برگزیده های پرشین تولز

مهاجرت به آمريكا

mohajere_usa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام بچه ها

من یه مدته تصمیم گرفتم واسه کار و زندگی برم آمریکا !

لطفا کسایی که در جریان کارای مربوط به گرفتن ویزا هستن منو راهنمایی کنن که چی کار باید بکنم؟ میخوام بدون استفاده از قرعه کشی گرین کارت برم ویزا بگیرم.

من تصمیم جدی گرفتم که برم!20 سالمه و دیپلم ریاضی دارم زبان انگلیسیم هم خوبه. از ویزای تحصیلی میتونم استفاده کنم؟ اقامت دائم چی ؟

لطفا کسایی که چیزی میدونن اینجا بگن. مطمئنم خیلیهای دیگه هم مثل من فکر رفتن دارند ولی زیاد در جریان کارهاش نیستن. لطفا راهنمایی کنین ... قربون کیبورد همتون!

faraz-hacker

Registered User
لایک‌ها
1
خيالت را راحت كنم المپيادي ها به زور ميرن .
تازه اگر هم بري به عنوان يه بي سواد مي شمارنت.
اگه ميبيني كه ميگن انجا كار ار نيست بدون خودشون..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
خب اگه ميخواي سرتو همينجوري بندازي بري سفارت و ويزا بگيري شب شما بخير!
اما اگه كسي رو داري تو آمريكا كه بتونه با ساپورت خيلي بالا برات دعوتنامه بفرسته ميتوني اميد داشته باشي ولي در كل به جوون حساسن خصوصا از نوع خاورميانه ايش!
از فكر ويزاي تحصيلي بيا بيرون چون ميتوني از دانشگاههاي معتبر اونجا پذيرش بگيري ولي ويزاي تحصيلي گرفتن تو اين زمان تقريبا غير ممكنه.ميتوني از كانادا شروع كني اونجا پذيرش از دانشگاههاش گرفتن خيلي سخته ولي اگه بتوني پذيرش بگيري خيلي راحتتر از آمريكا بهت ويزا ميدن
ضمنا اگه به سرت زد همينجوري بري واسه ويزا دبي و تركيه نرو كه كلا به ايراني جماعت آلرژي دارن! در حال حاضر بهترين جا براي ايرانيها قبرس هست (البته وبزاي قبرس گرفتن هم بسيار سخت هست) اونجا نسبتا ديد مثبتي رو ايرانيها دارن
ولي اگه نظر من رو ميخواي بهتره همينجا ليسانس يا حتي فوق ليسانس بگيري بعد سعي كني براي اونور اينجوري شانست بيشتره
درضمن قرعه كشي رو هم دست كم نگير خيليها اينجوري رفتن منتها به شرطي كه آدرس مكاتبه و ايميلت خارج از ايران باشه

ch_hamid123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بشين همين جا درستو بخون ...اگر هم خيلي اميد داري مي توني توي گروه applyabroad توي ياهو عضو شي و ببيني كسايي كه براي تحصيل مي خوان برم امريكا چه بدبختي مي كشن..

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
اينجا ليسانستو بگير براي master برو اونور آب ...

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
به نقل از Niaz :
اينجا ليسانستو بگير براي master برو اونور آب ...

حرف داش نياز كاملا تائيد ميشه ... از هر نظر اين كار عاقلانه تره و مخصوصا براي امريكا عملي تره... مگه اينكه از اونايي باشي كه ديگه به اينجاشون رسيده و فرار مغزها بخواي بكني ديگه ...

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
كدوم مغز ؟ :D شوخي ميكنيم و اميدوارم اين دوستمون بهشون برنخوره ولي ديپلم رياضي از كي مغز شده ؟ :D

رفيقمون خيلي جوونه ، نبايد عجله كنه ، منم يه روزي ديپلم رياضي بودم ... زمان ناصرالدين شاه ، هموني كه اكتور سينما شد

بالا