برگزیده های پرشین تولز

من فقط يه مرد ميشناسم اونم اينه.

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
با حرف شركول! كه يه بي كله ميتونه ايرانو از اين وضع در بياره كاملا موافقم....يه بي كله با غيرت...يه مرررد! مث رضا خان!

El Che

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
به نقل از ei_baba_bi_khial :
با حرف شركول! كه يه بي كله ميتونه ايرانو از اين وضع در بياره كاملا موافقم....يه بي كله با غيرت...يه مرررد! مث رضا خان!

اتفاقا اين نظر رو فيدل كاسترو هم داره اون ميگه كشور هاي جهان سوم به يه ديكتاتور خوب نياز دارند. اما سوال اينه آيا ديكتاتور ميتونه خوب باشه و مهمتر اينكه آيا تا آخر ميتونه خوب بمونه؟؟!!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ايران امروز يكي از اين جور مردا ميخواد:
داريوش
شاپور
انوشيروان
كيخسرو
نادر
آغامحمدخان(برخلاف تصور خيلي ها كه از اين بابا فقط خون ريزايش رو ميدونن من اين شخص رو به ميهن پرستي قبول دارم)
رضاشاه

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از iranvig :
داريوش
شاپور
انوشيروان
كيخسرو
نادر
آغامحمدخان(برخلاف تصور خيلي ها كه از اين بابا فقط خون ريزايش رو ميدونن من اين شخص رو به ميهن پرستي قبول دارم)
رضاشاه
فعلا الحساب شاه سلطان حسین دم دست داریم!!! بدم خدمتتون! یا دارید :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

El Che

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
به نقل از iranvig :
داريوش
شاپور
انوشيروان
كيخسرو
نادر
رضاشاه

حالا اگه بخوايم از اين ليست انتخاب كنيم من اينجوري ميپسندم:

1- رضا شاه
2- ده سال اول حكومت نادر
3-........

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
من يه مرد ميشناسم اونم نيكول كيدمنه :blush:

Darius Aryanpur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
كي گفته آريايي موهاش زرده؟ آريايي موهاش سياه و قهوه اي است! اينايي كه الان در آلمان موهاشون زرده در اصل نوادگان انگليسي ها هستند! خود هيتلر موهاش سياهه! ميدونيد چرا نيو نازيست ها ايراني ها رو كتك ميزنند؟ چون فكر ميكنند ما عرب شديم! و يكي از عقايد نازيسم از بين رفتن اعراب و سياه پوستان است و چون ما با اعراب يكي شده ايم جهان فكر ميكند ما همگي عرب هستيم! واسه همينه كه ميگم آقايون! پارسي گفت گو كنيد! اينقدر جاي پارسي نگيد فارسي! واسه همين چيزاس!

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
مرد اوني نيست كه تا آخرين قطره خون ملتش! سر حرفش باشه و تسليم نشه!
مرد اونه كه با قبول ننگ تسليم آبروي خودش رو فداي بقاي ملتش و جلوگيري از نابودي كشورش كنه!

iranvig جان! فكر كنم نژاد پرستي رو با ميهن دوستي (نه ميهن پرستي!) اشتباه گرفتي!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نظر من اگه اين آغا محمد خان حرومزاده لطفعلي خان زند رو توي كرمان نميكشت شايد تاريخ
ايران بر ميگشت و ما الان اينجا نبوديم!! :( :(

Darius Aryanpur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آره درست ميگي! يا براي نمونه اگه خسرو پرويز سخن پيامبر رو گوش ميكرد و مسلمون ميشد الان ما اينجا نبوديم

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از mazoolagh :
مرد اوني نيست كه تا آخرين قطره خون ملتش! سر حرفش باشه و تسليم نشه!
مرد اونه كه با قبول ننگ تسليم آبروي خودش رو فداي بقاي ملتش و جلوگيري از نابودي كشورش كنه!

