برگزیده های پرشین تولز

من یه وبسايت warez به زبان انگلیسی دارم که میخوام روش تبلیغات بذارم .

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
پیشنهاد میکنم تا خودتون چیزی رو آزمایش نکردین در رابطه با اون موضوع چیزی نگین.

سلام دوست عزیز
شما از کجا میدونید من چیزی رو آزمایش نکردم و میگم؟؟؟
من با همین دوتا چشم های خودم شاهد خورده شدن و پرداخت شدن پول بودم. پس این رو نگید.
کم لطفی میکنید در حق من :lol: :lol: :lol:

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
من با همین دوتا چشم های خودم شاهد خورده شدن و پرداخت شدن پول بودم. پس این رو نگید.
الان همین جمله شما دارای تناقض هستش! خورده شدن و پرداخت شدن:blink: دوست عزیز جا داره این نکته رو بدونید که سیستم Bidvertiser دارای یک سیستم فیلترینگ کلیک حالا بر مبنای سیاست خودشون هست و به همین خاطر تعداد کلیک ها کم محاسبه میشه. پس این مورد چه برای سایتهای کوچک و چه سایتهای بزرگ یکی هست. در کل Bidvertiser برای سایتهایی که از امریکا ، کانادا و انگلیس یوزر دارن واقعا عالیه ولی بر عکس برای سایتهای ایرانی افتضاح.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
الان همین جمله شما دارای تناقض هستش! خورده شدن و پرداخت شدن:blink: دوست عزیز جا داره این نکته رو بدونید که سیستم Bidvertiser دارای یک سیستم فیلترینگ کلیک حالا بر مبنای سیاست خودشون هست و به همین خاطر تعداد کلیک ها کم محاسبه میشه. پس این مورد چه برای سایتهای کوچک و چه سایتهای بزرگ یکی هست. در کل Bidvertiser برای سایتهایی که از امریکا ، کانادا و انگلیس یوزر دارن واقعا عالیه ولی بر عکس برای سایتهای ایرانی افتضاح.

سلام
خیلی ممنون از راهنمایی شما
بله کاملا صحیحه جمله من دارای تناقض هست چون خود بیدورتیزر متناقض عمل میکنه و شما هم تا حدودی سعی کردین توضیح بدین. مچکر
در ضمن آره اگه به لیست آگهی ها از داخل اکانتتون نگاه کنید و کشورهای هدف آگهی دهنده ها رو دیده باشید متوجه میشید که ایران جایگاه پایینی توی این بخش داره .یعنی تغریبا تمام کشور های آسیایی.

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
دوستان يكي به منه آماتور ميگه سايت هاي وارز به چه سايت هايي ميگن؟؟

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
به سایتهایی که نرم افزار ها رو همراه با کرک برای دانلود قرار میدن.

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
لطف كردي...

سايت www.9down.com وارزه؟؟ اين P30World چي؟ كرك ها رو توي كامنت ميزاره وارز حساب نميشه نه؟

روي هر هاستي ميشه راه انداخت؟؟ يا بايد هاست خاصي باشه؟

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
وب سایت 9down کمی قضیش پیچیده هست. حدود 8 ماه پیش میشد این سایت رو هم جزو وارز حساب کنی چون فایلهای کرک رو روی سرور خودش آپلود میکرد. ولی نمیدونم چه جریانات و فشارهایی باعث شد که تغییر رویه بده و الان پستهاش حالت معرفی نرم افزار داره. ولی خود کاربرانش در قسمت Comment بلافاصله کرک اون نرم افزار رو قرار میدن.

در مورد سوال دوم هم بستگی به جایی داره که به شما هاست میده. بعضی از شرکتها مطلقا قبول نمیکنن ولی بعضی ها هم میگن تا زمانی که از سایت شما شکایتی نشده اجازه میدن که روی سرورشون باشید.

m107

Registered User
لایک‌ها
3
من که هنوز به جوابم نرسیدم !

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
این اسکریپت سایت وارز رو چطوری می تونم پیدا کنم ؟

بالا