برگزیده های پرشین تولز

من معروف شدم

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از shifte shab :
اسم منم رفت تو اينترنت :D
اين لينك رو ببينيد :
http://www.iranportals.com/modules.php?name=News&file=article&sid=45

تا حالا هيچ جا ديده بودن كسي همچين ادعايي كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در همين ارتباط :
http://www.govashir.com/news/archives/000075.html
اينم بگم آي دي مورد بحث مال منه :D :D :D :D :D :D
شیفت شب جان تو که ابروی ایر*****روبردی!!!!!بابا دیگه ناک رو که ناک اوت کردین رفت!!!! ولی جالبه که انکار می کنند! یه توضیح کامل تر میدی؟؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
در روز سه شنبه 10 شهريور ماه جاري فردي با شناسه isp_shift ( شناسه ياهو ) در حالي كه وبمستر سايت تباشير آنلاين و در حال كار روي سايت بود با وي تماس گرفته و تقاضاي عضويت در كلوپ ايران پرتالز جهت استفاده از نرم افزار phpnuke ( ويرايش سوپر سكيور ) جهت سايت اينترنتي شركت راه آينده پيام نمود . همانطوريكه مي دانيد فارسي سازي اين پرتال قدرتمند در كشور توسط بخش برنامه نويسي و طراحي وب شركت مهندسي تباشير انجام يافته است . فرد مذكور پس از معرفي خود ، با استقبال مديريت سايت تباشير مواجه گرديد و مقرر شد اين بسته بصورت رايگان به وي ارائه شود . دقايقي بعد وي ادعا كرد در مورد امنيت اين بسته نرم افزاري مشكوك است و مديريت شركت متبوع وي نيز چنين ديدگاهي دارد . اين ادعا با علم به عدم دانش وي و مديريت شركت متبوعش به زبان برنامه نويسي php توسط مديريت سايت ايران پرتالز رد شد . در همين گفتگو وي ادعا نمود فردي بنام اقاي جرجندي كه قبلا سايت شركت راه آينده را هك و اطلاعات بانك اطلاعاتي كاربران اينترنت اين شركت را در اتاقهاي گفتگوي ياهو منتشر نموده ، توانائي نفوذ به برنامه phpnuke ( ويرايش سوپر سكيور ) را دارد . اين ادعا با توجه به امنيت بالاي اين نسخه توسط مديريت ايران پرتالز رد شد ... و ادامه ماجرا

