برگزیده های پرشین تولز

مهاجرت بدون سرمایه یا پول کم

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
سلام خدمت همه دوستان

عزیزان بنا به دلایلی اگر کسی مجبور باشه از ایران بره و باید بره , اگر مبلغ ناچیزی داشته باشه
مثلا 5 تا 7 میلیون تومان داشته باشه
کجا میشه رفت با این پول؟

من تو اینترنت گشتم یه سری کشور ارزون بودن که نمیدونم مناسب هستن یا نه؟
مثلا تایلند - ترکیه - گرجستان - تاجیکستان - قزاقستان - چنتا از کشور ها آمریکا لاتین و ..........
نظر شما چیه؟ ( اینو در نظر بگیرید باید رفت )

چنتا لینک جالب هم تو اینترنت دیدم شاید براتون جالب باشه
برای زندگی در این شهرها پول بگیرید!
http://www.afkarnews.ir/بخش-بین-الملل-8/538346-برای-زندگی-در-این-شهرها-پول-بگیرید

آسان ترین کشورها برای مهاجرت
http://www.karnaval.ir/easiest-countries-immigration

Last edited:

RolandE-iS-The-BesT

Registered User
لایک‌ها
143
با این پول نمی تونی جایی بری، اگر هم بری فقط الکی همشو خرج می کنی برمیگردی
اول از همه ببین توانایی هات چیا هستن بعد تو سایت کاریابی دنبالش بگرد
مورد بعدی اینکه یا باید به زبان اون کشور مسلط باشی یا انگلیسی
مثلا تو این سایت می تونی برای ترکیه سرچ کنی
http://www.jobsinistanbul.com/

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
با این پول نمی تونی جایی بری، اگر هم بری فقط الکی همشو خرج می کنی برمیگردی
اول از همه ببین توانایی هات چیا هستن بعد تو سایت کاریابی دنبالش بگرد
مورد بعدی اینکه یا باید به زبان اون کشور مسلط باشی یا انگلیسی
مثلا تو این سایت می تونی برای ترکیه سرچ کنی
http://www.jobsinistanbul.com/

یه مشکلاتی برام به وجود اومده که حتما باید برم وگرنه دردسر بزرگی میخورم
بودجه ام همینه - زبانم وارد نیستم - حالا یه جا ارزون میخوام برم که بشه با این پول گذروند تا بعد بشه ساپورت مالی از ایران بعدا مثلا 1 سال دیگه برام بفرستن هم کار پیدا کنم اونجا

RolandE-iS-The-BesT

Registered User
لایک‌ها
143

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
ببین این مثلا یه نمونشه، البته این فقط یه آگهی هست باید بگردی آدم معتبرشو پیدا کنی بری از این کارا شروع کنی. درباره کشورای دیگه نظری ندارم
فقط یادت باشه تا کار رو نگرفتی یه قرون به کسی پول ندی

https://divar.ir/v/زنجاناعزام-نیروی-کار-به-ترکیه«کارگر-ساده»|-استخدام-و-کاریابی|-زنجان|-دیوار/2D6wHA2ye

مرسی عزیز

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
در مورد این مقاله فقط همین رو بگم که کشورهایی که ذکر شده اتفاقاً سخت ترین کشورها برای مهاجرت هستند برای ما ایرانی ها.
آخه از کی تا حالا کانادا و استرالیا و ایتالیا و نیوزیلند و نروژ و سوئد آسون شدن برای مهاجرت؟! از هر کدوم این کشورها بخوای یک ویزای 14 روزه توریستی بگیری چنان پوستی از آدم میکنن و اونقدر مدارک مختلف مالی و شغلی و ... از آدم طلب میکنن که آدم عطاشو به لقاش میبخشه. حالا مهاجرت بماند! همون برزیل و آرژانتین هم که جزو کشورهای قدرتمند آمریکای جنوبی هستند به این راحتی ها به ایرانی ها ویزا نمیدن.
بنا بر این زیاد به این مطالبی که این ور و اون ور میبینی دل خوش نکن.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
در مورد این مقاله فقط همین رو بگم که کشورهایی که ذکر شده اتفاقاً سخت ترین کشورها برای مهاجرت هستند برای ما ایرانی ها.
آخه از کی تا حالا کانادا و استرالیا و ایتالیا و نیوزیلند و نروژ و سوئد آسون شدن برای مهاجرت؟! از هر کدوم این کشورها بخوای یک ویزای 14 روزه توریستی بگیری چنان پوستی از آدم میکنن و اونقدر مدارک مختلف مالی و شغلی و ... از آدم طلب میکنن که آدم عطاشو به لقاش میبخشه. حالا مهاجرت بماند! همون برزیل و آرژانتین هم که جزو کشورهای قدرتمند آمریکای جنوبی هستند به این راحتی ها به ایرانی ها ویزا نمیدن.

