برگزیده های پرشین تولز

من ميخوام از ديتا لايف به e107 مهاجرت كنم

seebzamini

Registered User
لایک‌ها
17
سلام دوستان من ميخوام از ديتا لايف به e107 مهاجرت كنم فقط نمي دونم چطوري بايد محتويات سايتم روانتقال بدم طوري كه آسيب نبينه؟;)

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
چرا؟ به خاطر پشتيبانی ديتالايف ميگی که دامينشون بسته شده؟
جناب يکتا تو cloob گفت تا 1 2 روز ديگه با دامين جديد بر ميگردن.

mehrdadnew2006

Registered User
لایک‌ها
1
فقط دیتالایف . به هیچ وجه به سیستم دیگه ای مهاجرت نکن که پشیمون میشی ! ایشالا کارا درست میشه و این دیتانیک دزد هم به سزای عملش میرسه ! آقای یکتا هم همونطور که دوست عزیز بنیامین گفتن با دامین جدید بر میگردن .

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
اگر سایتت با دیتالایف راه افتاده و SEO شده و مشکلی باهاش نداری به سیستم دیگه ای نرو !
E107 هم سیستم خوبیه !
ولی نسبت به دیتالایف یک مقدار دیرتر SEO میشه
و به نظر من هم اگر الان به E107 بری شاید یک مقدار پشیمون بشی ;)
اگر تازه می خواستی راه بندازی ، بهت پیشنهاد می کردم با E107 راه بندازی
ولی الان نه ;)

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
Seo دیر یا زودش زیاد مهم نیست کیفیتش مهمه که هیچ کدام از دیتالایف و e107 به نظر من خوب نیستند .

از دیتالایف هم دنبال اسکریپت اماده برای انتقال دیتابیس نگردید که نیست همچین چیزی.

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
متاسفانه تبدیل پایگاه داده از دیتالایف به برنامه های دیگه تو خیلی موارد یا خیلی پردردسره یا نشدنی و شما هم مجبورین که محتوارو به صورت دستی به برنامه جدید منتقل کنین.

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
E107 از نظر پلاگین و امکانات و پشتیبانی ( مخصوصا) الان حرف اول رو میزنه.
خود هسته E107 امکانات به مراتب بیشتری نسبت به دیتالایف , جوملا و غیره داره.
پلاگین های کاربردی و خوبی هم به صورت فارسی در سایت پشتیبان هست همچنین قالب های رایگان که در این قسمت دموی قالب ها رو می تونی ببینی : http://demo.e107.ir

در ضمن بزرگترین ویژگی E107 سفارشی شدن و انعطاف پذیری بالای سیستم هست همچنین شما اگر html و css بدونی در حد کم می تونی قالب های قشنگی برای این سیستم طراحی کنید.

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
فقط دیتالایف . به هیچ وجه به سیستم دیگه ای مهاجرت نکن که پشیمون میشی ! ایشالا کارا درست میشه و این دیتانیک دزد هم به سزای عملش میرسه ! آقای یکتا هم همونطور که دوست عزیز بنیامین گفتن با دامین جدید بر میگردن .

در اول که دیتالایف سیستم رایگان نیست و از لحاط اخلاقی استفاده رایگان ازش درست نیست.
در ئوم اینکه دیتالایف یکی از کم انعطاف ترین و شاید میتونم بگم کم انعطاف ترین سیستم مدیریت محتوا برای سفارشی سازی و اغییر ساختار هست کلاً برای سایت های دانلود مناسب هست و لا غیر !

mehrdadnew2006

Registered User
لایک‌ها
1
در اول که دیتالایف سیستم رایگان نیست و از لحاط اخلاقی استفاده رایگان ازش درست نیست.
در ئوم اینکه دیتالایف یکی از کم انعطاف ترین و شاید میتونم بگم کم انعطاف ترین سیستم مدیریت محتوا برای سفارشی سازی و اغییر ساختار هست کلاً برای سایت های دانلود مناسب هست و لا غیر !
متاسفانه باید عرض کنم این از دانش کم شما نشأت میگیره و این رو ثابت میکنه که شما با این سیستم کار نکردید . در هر صورت من از 8 سال پیش تا حالا با هر سیستمی که بگین کار کردم ولی الان 2 سال تمومه که با دیتالایف کار میکنم و هرروز راضی تر از دیروز هستم
اتفاقا با کمی دانش html و css میتونید قالبهای فوق الاده ای برای این سیستم طراحی کنید . سایت وزارت امور خارجه با
سیستم دیتالایف طراحی شده !
حتی ماژول هایی برای دیتالایف هست که این سیستم رو به هر سیستمی میتونید تبدیل کنید . مثل ماژول های سبد خرید ، VIP و ... !
موفق باشید !