حدودا يك ساعت بعد در حالي كه كليه پايگاههاي اينترنتي وابسته به ايران پرتالز بصورت مستقيم مونيتورينگ مي شد هكر مورد بحث كه از ديد اقاي كاظم زاده ( isp_shift ) آخر علم هك هست بصورت مستقيم وارد كنترل پانل سرور سايت persiaservers.com گرديد . و در مرحله اول عنوان چندين بلوك سايت را تغيير داد و ساير بلوكها را غير فعال نمود . جالب اينكه وي با IP شماره ( 195.219.180.7) داخل كنترل پانل سايت بود و مديريت سايت نيز بصورت همزمان با وي در كنترل پانل حركت مي كرد . اين نفوذگر با استفاده از برنامه phpmyadmin روي سرور كه كاربرد آن مديريت بانكهاي اطلاعاتي است در محتواي بانك تغييراتي ايجاد نمود . چندين دقيقه بعد مجددا اقاي كاظم زاده با شناسه isp_shift شروع به گفتگو با مديريت سايت ايران پرتالز نمود . اين بار وي ادعا كرد كه توانائي نفوذ به سايت ايران پرتالز و ايجاد مدير در آن دارد و هكر همكار آن شركت اين توانائي را دارد . اين بار نيز با توجه به كيفيت بالاي سايت اينترنتي شركت مزبور ادعاي وي توسط مدير ايران پرتالز رد شد . ساعتي بعد در حالي كه اين بار كليه پورتهاي سيستم شخصي مديريت سايت مونيتور مي شد و هر لحظه log كليه سايتها بررسي مي شد نفوذگر مورد بحث به كنترل پانل سايت ايران پرتالز وارد شد و پيغام بالاي صفحه اول را از طريق برنامه phpmyadmin اديت نمود . مجددا لاگ سرور بررسي شد . اين بار نيز نفوذ گر با همين شماره IP يعني ( 195.219.180.7 ) به كنترل پانل سايت وارد شد . جهت تحريك بيشتر هكر و انحراف فكر وي ، ايران پرتالز مقاله اي ساختگي با عنوان كشف حفره اينترنتي در نرم افزار Neomail روي سايت قرار داد . با وجوديكه نحوه ورود هكر و عدم توانائي وي در كدنويسي و ورود به برنامه phpnuke بر ما محرز بود مرتبا سعي در تحريك فكر هكر و تشويق وي به ادامه راه نموديم . اين بار به وي هك كردن سايت شركت تباشير پيشنهاد شد . حدودا 5 ساعت بعد نفوذگر مذكور موفق شد بصورت مستقيم وارد كنترل پانل سايت تبايشر شود و در اين مرحله وي اولا فايل index.php موجود روي سرور را به index_.php تغغير داد . و فايل index.html موجود سرور را با برنامه فرانت پيج اديت نموده و به اين ترتيب خبر هك كردن سايت تباشير را به صورت گسترده منتشر نمود . آنچه پيداست نه شركت مزكور و مديران آن و نه برنامه نويسان آن و نه هكر همكار آنها در حدي نيستند كه بتوانند برنامه phpnuke فارسي ساخته شده توسط تباشير را هك كنند و من در تعجبم اگر برنامه اي مثل Subseven ( برنامه اي جهت هك ) در بازار نبود اين اپراتورهاي مبتدي كه اسم خودشان را تيم امنيتي گذاشتند چه غلطي مي كردند و اصولا مايلم برنامه هاي هك توليد اين تيم هاي امنيتي را ببيم كه عناويني مثل شبگرد و روزگرد به خود داده اند ! آنچه در اين جريان پيداست و مي توان از آن نتيجه گرفت اين است كه امنيت در نسخه هاي 7.2 به بعد از نرم اقرار phpnuke بسيار بالاست بويژه كه نسخه super secure اين برنامه كه توسط شركت تباشير ارائه شده محبوبيت جهاني پيدا كرده و ضمن اعلام خبر انتشار آن در سايتهاي خارجي از جمله nukefixes.com و nukeresources.com طي روز اول انتشار، اين نسخه 80 مرتبه دريافت گرديده است ! در واقع آنچه هك شده بود سيستم شخصي مدير ايران پرتالز بود و از آن جالتر اينكه در هنگام مونيتور كردن پورتهاي سيستم شخصي مدير ايران پرتالز به صورت متعدد به پورتهاي 2421 ، 4561 ، 3130 ، 1564 ، 4932 ، 3028 ، 1353 و ... حمله مي شد . ( آقا يه صحنه واقعي از جنگ بود و سراسر حمله ، جاتون خالي بود ببيند سيستم من چي مي كشه ! )
حالا براي اينكه بهتر بدانيد چي گذشت فايلهاي زير را كه متن گفتگوي مدير ايران پرتالز با هكر و گفتگوي وي با ساپورت شركت Ez در آمريكاست را ببينيد !!
گفتگوي اول ياهو - گفتگوي دوم ياهو - گفتگوي سوم ياهو و گفتگو با EZ
متاسفم براتون ! من با علم و با ادعا مي گويم كه نسخه سوپر سكيور نوك 7.4 ايران پرتالز امنترين نسخه phpnuke در دنياست ! ( قايل توجه اقاي جرجندي )
http://www.iranportals.com/modules.php?name=News&file=article&sid=45

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
والله من اينا رو نمي شناسم. ولي من خودم به شخصه هرگز و به هيچ عنوان و تحت هيچ عنواني براي فارسي کردن هيچ اسکريپتي ( حتي اگه بالاي خودش پول داده باشم حتي اگه خيلي پول داده باشم.) پولي نمي گيرم. و البته هيچ ادعايي هم از نظر امن بودن بهترين بودن فلان بودن و .... نمي کنم. اينا گوش ملت رو کر کردن که نمايند رسمي phpnuke.org در ايران هستند!!!!( به صرف ايتگه يه بار اسمشون توي خبرهاي اين سايت اومده). ولي نه ساپورتي دارند نه چيز اضافه اي.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
ای ول داداش خيلی کارت دروسته! کلی معروف شدی

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
چه كنيم ديگه ما اينيم.......... اما جالبش اينجاست كه من هيچكاره بيدم . اما همه چي به اسم من تموم شده . حالا هم 2 روزه دارم سعي ميكنم جمش كنم ..... نميشه.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
منم همين احساس رو دارم...... جالبيش اينه كه خود هكر هيچ ادعايي نداره .... بنده خدا همش ميگه بابا كاري كه مال تو نيست اين همه روش ادعا نكن. ... اما مگه به گوشش فرو ميره .... كار خودش رو ميكنه

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
tabasheer.gif

عجب دعوای بین اینا داره بیخ پیدا میکنه :blink: :blink: :blink:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از shifte shab :
آره خدا به خير كنه.......
دوروز دیگه باید ای دیتو به شیفت زندون عوض بکنی!! ! و رو اواتورت هم یه چندتا میله زندون بزاری!!!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از shifte shab :
تو رندون دسترسي به كامپيوتر ندارم .....اگه ميشه يكي زحمتشو بكشه :D
پول بسلفی همه چیز هست! عین شهرام جزایری!!!!!!!!!

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
Ey val

Khosheman Amad ,
Baz Ham Azin kara bekonid
ma Supporte Online shoma hastim

:d

El Che

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
به نقل از shifte shab :
اي بابا كاري نكرديم ..... ما در خدمتيم ... بدخوا مدخوا داشتي بگو 3 سوت استادش كنيم :D

دو سه تا بد خواه مد خواه من دارم ..میشه یه حالی بهشون بدی:D :D

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
uptosomething.gif

بالا