برگزیده های پرشین تولز

من چگونه می تونم از دومین خودم در هاست دیگه استفاده کنم

fakher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داداش احسان من پارسال عضو این تالار بودم. اما از اون موقع نتونسته بودم سلام داشته باشم خدمت برو بچه ها عزیز. :)
اگه یادتون باشه من پارسال گفتم که یک دومین با نام www.karyabiran.com دارم که اونو در یک شرکتی به ثبت روسونده بودم. یک ماه وقت دارم که آن دومین وقتش تموم بشه.
بعد من به چه اطلاعاتی نیاز دارم که اون دومین رو با استفاده از سرویس هاست شما بکار ببرم. تازه برای شارژ آن بعد از یکماه چکار کنم؟ :questionm
خواهشا منو راهنمایی کنید ممنون میشم. :blink:
من آی دی یاهوی خودمم عوض کردم. چکار کنم برای تغییرات در مشخصات خودم در این فروم؟ :questionm
ضمنا من الان ساکن تهران هستم . اگه شما هم همینطور و اگه می تونید آدرس لطف کنید تا حظورا مزام شوم.
مخلص شما وحید فاخر

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
یعنی ایدی یاهوی که برا این ایدی استفاده کرده بودی؟؟ خوب کاری نداره برو از تو مشخصات ایدی اینجا ایمیلتو عوض کن بعد یه نامه تاییده به ادرس ایمیل جدیدت میاد و دوباره ایدیت فعال میشه(چون به محض تغیر ایمیل یه نامه فعال سازی صادر و تا زمان تاید اون یه حالتی شبیه بن شدگی برات پیش میاد تا اون لینک رو اون ایمیل رو کلید کنی)
اینجا خدماتشون به صورت غیر حضوری و روی وب هست و حضوری یا تلفونی کار نمی کنند
شما باید ایمیل ادمین دامین به نامتون باشه (یا یوزر پس دامین رو داشته باشین که بتونین اون ایمیل رو به اسم خودتون تغیر بدین)

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
دوست عزیز ،

برای اینکه از سرویس هاست ما استفاده کنید باید DNSهای دامین رو روی سرورهای persiantools تنظیم کنید.
برای اینکار نیاز به کنترل پنل دامین دارید که باید در اختیارتون باشه.
برای renew کردن دامین از طریق ما باید از همین الان اقدام کنید تا دامین رو براتون منتقل و تمدید کنیم. یکماه دیگه دیر می شه.
برای این کار هم باید ایمیل admin دامین در دسترس شما باشه.

fakher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مي شه بيشتر توضيح بدين؟
آيا من بايد با صاحب اون شركت تماس گرفته و يوزر و ژس رو از اونا بخوام؟
چون من در حال حاضر هيچ اطلاعاتي در مورد دامين خودم نمي دونم.
ضمنا در مورد dns هم هيچ چيز نمي دونم.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
بله باید از اونا یا یوزر پس رو بخواهید یا اینکه بخواهید دی ان اس های دامینتون رو به اینجا عوض بکنند

fakher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسي از راهنماييهاتون من فردا باهاشون تماس مي گيرم :) ;)

بالا