iranvig جان! فكر كنم نژاد پرستي رو با ميهن دوستي (نه ميهن پرستي!) اشتباه گرفتي!
دوست گرامي من نميخوام بگم هيتلر بدون عيب بود و اصلا آيا جنگش درست بود يا نه ، بحث اينه كه هيتلر در زماني كه بايد به آلمان حكومت كرد،آلماني قبل از هيتلر هيچي نداشت ولي بعدش صاحب همه چيز شد . فرهنگ فعلي آلمان - روش و منش زندگي آلماني همه و همه وابسته به هيتلر هست .
نميدونم كتاب نبرد من رو خوندين يا نه.
خيلي ساده وقتي از الماني صحبت ميكنه اونو خاينترين مردم ميدونه(درست مثل ملت امروز ايران) عين جملش اينه : من فكر نميكنم در همه دنيا ملتي به خيانت پيشگي آلماني پيدا بشه.
---------------------------------
چرا ميهن پرستي بجاي نژادپرستي.
من ميپذيرم كه همه بايد ميهن شونو بپرستن ، من به كسي كه ميهنش رو ميپرسته احترام ميزارم يكي از اين افراد مثلا چرچيل(دشمن شماره يك هيتلر ولي ميهن پرست)
منم ميهنم رو ميپرستم اين جزي از افكارم هست ، ولي ايراني تنها من و تو نيستيم ، نژاد ايراني (نه فارس و كرد و آذري و بختياري و....) گسترده تر از سرزمين فعلي ايرانه . قبول داري كه بدون همراهي كشور همسايه ممكن نيست تو پيشرفت كني - وقتي پيشرفت ميكني كه همسايت هم پا به پا بره جلو.
اگه من نژادپرستي رو ميگم براي اينه كه حس ميكنم اگه ما بخواييم كشورهاي همسايه و كسايي كه باهاشون هم نژاديم رو براي پيشرفت همراه كنيم لازمه به چيزي بزرگتر از ايران امروز فكر كنيم.
و اين منافاتي با ميهن پرستي نداره يعني هر كدوم از اين كشورها ميتونن كاملا مستقل از هم باشن ولي هدف يه چيز باشه پيشرفت نژاد آريا.
هر كشوري حافظ منافع خودشه ولي بايد پذيرفت منافع ما در گرو منافع همسايه ماست تنها چيزي كه ميتونه توي اين منطقه با تفكر مردم فعلي منطقه اونها رو هم صدا كنه نژاد مشترك هست.

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از iranvig :
من ميپذيرم كه همه بايد ميهن شونو بپرستن ، من به كسي كه ميهنش رو ميپرسته احترام ميزارم يكي از اين افراد مثلا چرچيل(دشمن شماره يك هيتلر ولي ميهن پرست)
منم ميهنم رو ميپرستم اين جزي از افكارم هست ، ولي ايراني تنها من و تو نيستيم ، نژاد ايراني (نه فارس و كرد و آذري و بختياري و....) گسترده تر از سرزمين فعلي ايرانه . قبول داري كه بدون همراهي كشور همسايه ممكن نيست تو پيشرفت كني - وقتي پيشرفت ميكني كه همسايت هم پا به پا بره جلو.
اگه من نژادپرستي رو ميگم براي اينه كه حس ميكنم اگه ما بخواييم كشورهاي همسايه و كسايي كه باهاشون هم نژاديم رو براي پيشرفت همراه كنيم لازمه به چيزي بزرگتر از ايران امروز فكر كنيم.
و اين منافاتي با ميهن پرستي نداره يعني هر كدوم از اين كشورها ميتونن كاملا مستقل از هم باشن ولي هدف يه چيز باشه پيشرفت نژاد آريا.
هر كشوري حافظ منافع خودشه ولي بايد پذيرفت منافع ما در گرو منافع همسايه ماست تنها چيزي كه ميتونه توي اين منطقه با تفكر مردم فعلي منطقه اونها رو هم صدا كنه نژاد مشترك هست.