یادمه قبل از بستن سفارت کانادا تو ایران - ویزار توریستی یک سری ها راحت میگرفتن البته هزینه زیادتری میخواستن
بعد میرفتی کانادا همونجا یه سری بودن چند میلیون میگرفتن برات ویزا کاری جور میکردن اقامت کاری میگرفتی - حالا بعد تبدیل میکردی و ............
حتی پناهندگی فرودگاهی کانادا هم که همه باهاش آشناییم و .......

مثلا من با کی تو شیلی از طریق اینستاگرام آشنام - صحبت میکنیم البته با مرتجم گوگل :p میگفت بخوای بیایی کمکت میکنم

اینا به کنار پست اول من که سوال کرده بودم رو جواب بدید ممنون میشم , همون رفتن به کدوم کشور ها ارزون قیمتکه مثال زدم

Last edited:

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
فقط ترکیه میشه ارزون رفت سه ماه میمونی بعد سه ماه هم درخواست ویزای کار میدی یا پناهنده یو ان میشی
در مورد عمان سرچ کن با بیست میلیون میشه ویزای کار خرید اما ادمشو خودم تا بحال گیر نیاووردم اما دیدم کسایی رو ک ویزا خریدن

hogershop

Registered User
لایک‌ها
131
سلام خدمت همه دوستان

عزیزان بنا به دلایلی اگر کسی مجبور باشه از ایران بره و باید بره , اگر مبلغ ناچیزی داشته باشه
کجا میشه رفت با این پول؟

مثلا تایلند - ترکیه - گرجستان - تاجیکستان - قزاقستان - چنتا از کشور ها آمریکا لاتین و ..........

http://www.afkarnews.ir/بخش-بین-الملل-8/538346-برای-زندگی-در-این-شهرها-پول-بگیرید

اگه پولت کمه که هست.برو ترکیه کار کن...یه مدت چندسالی اونجا بمون.از نظر اجتماعی تقریبا میانه هست یعنی مابین اروپا و ایرانه .از نظر کار هم کار زیاد داره اگر هم یه موقع پشیمون بشی میتونی برگردی و دور نیستی.به نظر من از ترکیه شروع کن چون اگه چند سال ترکیه باشی با کسایی آشنا میشی یا جاهایی رو پیدا میکنی که کاریابی برای کشورهای اروپایی یا آمریکایی میکنن یعنی گزینه هایی که اونجا پیدا میکنی بهتر از گزینه هایی که از ایران بهت بدن.
یک دفعه نرو کشورهای جهان اول چون هم یکباره محیط زندگیت عوض بشه برات سنگین میشه هم از نظر زبان و کار راحت نیستی.کم کم جلو برو با سرمایه ای که داری نمیتونی به عنوان کارفرما بری یا باید پناهنده بشی یا جایی استخدام بشی.

دست آخر اینو بگم ارزون قیمتی معیار مهاجرت برای شما نیست شما باید ببینی کدوم کشور برات کار هست و بهت اقامت میده اونجا مشغول شی فرق نمیکنه کجا باشی برای کسی که از صفر شروع میکنه فکر نمیکنم فرقی بکنه که اون کشور اقتصادش چجوره.هرموقع پیشرفت کردی نخواستی جابه جا شو

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
فقط ترکیه میشه ارزون رفت سه ماه میمونی بعد سه ماه هم درخواست ویزای کار میدی یا پناهنده یو ان میشی
در مورد عمان سرچ کن با بیست میلیون میشه ویزای کار خرید اما ادمشو خودم تا بحال گیر نیاووردم اما دیدم کسایی رو ک ویزا خریدن

خیلی ها بهم گفتن اصلا ترکیه نرو به هر کی که قبلا اونجا بوده برای چند سال

Bergkamp

Registered User
لایک‌ها
65
سلام خدمت همه دوستان

کجا میشه رفت با این پول؟

در مورد دو لینکی که گذاشتید
لینک اسان ترین کشور ها برای هاجرت خیلی فان بود و من تا کشور چهارم بیشتر مطالعه نکردم
شما یک ویزای توریستی بخوای بگیری حدود 50 میلیون میروی وثیقه میزاری اونوقت با ان بری برزیل و حالا باید تازه فکر کسب و کارت باشی
سوئد جالب بود نوشته بودند که با کمی نامه نگری با دانشگاهها اقامت دائم میگیرید
لینک برای زندگی در این شهر ها پول بگیرید هم فان هست به نوبه خود
شما در هر شهری کار کنی پول میگیری
4 شهر از امریکا و 1 شهر از هلند و کانادا و اسپنیا نام برده اند
خب شما ببینید کسی که میخواد بره اول همون سرمایه رفتن رو داره یا نه
این پست ها فقط و فقط یک هدف دارند و کلمات و تیتر ها به نوعی چیده شده اند که در سرچ های گوگل سایتشان شانس بازدید بیشتری داشته باشند

