برگزیده های پرشین تولز

من هاست و دومین میخوام

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
سلام به همگی
راستش میخوام یه سایت اینترنتی باز کنم که واسه فروش نرم افزار باشه فعلا کارتون و محصولات آموزشی از سی ام اس فارسی کامرس میخوام استفاده کنم اولا بگین این سی ام اس خوب هست یا نه؟
ثانیا میخوام یه جا 100 مگا بایت هاست بگیرم و 2 یا 3 تا دومین داشته باشم یکی واسه محصولات آموزشی یکی واسه فروش کارتون میخواستم بدونم امکانپیذیره؟
یه جا به من معرفی کنید که هاست و دومین بگیرم اولا قابل اطمینان باشه ثانیا پول یک سال رو همون اول نگیرن مثلان برای 1 ماه یا 6 ماه که اگه کارم نگرفت بیخیال شم
میشه 2 تا دومین و یه هاست زد یا نه؟اینو میخوام بدونم و قیمت پلان هاتونم بگین
و اینکه میخوام هر کدوم از دومین ها رو میزنم یه قسمت از سایت بیاد نه اینکه هر کدومو بزنیم صفحه سایت اصلی باز بشه
راستی امکانش هست اول مثلا 20 مگابایت فضا بگیرم و وقتی خواستم یا لازم شد هاستمو ارتقا بدم به 50 یا 100 مگ بدون اینکه نیاز باشه دوباره فولدرها رو آپلود کنم؟
نظرتون راجع به این چیه؟
www.iranmodern.net
راستی bandwitch به چه درد میخوره آیا هر چی بیشتر باشه سرعت بالا ومدن سایت بیشتر میشه؟

soltany

Registered User
لایک‌ها
1
cms فارسی کامرس برای کاری که می خواهید انجام بدهید عالیه
در مورد iranmodern.net هم من مدیریتش را می شناسم ( اقای علوی ) و کارشون بی نظیر است . ( کاملا تایید می شه )
یا علی

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
برای اینکه بتونید با یه هاست از دوتا دومین به صورت مجزا استفاده کنید باید قابلیت Addon Domain فعال باشه که معمولا در اکثرسایت ها این امکان بسته هست

اما در مورد bandwith که چی هست و به چه درد می خوره :

اگه مثلا حجم هر صفحه سایت شما 100 کیلوبایت باشه و یه نفر مثلا پنج صفحه را ببینه خوب پهنای باند مصرفی این شخص می شه 500 کیلوبایت ....

خوب با این حساب اگه شما مثلا 8 گیگابایت پهنای باند داشته باشید حدودا 16000 نفر در ماه می تونند از سایت شما بازدید کنند

حالا هرچی حجم صفحات شما بیشتر باشه یا عکس و آهنگ یا فایل های سنگین برای دانلود گذاشته باشید این پهنای باند زودتر مصرف می شه ...

اگه پهنای باندتون هم تمام بشه سایت شما تا اول ماه آینده دیگه باز نخواهد شد

اگه می خواهید از یه هاست خوب و بدون دردسر لذت ببرید من به شما www.bluehost.com یا www.hostgator.com را معرفی می کنم ... امکان میزبانی از بی نهایت دومین با یه هاست هم وجود داره

www.skyhost.ir

خرید 6 ماهه از hostgator هم انجام می دیم

( ولی اگه اینقدر نمی خواهید هزینه کنید باید منتظر پیشنهاد سایر دوستان باشید )

charshakh.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شما از هاست گايتور كه مي خري عزيز من . ويريفاي مي خواد ، به اسم كي وريفاي مي كني !
هاست گايتور كه با ايراني ها اصلا كار نمي كنه ! من خودم ازش خريد داشتم ، بخاي جواب ميلي رو كه ديدن رو هم ميزارم توي انجمن!