منم از هیتلر به خاطر نحوه ***** و تواناییهاش خوشم میاد و حتی فکر میکنم خیلی از وقایع جنگ به خاطر پیروزی متفقین عوض شداما این تفکر برتری نژاد یا قومیت یا ملیت به نظرم خیلی خارج از منطق، انسانیت و عدالت هستش. اونوقت ما هم مثل انگلیسی ها باید خون ملت های دیگه رو تو شیشه کنیم یا تو افریقا ملت رو رو اتیش سرخ کنیم چون سیاهند.
فکر میکنم ارزشهای خیلی بهتری برای پیشرفت ،رقابت یا حتی جنگ وجود داره. میهن دوستی هم به نظرم یک اصل پذیرفته شده است و فقط آدمهای بی هویت باهاش مخالفند اما میهن پرستی ابزاری برای ظلم کردن به بقیه میهن هاست!!! :D

El Che

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
به نظر من براي اينكه مشكلات ايران در حال حاضر حل بشه بايد دو كار انجام بديم :
1- با اسرائيل رابطه حسنه بر قرار كنيم.
2- روابطمون با آمريكا عادي بشه.

اونوقت بهتون قول ميدم كه ايران بعد مدتي واقعا درست ميشه و ديگه هيچ كشوري نميتونه بگه بالا چشم ايران ابروست.
عرب ها هم حسابي سوسك ميشن. :)

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از El Che :
به نظر من براي اينكه مشكلات ايران در حال حاضر حل بشه بايد دو كار انجام بديم :
1- با اسرائيل رابطه حسنه بر قرار كنيم.
2- روابطمون با آمريكا عادي بشه.

اونوقت بهتون قول ميدم كه ايران بعد مدتي واقعا درست ميشه و ديگه هيچ كشوري نميتونه بگه بالا چشم ايران ابروست.
عرب ها هم حسابي سوسك ميشن. :)
من قبول دارم که تحریمها پوستمون رو کنده ولی بدتر از اون ما از فساد اقتصادی، اداری شدیدی زجر میکشیم، اونو چیکار کنیم آخه :f34r:

ali-boofaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
66
به نقل از iranvig :
آلماني قبل از هيتلر هيچي نداشت ولي بعدش صاحب همه چيز شد .
فرهنگ فعلي آلمان - روش و منش زندگي آلماني همه و همه وابسته به هيتلر هست .
:blink: :blink: :blink:
به به اينم از انجمن طرفدارانه هيتي
سابيليك
هيتلر شخصيت بزرگي بوده
يك كاريزمايه باهوشه نابغه كه منتها ديوونه و عقده اي هم بوده
با اون مخي كه هيتي داشت مي تونست كارهايه بهتر از اين بكنه
افسوس

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از iranvig :
دوست گرامي من نميخوام بگم هيتلر بدون عيب بود و اصلا آيا جنگش درست بود يا نه ، بحث اينه كه هيتلر در زماني كه بايد به آلمان حكومت كرد،آلماني قبل از هيتلر هيچي نداشت ولي بعدش صاحب همه چيز شد . فرهنگ فعلي آلمان - روش و منش زندگي آلماني همه و همه وابسته به هيتلر هست .
نميدونم كتاب نبرد من رو خوندين يا نه.
خيلي ساده وقتي از الماني صحبت ميكنه اونو خاينترين مردم ميدونه(درست مثل ملت امروز ايران) عين جملش اينه : من فكر نميكنم در همه دنيا ملتي به خيانت پيشگي آلماني پيدا بشه.
---------------------------------
چرا ميهن پرستي بجاي نژادپرستي.

من نه در تاريخ معاصر و جامعه شناسي اطلاعات چنداني دارم و نه در اروپا بخصوص آلمان يك مدتي زندگي كردم و نه حتي يك مسافرت به اونجا رفتم كه بتونم ديدگاه شما رو در مورد ملت آلمان و هيتلر رد يا تاييد بكنم.ولي در اين موضوع كه براي پيشرفت يك كشور بايد همسايه هاي اون پا به پاش پيشرفت كنن با شما اختلاف نظر دارم و آمريكا و مكزيك رو بعنوان دو كشور همسايه مثال ميزنم.

در مورد نژاد آريا هم لطفا يك مقدار در مورد اينكه چه كشورهايي رو در همسايگي ما در بر ميگيره توضيح بدين و اينكه چه راههايي براي اتحاد اين كشورها تحت لواي نژاد آريا وجود داره؟

نهايت اينكه من شخصا در درك واژه "ميهن پرستي" يك كم مشكل دارم و نميدونم منظور از پرستش ميهن چي هست ولي "ميهن دوستي" رو ميتونم تصور كنم.

بالا