برگزیده های پرشین تولز

من مي خوام يك كافي نت راه بندازم كمكم كنيد

vahid_hot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من مي خوام يك كافي نت راه بندازم و مي خواستم اگه ميشه در مورد سخت افزاري كه بايد استفاده كنم و خط ADSL و نرم افزار براي كنترل و محاسبه مقدار مصرف كاربر ها و اينكه كه چيكار كنم سرعت براي كاربرها افت نكنه و آيا خطوط ADSL واقعان سرعتي رو كه مي گن مي دن يا الكيه واي چقدر من سوال كردم خواهش مي كنم من رو راهنمايي كنين قبلا تشكر مي كنم از دوستان

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نظر من گیم نت بزن راحت تری
ولی اگه تاکید روی کافی نت داری آی دی منو توی یاهو اد کن شب 7 به بعد آنلاین میشم برا توضیح میدم

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از Bahreyni :
به نظر من گیم نت بزن راحت تری
ولی اگه تاکید روی کافی نت داری آی دی منو توی یاهو اد کن شب 7 به بعد آنلاین میشم برا توضیح میدم
اگه تونستي يه مقاله آموزشي واسه همه بنويس. خدا صد در دنيا يك در آخرت بهت بده ايشالله.

graphiator

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از vahid_hot :
من مي خوام يك كافي نت راه بندازم و مي خواستم اگه ميشه در مورد سخت افزاري كه بايد استفاده كنم و خط ADSL و نرم افزار براي كنترل و محاسبه مقدار مصرف كاربر ها و اينكه كه چيكار كنم سرعت براي كاربرها افت نكنه و آيا خطوط ADSL واقعان سرعتي رو كه مي گن مي دن يا الكيه واي چقدر من سوال كردم خواهش مي كنم من رو راهنمايي كنين قبلا تشكر مي كنم از دوستان
ms_mxs
اینم id منه
اگه خواستی بهت میگم چیکار کن که با DVB کافینتت رو راه بندازی
موفق باشی ...

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از graphiator :
ms_mxs
اینم id منه
اگه خواستی بهت میگم چیکار کن که با DVB کافینتت رو راه بندازی
موفق باشی ...
120.gif

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه خط پرسرعت adsl يا وايرلس + چنتا سيستم كه از سيستم اصلي اينترنت ميگيرن همين
چنتا هم ميز و صندلي !!

ghasempouri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کافی نت توپ توپ
- سخت افزار علاوه بر کامپیوتر: به ازای هر سیستم یک پورت خالی روی سوئیچ / یک رشته کابل کشی درون کانال یا همان داکت/ دو سر ایت رشته را می تونی از KeyStone شبکه استفاده کنی/ یک رابط برای اتصال کارت شبکه به KeyStone / به ازای هر کابل رابط دو عدد سوکت 8 پین یا همان RJ-45 / راستی کارت شبکه هم برای هر کامپیوتر لازمه خیلی ها هم onboard دارند

- نرم افزار : سیستم عامل سرور مثل ویندوز 2000 / تنظیم پروتکل Route and Remote Access / اگر بخواهی تخصصی تر باشه و برای خودت کارت اینترنت روی LAN بزنی و به مشتری بدی می تونی nttacplus هم نصب کنی/ اونوقت لازمه که تنظیمات کانکشن *** را روی سیستم ایجاد کرده و حتما سطح دسترسی محدود برای کاربر ایجاد کنید

- روح افزار: یک عالمه حوصله برای کل کل کردن با کاربرای 13 ساله / اداره اماکن / مجمع صنفی (اتاق اصناف سابق) شهرداری / دارایی / و و و و و
نا امید نشو - موفق باشید.

بالا