برگزیده های پرشین تولز

من و عابر بانک و بانک و باجه دار

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
سلام

امروز رفتم بانک با چه وضعی . شعبه خودم که یک و ربع در رو بست. رفتم طالقانی مرکزی.
بعد از معطلی زیاد رفیتم برا برداشت. مبلغ یک میلیون تومان. از این کارت ها هم داریم. سپهر کارت
باجه دار زدش تو کارت خونش و با کمال ناباوری من گفت کارتت سوخته(باطل شده):eek:
گفتم ممکن نیست و اینا که گفت نه و فلان اگه میخوای 160 هزار تومن میتونم بدم برا بیشتر باید بری شعبه خودت. مرد محترم و خوبی هم بود و قصد آزار یا سر دووندن نداشت.

رفتم عابر بانک جلو بانک یه صورتحساب گرفتم آوردم گفتم آقا این صورت حساب میده که پس چرا میگی سوخته .
گفت نه پول نمیده. با کارت خوان بغل دستیشم دیدم ارور میده و این یعنی سوخته:(
باز رفتم (سمج بازی) یه 5 تومن هم دستی گرفتم.
اومدم گفتم بیا اینم 5 تومن اینم رسید عابر بانک. اینبار گفت اقا خودپرداز از این قویتره . کارتت ضعیف شده:f34r: دستگاه ما نمیخونه. یا حالا هر چیزی که من به چشم خودم دیدم کارت رو میکشه ولی دستگاه قبول نمیکرد.

اما مردانگی رو اینجا باید دید که باجه بغلی گفت مشکل چیه هست و ما هم گفتیم چی به چیه.
برگشت گفت: آقا 500 تومن میتونیم بدیم بیشتر نه. (چون دیدن واقعا احتیاج دارم و کارم هم گیره و هر چیز که بشه اسمش رو گذاشت). در حالیکه خودم دستورالعملشون رو دیدم که گفته بود تا سقف 160 امکان داره.
اما این دوستانمون با کمی متانت و بردباری و اینکه فهمیدن کارت ضعیف شده و نسوخته پول ما رو دادن
خلاصه 500 تومن رو گرفتیم و حل شد مشکلم خدا رو شکر

اما قصد من از این تاپیک این بود که یه بار هم شده از یه جای سیستم ارباب رجوع و پذیرش این مملکت تقدیر کنم.
انتقاد زیاد شنیدیم .ولی تقدیر کمتر.
پس از همه بچه های خوب بانک صادرات شعبه مرکزی طالقانی کرج تشکر میکنم و امیدوارم همیشه موفق باشند

پ.ن: اگر قلمم خوب نبود پوزش

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
سلام

امروز رفتم بانک با چه وضعی . شعبه خودم که یک و ربع در رو بست. رفتم طالقانی مرکزی.
بعد از معطلی زیاد رفیتم برا برداشت. مبلغ یک میلیون تومان. از این کارت ها هم داریم. سپهر کارت
گفتم ممکن نیست و اینا که گفت نه و فلان اگه میخوای 160 هزار تومن میتونم بدم برا بیشتر باید بری شعبه خودت. مرد محترم و خوبی هم بود و قصد آزار یا سر دووندن نداشت.

رفتم عابر بانک جلو بانک یه صورتحساب گرفتم آوردم گفتم آقا این صورت حساب میده که پس چرا میگی سوخته .
اومدم گفتم بیا اینم 5 تومن اینم رسید عابر بانک. اینبار گفت اقا خودپرداز از این قویتره . کارتت ضعیف شده:f34r: دستگاه ما نمیخونه. یا حالا هر چیزی که من به چشم خودم دیدم کارت رو میکشه ولی دستگاه قبول نمیکرد.

اما مردانگی رو اینجا باید دید که باجه بغلی گفت مشکل چیه هست و ما هم گفتیم چی به چیه.
برگشت گفت: آقا 500 تومن میتونیم بدیم بیشتر نه. (چون دیدن واقعا احتیاج دارم و کارم هم گیره و هر چیز که بشه اسمش رو گذاشت). در حالیکه خودم دستورالعملشون رو دیدم که گفته بود تا سقف 160 امکان داره.
اما این دوستانمون با کمی متانت و بردباری و اینکه فهمیدن کارت ضعیف شده و نسوخته پول ما رو دادن

اما قصد من از این تاپیک این بود که یه بار هم شده از یه جای سیستم ارباب رجوع و پذیرش این مملکت تقدیر کنم.
پس از همه بچه های خوب بانک صادرات شعبه مرکزی طالقانی کرج تشکر میکنم و امیدوارم همیشه موفق باشند

دفعه اوله اصطلاحه " کارتت ضعیف شده "رو می شنوم
از فردا کارتامو می برم باشگاه !