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
متاسفانه باید عرض کنم این از دانش کم شما نشأت میگیره و این رو ثابت میکنه که شما با این سیستم کار نکردید . در هر صورت من از 8 سال پیش تا حالا با هر سیستمی که بگین کار کردم ولی الان 2 سال تمومه که با دیتالایف کار میکنم و هرروز راضی تر از دیروز هستم
اتفاقا با کمی دانش html و css میتونید قالبهای فوق الاده ای برای این سیستم طراحی کنید . سایت وزارت امور خارجه با
حتی ماژول هایی برای دیتالایف هست که این سیستم رو به هر سیستمی میتونید تبدیل کنید . مثل ماژول های سبد خرید ، VIP و ... !
موفق باشید !

لابد با دروپال کار نکردی !

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72

mehrdadnew2006

Registered User
لایک‌ها
1
منم گفتم به e107 نرو چون ارزش نداره . دروپال هم کار کردم اونم واقعا یک سیستم کامله و همانند دیتالایف . اما من دیتالایف رو بیشتر میپسندم !

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
منم گفتم به e107 نرو چون ارزش نداره . دروپال هم کار کردم اونم واقعا یک سیستم کامله و همانند دیتالایف . اما من دیتالایف رو بیشتر میپسندم !

:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

دیتالایف رو میتونی با نیوک و فویژن و وردپرس ( با کمی تخفیف) و... اینجور چیزا مقایسه کنی نه با دروپال که 3 سال متوالی بهترین سیستم دنیا شناخته شده .

اصلا" دروپال نزد طراحان اختصاصی خودش کاربرد یک فریم ورک رو داره نه CMS اینا غیر قابل مقایسه هستند دوست من .

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
دعوا نشه یکوقت .

خب هر سیستمی بدی و خوبی خودش رو داره .
باید ببینی چی می خوای و چکار می خوای باهاش کنی .

mehrdadnew2006

Registered User
لایک‌ها
1
دروپال بهترینه درست ، اما به نطر من دیتالایف هم جزء بهترین هاست !

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
موفق باشید !

خوب شما لازم نکرده در باره دانش من اطلاع بدین.
اگر بگم جزو اولین کسایی هستم که با دیتالایف کار کردم دورغ نگفتم حتی آقای محمد یکتا هم از کاربران سایت من بودند قبل از اینکه بخوان دیتالایف رو ترجمه کنند و من قبل از ایشون با دیتالایف سایت دانلود داشتم.
شما به فکر دانش تهی خودت باش.

هر کس با دیتالایف آشنا باشه می دونه که این سیستم مخصوص سایت های دانلود و Warez ظراحی شده و 90% این سایت ها هم از این سیستم استفاده می کنند.

سیستم روسی و بعد از Spaze Nuke طراحی شد که جایگزین این سیستم برای سایت های Warez شد. این سیستم رو من 5 سال پیش فارسی کردم.

از نظر ماژول هم با هیچ سیستمی قابل مقایسه نیست چون متن باز نیست وشما داری از سیستم نال شده و دزدی استفاده می کنید.

سیستم های متن باز ماژول ها و قالب های زیادی دارند.

Drupal و e107 و جوملا اصلاً با این سیستم از نظر سفارشی سازی قابل مقایسه نستند.

شما یکسری به تاریحچه سیستم های برتر متن باز در سال های اخیر بزن ببین جایگاه E107 و دروپال کجاست.

فکر نکنم ارزش داشته باشه من اصلاً با آدمی مثل شما بحث کنم !