Bergkamp

Registered User
لایک‌ها
65
دقیقا همینطور هست

Bergkamp

Registered User
لایک‌ها
65
پناهنده یو ان کار درستی نیست
6 سال ترکیه بودم با چشم خودم دیدم چه مشکلتی برای هموطنان ایجاد شده بوده
ترکیه اجازه کار و اقامت میده ؟
اقامت بله
کار خیر
اقامت رو باید سالیانه تمدید کرد
خیلی ها بهم گفتن اصلا ترکیه نرو به هر کی که قبلا اونجا بوده برای چند سال
اصلا ترکیه مناسب نیست
اقامت یکساله میدن که سال 93 اخرین باری که پرداخت کردم 3000 دار برای یکساله بود
در ترکیه چیزی بنام اقامت کاری نداریم
مگر اینکه شرکت داشته باشید که اون هم زیرساخت های خودش رو میطلبه

Bergkamp

Registered User
لایک‌ها
65
اگه پولت کمه که هست.برو ترکیه کار کن...یه مدت چندسالی اونجا بمون.از نظر اجتماعی تقریبا میانه هست یعنی مابین اروپا و ایرانه .از نظر کار هم کار زیاد داره اگر هم یه موقع پشیمون بشی میتونی برگردی و دور نیستی.به نظر من از ترکیه شروع کن چون اگه چند سال ترکیه باشی با کسایی آشنا میشی یا جاهایی رو پیدا میکنی که کاریابی برای کشورهای اروپایی یا آمریکایی میکنن یعنی گزینه هایی که اونجا پیدا میکنی بهتر از گزینه هایی که از ایران بهت بدن.
یک دفعه نرو کشورهای جهان اول چون هم یکباره محیط زندگیت عوض بشه برات سنگین میشه هم از نظر زبان و کار راحت نیستی.کم کم جلو برو با سرمایه ای که داری نمیتونی به عنوان کارفرما بری یا باید پناهنده بشی یا جایی استخدام بشی.

دست آخر اینو بگم ارزون قیمتی معیار مهاجرت برای شما نیست شما باید ببینی کدوم کشور برات کار هست و بهت اقامت میده اونجا مشغول شی فرق نمیکنه کجا باشی برای کسی که از صفر شروع میکنه فکر نمیکنم فرقی بکنه که اون کشور اقتصادش چجوره.هرموقع پیشرفت کردی نخواستی جابه جا شو
دوست گرامی این چند سال برو ترکیه بمون رو بر چه اساسی میگید؟
درسته ترکیه ویزا نمیخواد برای من
اما فقط 89 روز میتونید بمونید ، اقامت کاری ندارید و هر کسی ترکیه کار میکنه قاچاقی هست
یه عده هستند که هر 88 یا 89 روز از مرز میان بیرون و دوباره میرن که تمدید بشه که فقط هزینه ها زیاد میشه و هیچ کارفرمایی اجازه نمیده دو سه روز غیبتون بزنه
هر کسی ترکیه کار میکنه شاید اقامت گرفته باشه ولی یا قاچاقی کار میکنه یا دستفروشی و دوره گردی و .........
جایی برای کسی نمیتونید کار کنید
مراکزی مثل قالیشویی ، کارواش و .... میتونید کار کنید که هر لحظه امکان داره بگیرنتون و با ترس و لرز کار کردن میدونید هیچ لذتی نداره
بعد از چند سال هم اگر خودتون بخواهید برگردید یا دیپورت بشید تو بهترین حالت اگر زندانی نشید لب مرز جریمه سنگین میبرن براتون و تا 5 سال اجازه ورود به ترکیه رو نمیدن

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
پناهنده یو ان کار درستی نیست
6 سال ترکیه بودم با چشم خودم دیدم چه مشکلتی برای هموطنان ایجاد شده بوده
مگر اینکه شرکت داشته باشید که اون هم زیرساخت های خودش رو میطلبه

یه زمانی یکی بود نفری 7 میلیون میگرفت ثبت شرکت میکرد - و تمام کار ها خودش میکرد قضیه برای سال 90 یا 91 بود

Last edited:

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
دقیقا همینطور هست

خوب باهم فرق داره یه مقاله 7 شهری که توش زندگی کنی مزایا و حقوق و وام لاعوض میدن
یه مقاله هم درباره کشور هایی که میشه راحت اقامت گرفته
اینا باهم فرق دارن - کانادا همون ایالت تو مقاله اول بود

بالا