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
از فردا کارتامو می برم باشگاه !
حالا نمیدونم قضیش چیه ولی منم با این مورد مشکل داشتم
که یه سیستم میگه کارتت باطل شده یا معتبر نیست ولی سیستم دیگه مشکلی باهاش نداره
طبق تجربه کارت اگه نزدیک موبایل تو کیف باشه اینجوری میشه
یا میسوزه یا اینجوری میشه

از دوستمونم ممنونم بابت تاپیک
واقعا همیشه ما برای شکایت تاپیک میزنیم نه برای تشکر
خود منم اینجوریم

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
از دوستمونم ممنونم بابت تاپیک
واقعا همیشه ما برای شکایت تاپیک میزنیم نه برای تشکر
خود منم اینجوریم
مخلصیم.
آره برا خودمم این اصطلاح کارتت ضعیف شده کمی. یعنی زیادی نا مانوس بود. اما گویا میشه

sabzsib

Registered User
لایک‌ها
14
برای من هم پیش آمده
بعد از مدتی ظاهران لایه مغناطیسی اش ضعیف میشود در عابر بانکها می خواند ولی در باجه ها نمی خواند .
هزار چوق بده و تبدیلش کن (نوش رو بگیر)خیالت راحت !!

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
طبق تجربه کارت اگه نزدیک موبایل تو کیف باشه اینجوری میشه
یا میسوزه یا اینجوری میشه

من کارتهام خیلی وقته کنار موبایل هم میذارم اما مشکلی نداشت ,یکیشون (ملی) صدورشم ماله 85 هست .:wacko:

پهلوان

Registered User
لایک‌ها
8
من همیشه کارت های بانکی رو میمالم بهم دیگه تا قوی بشن

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
البته منم اولین باره که میشنوم پرسنل بانک صادرات اینطوری برخورد کردن!

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
والا کارتا که ضغیف میشن بعیضی وقت ها pos تو مغازه و یا بانک نمی خونه !!!
این بدترین چیز هست که سر یکی بیاد خصوصا رفته باشه خرید کلی چیز بخره !!

بهترین کار اینه که همه کارت ها رو تو یک " کیف کارت " گذاشت بجا کیف پولی و کیف کارت رو هم تو جیب شلوار و کنار موبایل نگذاشت .

ولی رفتار کارکن های بانک که اینطوری بوده خیلی جای شکر داره. خصوصا که بانک خصوصی نیست :دی

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
این بانکیا هم خیلی فیلمن!!
کارت یا میخونه یا نمیخونه!! دیگه حالا چون ضعیفه160 یا 500 تومان بهت میدیم که دیگه خیلی مسخره است!!
اینا میخواستن پول کمتر بده بهانه آوردن. اگر دستگاهشون کارتو نخونه آدم خودشو له هم که بکنه 200 تا تک تومنی هم بهش نمیدن!
معمولا بانکا برای اینکه پول کمتر از بانک خارج بشه فیلم زیاد بازی میکنن.

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
اینکه گفته چون ضیعفه اینقدر میدیم اره !
ولی کارت ضعیف شدن که امری اجتناب ناپذیر هست :دی

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
ضعیف شدن مغناطیس کارت صحیح نیست،اما در ارتباط با مورد شما،برخی دستگاههایی که زودتر نصب شده اند و قدیمیتر هستند؛با برخی کارتهایی که جدیدا" صادر می شوند مشکل دارند و این مورد به خصوص در مورد ای تی ام های بانک سپه مشاهده می شود؛
در ارتباط با پرداخت وجه نقد ؛در بانک سپه برداشت از طریق پی او اس شعبه محدودیتی برای پرداخت وجه وجود ندارد؛اما در ارتباط با بانک صادرات در جریان نیستم؛حتی از طریق ای تی ام هم محدودیت 200 تومانی اعمال می شود که در برخی بانکهای خصوصی این سقف بالاتر هم می باشد؛

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
سلام

کرجی ها همه شون خوبن

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
ضعیف شدن مغناطیس کارت صحیح نیست،اما در ارتباط با مورد شما،برخی دستگاههایی که زودتر نصب شده اند و قدیمیتر هستند؛با برخی کارتهایی که جدیدا" صادر می شوند مشکل دارند و این مورد به خصوص در مورد ای تی ام های بانک سپه مشاهده می شود؛
در ارتباط با پرداخت وجه نقد ؛در بانک سپه برداشت از طریق پی او اس شعبه محدودیتی برای پرداخت وجه وجود ندارد؛اما در ارتباط با بانک صادرات در جریان نیستم؛حتی از طریق ای تی ام هم محدودیت 200 تومانی اعمال می شود که در برخی بانکهای خصوصی این سقف بالاتر هم می باشد؛

فکر کنم شما اشتباه میکنی . نوار مغناطیسی مستر من با اینکه هیچ خطی روش نبود ولی پی او اس ها اصلا اونو نمی خوندن. حتی پی او اس بانک. منم مجبور شدم عوضش کنم به خاطر چیزی که بانک گفت :دی
ایران رو نمی دونم

miigmiigii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عجب بابا ، خوبه حالا بهت دادند ، کارت منو که یه بار خورد ، حالا فکر کن وقت بانک تموم شده ، منم کرج بودم میخواستم برگردم شهرمون تهران :wacko:

بالا