Last edited:

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5

شما این سایت رو ببین http://afravi.com که با E107 هست جزو سایت های معمولی طراحی شده با این سیستم کی میشه با Datalife سیستم را به این صورت سفارشی کرد ؟ داد میزنه من DataLife هستم :D

دروپال سیستم خوبیه ولی برای افراد میتدی خیر.

mehrdadnew2006

Registered User
لایک‌ها
1
خوب شما لازم نکرده در باره دانش من اطلاع بدین.
اگر بگم جزو اولین کسایی هستم که با دیتالایف کار کردم دورغ نگفتم حتی آقای محمد یکتا هم از کاربران سایت من بودند قبل از اینکه بخوان دیتالایف رو ترجمه کنند و من قبل از ایشون با دیتالایف سایت دانلود داشتم.
شما به فکر دانش تهی خودت باش.

هر کس با دیتالایف آشنا باشه می دونه که این سیستم مخصوص سایت های دانلود و Warez ظراحی شده و 90% این سایت ها هم از این سیستم استفاده می کنند.

سیستم روسی و بعد از Spaze Nuke طراحی شد که جایگزین این سیستم برای سایت های Warez شد. این سیستم رو من 5 سال پیش فارسی کردم.

از نظر ماژول هم با هیچ سیستمی قابل مقایسه نیست چون متن باز نیست وشما داری از سیستم نال شده و دزدی استفاده می کنید.

سیستم های متن باز ماژول ها و قالب های زیادی دارند.

Drupal و e107 و جوملا اصلاً با این سیستم از نظر سفارشی سازی قابل مقایسه نستند.

شما یکسری به تاریحچه سیستم های برتر متن باز در سال های اخیر بزن ببین جایگاه E107 و دروپال کجاست.

فکر نکنم ارزش داشته باشه من اصلاً با آدمی مثل شما بحث کنم !

از طرز حرف زدنتون معلومه که چقدر دانش و اطلاعات دارید :D " ثمره دانش فروتنی است عزیز من "
سیستم دیتالایف اگر یک سیستم رایگان بود الان جایگاهش در صدر جدول بود !
شماهم برو با هر سیستمی میخوای کار کن و لذت کزایی ببر . ( در ضمن شما هر سیستمی خواستید میتونید با دیتالایف طراحی کنید . همین آدرس سایتی هم که دادید که فکر میکنم مال خودتون باشه من تو 1 روز با دیتالایف طراحیش میکنم ;). )
«هر اندازه دانش انسان افزون گردد، توجه وی به نفس خود بیشتر می‏شود و در ریاضت و اصلاح آن کوشش بیشتری مبذول میکند».
موفق باشی دوست عزیز !

Last edited:

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
از طرز حرف زدنتون معلومه که چقدر دانش و اطلاعات دارید :D " ثمره دانش فروتنی است عزیز من "
سیستم دیتالایف اگر یک سیستم رایگان بود الان جایگاهش در صدر جدول بود !
شماهم برو با هر سیستمی میخوای کار کن و لذت کزایی ببر . ( در ضمن شما هر سیستمی خواستید میتونید با دیتالایف طراحی کنید . همین آدرس سایتی هم که دادید که فکر میکنم مال خودتون باشه من تو 1 روز با دیتالایف طراحیش میکنم ;). )
«هر اندازه دانش انسان افزون گردد، توجه وی به نفس خود بیشتر می‏شود و در ریاضت و اصلاح آن کوشش بیشتری مبذول میکند».
موفق باشی دوست عزیز !

بله فروتنی هست ولی جایی که منطقی صحبت بشه نه از روی کمبود اطلاعات هر کسی هر نظری خواست بده.
شما هم هر سیستمی دوست داری استفاده کن فقط اول درباره یک سیستم تحقیق کنید بعد نظر بدین خیلی بهتره.

همین E107 رو الان با قیمت 100 هزار تومان دارن به ملت یکسری کلاه بردار می فزوشند با توجه به امکاناتی که داره در امضام لینکش هست.

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان کار بلد این سایت رو هم نگاه کنند که با E107 هست http://warcraft.ir کمتر کسی متوجه میشه این سایت با E107 طراحی شده ولی با دیتالایف واقعاً این حالت سفارشی سازی نیست.

ولی سیستم دیتالایف بهترین سیستم برای ایجاد سایت های دانلود و Warez هست و خودمم ه مسایت دانلود بخواهم ایجاد کنم از این سیستم استفاده می کنم چون امکاناتش برای اینجور سایت ها طراحی شده.

ولی سعی میکنم لایسنس بگیرم دزدی کاره بدیه نه ؟ ;)

بالا