---

براي هاست و دايمن هم مي تونم كمكتون كنم ، نصب cms هم مجاني

آدرس : www.parsgibit.com

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان لطفا قمت پلن ها رو اینجا بزارن
فکر میکنم ایران مدرن هم از بلو هاست استفاده می کنه

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
دوست عزيز من كه گفتم . با اي دي من تماس بگيري هم هاست ميديم با همه امكاناتي كه ميخواين با نصب سي ام اس و پشتيباني و امنيت و سرعت بالا ..

charshakh.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ايران مدرن ، نه از بلو هاست استفاده نمي كنه!
100 مگابايت 9 هزار تومان
3 گيگابايت پهناي باند
دامنه .com .org .biz .net .info
6 هزار تومان با پنل اختصاصي

archiver

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
آقایون من نیاز به یه پنل کامل دارم مثل ایران مدرن www.iranmodern.net
از sql و php هم ساپورت میخوام
میشه دموی کنترل پنل بدید؟
راستی لینوکس بهتره یا ویندز؟

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
شما از هاست گايتور كه مي خري عزيز من . ويريفاي مي خواد ، به اسم كي وريفاي مي كني !
هاست گايتور كه با ايراني ها اصلا كار نمي كنه ! من خودم ازش خريد داشتم ، بخاي جواب ميلي رو كه ديدن رو هم ميزارم توي انجمن!

---

براي هاست و دايمن هم مي تونم كمكتون كنم ، نصب cms هم مجاني

آدرس : www.parsgibit.com
دوست عزیز کلیه خرید ها توسط همکار ما در آمریکا انجام می شه و پس از verfiy به مشتری تحویل داده می شه ...

و هیچ مشکلی نیست :)

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام به همگی
راستش میخوام یه سایت اینترنتی باز کنم که واسه فروش نرم افزار باشه فعلا کارتون و محصولات آموزشی از سی ام اس فارسی کامرس میخوام استفاده کنم اولا بگین این سی ام اس خوب هست یا نه؟
ثانیا میخوام یه جا 100 مگا بایت هاست بگیرم و 2 یا 3 تا دومین داشته باشم یکی واسه محصولات آموزشی یکی واسه فروش کارتون میخواستم بدونم امکانپیذیره؟
یه جا به من معرفی کنید که هاست و دومین بگیرم اولا قابل اطمینان باشه ثانیا پول یک سال رو همون اول نگیرن مثلان برای 1 ماه یا 6 ماه که اگه کارم نگرفت بیخیال شم
میشه 2 تا دومین و یه هاست زد یا نه؟اینو میخوام بدونم و قیمت پلان هاتونم بگین
و اینکه میخوام هر کدوم از دومین ها رو میزنم یه قسمت از سایت بیاد نه اینکه هر کدومو بزنیم صفحه سایت اصلی باز بشه
راستی امکانش هست اول مثلا 20 مگابایت فضا بگیرم و وقتی خواستم یا لازم شد هاستمو ارتقا بدم به 50 یا 100 مگ بدون اینکه نیاز باشه دوباره فولدرها رو آپلود کنم؟
نظرتون راجع به این چیه؟
www.iranmodern.net
راستی bandwitch به چه درد میخوره آیا هر چی بیشتر باشه سرعت بالا ومدن سایت بیشتر میشه؟
سلام
نظرات تعدادی از کاربران در مورد سرویس های ما:
کد:
http://www.movablehost.net/testimonials.html
تعرفه ها و فهرست سرویس های میزبانی ما:
کد:
http://www.movablehost.net/hosting.html

Niaze_Rooz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تمام سایتهای ما رو Azarsun.com هست، شرکت ما تجربهء خوبی با این شرکت داره، اینا واسه پشتیبانی خوشبختانه به شرکتهای خارجی وابسته نیستند، همه میدونید که ما چند ساله که uptime سایتمون خیلی بالاست یعنی اصلاً آف نداشتیم.
یه سری به سایتشون بزنین فکر کنم براتون تجربهء خوبی باشه، راستی شرکتی که ما قبلاً باهاشون کار می کردیم امسال از اینا نمایندگی گرفته (اصطلاح شو نمی دونم ولی معناش نمایندگیه).

مدیر فنی ما میگه از لحاظ سرعت، پهنای باند، فناوری و پشتیبانی تو ایران حتی تو منطقه بهترینه...

Arya Man

Registered User
لایک‌ها
3

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
دوستان پرفسور عزیز این تاپیک مال 3 سال پیشه

یکم فکر کنید نگاه کنید بعد بیاین مهندس بازی در بیارین

بالا