكلي شد.
خلاصه منظورم اينه كه پيشرفت تكنولوژيكي آلمان بسيار عالي بود اما اين پيشرفت با چه قيمتي و براي چه هدفي بود؟؟!!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من نميخوام اصلا كار كسي رو توجيح كنم و يا بگم آلماني خوبه كه براي من بجز ايراني بقيه مهم نيستن.
تو هر تعريفي براي خودت ميتوني از اوباش داشته باشي ، درباره اينكه چرا ما ايروني ها رو اينطوري نگاه ميكنن ، خوب مقصر خودمونيم چون (اينو يكي از آشنايان تعريف ميكرد) 28 سال پيش ميره فرانسه ازش ميخوان كه چمدونش رو باز كنه و گذرنامش رو بده ، طرف تا گذرنامه رو ميده پليس بلافاصله با احترام تمام ازش ميخواد كه بره و بهش ميگن نشان ايران كفايت هست براي ما.
ببين الان من و تو به افغاني چه نگاهي داريم ، ايا الان نميگن افغانها كار رو از ايراني گرفتن ، آره ما ايرانيان با رفتارهاي خودمون(نه همهمون) باعث اين برداشت شديم بله افغاني هم يه ايرانيه (حداقل 150 سال قبل جز ايران بوده) ولي نگاه ما بهش چطوريه؟
طرف تا ميگه افغاني همه يه طوري بهش نگاه ميكنن انگار طالبانه؟اصلا هم برامون مهم نيست چقدر طرف باسواده.
آخرش اينكه :
اگه من نام هيتلر رو ميبرم براي اينه كه معاصر هست و هنوز ميشه از خيلي از كتابها واقعيت زندگي چنين مرداني رو پيدا كرد ، هيتلر نمود عيني مردي هست كه ميتونه يه كشور رو دگرگون كنه و يه كشور بدبخت رو به قله اقتدار برسونه.

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از El Che :
اين زبون فارسي واقعا شكره و ضرب المثل هاش ديگه قند و شكر.
ميگن طرف كاسه داغتر از آش شده! حالا داستان اين دوستان ماست كه در جايي كه گرهارد شرودر صدر اعظم آلمان از جنايات هيتلر و نازي ها رسما عذر خواهي ميكنه و آلماني ها سالهاست كه تلاش ميكنن خودشونو از اعمال و رفتار نازي ها متنفر نشون بدن- حالا دوستان ما اينور خاك خدا تو ايران دارن قبر كهنه ميشكافن و تابوت بدون جنازه اما متعفن هيتلررو گذاشتن رو دوشهاي نحيفشون و دارن نعش كشي ميكنن اونم با چه شادي و شعفي كه خود نازي ها زمون زنده بودن هيتلر نميكردند..... و افتخارشون هم هم نژاد بودن است؟؟!! جل الخالق :blink:
مگه نميگين با آلمانا همنژاد هستين؟
1- همين الان برين سفارت آلمان تقاضاي دريافت ويزا بدين- از تو سفارت مامور همچين با تنفر نگاتون ميكنه كه انگار داره سگ ميبينه و هيچ اثري از نگاه يه هم نژاد توش ديده نميشه :eek:
2- هزار تا عيب و ايراد از پروندتون ميگيرن تا بهت ويزا ندن و تنها چيزي كه به دردتون نميخوره اين همنژاد بودنتون با آلمانيهاست .

3- حال ويزاتون رو هم فرض كنيم گرفتين و ميخواين وارد آلمان بشين. از هر مليتي كه باشين راحت وارد آلمان ميشين اما اگه ايراني باشين بايد صف وايستين تا بگردنتوت و اينجا هم هم نژاد بودن به كمكتون نمياد.

4- وارد يكي از شهر هاي آلمان شدين و دارين از پياده رو ميرين اولين گروه جووني كه شما رو ببينه همچين چپ چپ و با تنفر نگاتون ميكنه كه انگار شتر داره به نعل بندش نگاه ميكنه و اگه از ترس پليس نبود يقين بدونين زير مشت و لگد اونا بودين و فرياد هاي ما هم نژاد هستين شما زير صداي ناسزاهاي اونها گم شده بود.

......... و خيلي چيزهاي ديگه كه خودتون حتما شنيدين و شايد هم ديدين :blink:

اگر هيتلر به درد بخور بود اون بلا را سر المان و اروپا نميآورد.

راستي آلمانيا به نژاد پرستي مشهورن و بيشترين آمار مربوط جرايم ناشي از نژادپرستي تو آلمان اتفاق ميفته
و محض اطلاع بگم كه اونا شديدا با پاكستانيها - ايرانيها و فلسطينيها مشكل دارن
تحقيق كنيد بالام جان - تحقيق

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
من فكر نميكنم بشه گفت هيتلر باعث پيشرفت آلمان شد.بلكه بعد از جنگ چيزي جز بد بختي و بد نامي براي آلمان و مردمش باقي نگذاشت...مردم آلمان بعد از اتمام جنگ تقريبا ديگه چيزي براشون باقي نمونده بود و با سختي و با اراده اي آهنين كشورشون رو طي چند دهه ساختن.
به نظر من اونا الان حق دارن كه نه از ايراني ...فلسطيني يا پاكستاني بلكه از هر مهاجري كه بخواد بياد تو كشورشون متنفر باشن.
الان ما به جاي پيدا كردن يه هيتلر! بهتره يكم از اون غيرت و اراده رو پيدا كنيم.

El Che

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
به نقل از ei_baba_bi_khial :
من فكر نميكنم بشه گفت هيتلر باعث پيشرفت آلمان شد.بلكه بعد از جنگ چيزي جز بد بختي و بد نامي براي آلمان و مردمش باقي نگذاشت...مردم آلمان بعد از اتمام جنگ تقريبا ديگه چيزي براشون باقي نمونده بود و با سختي و با اراده اي آهنين كشورشون رو طي چند دهه ساختن.
به نظر من اونا الان حق دارن كه نه از ايراني ...فلسطيني يا پاكستاني بلكه از هر مهاجري كه بخواد بياد تو كشورشون متنفر باشن.
الان ما به جاي پيدا كردن يه هيتلر! بهتره يكم از اون غيرت و اراده رو پيدا كنيم.

در تاييد قسمتهايي از حرفهاي دوستمون اضافه ميكنم كه ژاپني ها هم يه چيزايي تو مايه هاي آلمان بعد جنگ بودند و چيزي براشون بعد جنگ باقي نمانده بود و به جاي ريختن به خيابون و شعار مرگ بر آمريكا دادن رفتن تو خرابه هاي جنگ و شروع به ساختن كردند .

بالا