برگزیده های پرشین تولز

مهاجرت

نغمه

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من جراح مغز اعصاب هستم مدركم را از ايران گرفتم در استراليا موقعيت كاري براي جراحان ايراني چگونه است ؟

Buda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ويزاي شينگن فرانسه
تضميني
زمان اخذ 30-45 روزه
قيمت 4.5 ميليون هر نفر
مراحل صدور دعوتنامه و اخذ ويزا كاملا قانوني

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
آقا برين بريتانيا

هر جاش شد شده

ولز انگليس ايرلند اسكاتلند (شهر ليورپول در اولويته)

بهترين جا براي زندگيه

El Che

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
به نقل از Buda :
ويزاي شينگن فرانسه
تضميني
زمان اخذ 30-45 روزه
قيمت 4.5 ميليون هر نفر

1- گرونه

2- ويزا چند روزه _ 1 ماهه 2 ماهه.......)

3- چه نوع ويزا ميگيري؟ توريستي؟

4-مصاحبه و از اين حرفا هم داره يا فقط پاس ها رو ميبري؟؟

5-ويزا انگليس هم ميتوني بگيري؟ اگه بله چه قيمت؟؟

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از Buda :
ويزاي شينگن فرانسه
تضميني
زمان اخذ 30-45 روزه
قيمت 4.5 ميليون هر نفر
جل الخالق یعنی اینهمه پول رو میخواید بدید!البته قصد دخالت نداشتم اما جدا گزافه.من که 4.5 ملیون داشتم همینجا عرشو سیر میکردم....

Nationalist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من مخوام برم آلمان! كسي ميتونه راهنماييم كنه؟

ali_55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از davidmors :
آقا برين بريتانيا

هر جاش شد شده

ولز انگليس ايرلند اسكاتلند (شهر ليورپول در اولويته)

بهترين جا براي زندگيه

سلام ديويد جان، من هفته پيش لندن بودم ، قبول دارم جاي خوبيه ولي زندگي كردن توش خيلي سخته ، تو انگليس حتمآ بايد درس بخوني تا قبولت كنن براي كار ، در ضمن هزينه ها بطرز وحشتناكي بالاست ، من بهت زندگي تو انگليس رو پيشنهاد نمي كنم مگه اينكه بري پناهنده شي كه اونم دردسر هاي خاص خودش رو داره!

Buda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد ويزاي شينگن و مراحلش كه دوستان سوال كرده بودند.

بله منم قبول دارم كه 4.5 يكمقدار بالاست ولي خوب قيمتش اينه . البته با 4.5 يه پيكان صفر هم نميشه خريد . حالا خودتون مقايسه كنيد پيكان بهتره يا زندگي در اروپا!

در مورد خود ويزا با توجه به دعوتنامه اي كه براتون اخذ خواهد شد ويزاي شما ممكنه توريستي 15 روزه باشه يا تجاري 1 يا دوماه . البته كسي اين ويزا رو نمگيره كه بره 15 روز پاريس تو خيابون شانزاليزه قدم بزنه و بعد برگرده ايران. اين ويزا رو كسايي ميگيرن كه ميخوان برن و متاسفانه يا خوشبختانه ديگه نميخوان برگردن . يعني يا ميخوان اونجا غيرقانوني وايسن و كار كنن و يا پناهنده بشن و يا هركاره ديگه اي كه خودشون دوست دارن بكنن ( مثلا غير قانوني برن انگليس يا كانادا پناهنده بشن) يا اصلا خيلي خوشتيپ باشن و توي اين مدت يه دختر يا پسر اروپايي رو تور كنن و ازدواج كنن . بنابراين نوع ويزا يا مدت اعتبار ويزا مهم نيست بلكه رسيدن به اروپا مهم است ( البته براي كسايي كه قصد رفتن و موندن دارن)

در مورد مصاحبه سفارت : باز هم با توجه به نوع دعوتنامه ممكنه بصورت موردي و رندم از طرف سفارت مصاحبه انجام شود البته اونم يكسري سوال و جواب معموليه كه سفير يا نماينده سفير از شما ميكنه كه متقاعد بشه كه شما بعد از اتمام دوره ويزا به ايران برميگرديد . كه اونهم اگر كار به اونجا بكشه سوال و جوابها از قبل هماهنگ خواهد شد.

در مورد ويزاي انگليس : خير ما فقط ويزاي شينگن ميگيريم كه با اون ويزا ميتونيد به كشور هاي فنلاند - سوئد - نروژ - دانمارك - آلمان - هلند - لوگزامبورگ - بلژيك - فرانسه - اتريش - ايتاليا - اسپانيا - پرتقال و ايسلند سفر كنيد ( در واقع كل كشورهاي اروپاي غربي بجز سوئيس - انگليس و ايرلند ) .

مدارك مورد نياز :
دو قطعه عكس با كراوات براي آقايون و بي حجاب براي خانومها
شناسنامه و ترجمه رسمي آن
پاسپورت
در صورت تاهل ترجمه رسمي عقدنامه
2.5 ميليون پيش پرداخت و 2 تومن زمان آمدن ويزا ( بين 30 -45 روز)
گواهي اشتغال به كار و ترجمه رسمي ( توضيح دارد)
ترجمه گواهي آخرين موجودي حساب بانكي كه بايد بالاي 3-4 ميليون باشه ( توضيح دارد )

در مورد دو مدرك آخر اگر خودتون ميتونيد تهيه كنيد از اون مبلغ 4.5 قيمت ويزا 200 هزار تومان كم خواهد شد ولي اگر بخواهيد ما براي شما تهيه كنيم مبلغ ويزا همون 4.5 خواهد بود .

در كل تمام مراحل اخذ ويزاي شما در ايران قانوني خواهد بود و با خيال راحت و بدون هيچ مشكلي از كشور خارج ميشود . در اينجا وظيفه ما تمام ميشود . ديگه شما در اروپا ميخوايد چكار كنيد اون به خودتون مربوط ميشه ميخوايد يه سفر بريد و برگرديد ميخوايد پناهنده بشيد ميخوايد غيرقانوني كار كنيد ميخوايد ازدواج كنيد و يا ميخوايد جاي ديگه اي بريد ديگه به خودتون مربوط خواهد بود ( البته وقتي ويزا بياد و قصدتون از سفر رو بيان كنيد تا اونجايي به بشود از لحاظ مشاوره اي كمك خواهيم كرد)

به اميد روزي كه هيچ ايراني براي زندگي بهتر كشور خودش رو ترك نكنه و ديگران براي زندگي بهتر آرزوي اومدن به ايران رو داشته باشن

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

Buda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Nationalist :
من مخوام برم آلمان! كسي ميتونه راهنماييم كنه؟

چند راه وجود داره
1- تحصيلي :
شرايط
1- گذراندن و داشتن مدرك زبان آلماني حداقل به اندازه 500 ساعت آموزش زبان
2- پذيرش از يكي از دانشگاههاي آلمان بصورت تمام وقت
3- داشتن مدرك ليسانس دانشگاه آزاد يا قبولي در كنكور سراسري
4- داشتن حساب ارزي حداقل به مبلغ 8 ميليون
5- ارايه مدركي دال بر توانايي مالي خود يا والدين براي طول مدتي كه در آلمان تحصيل مي كنيد (چون دانشجويان خارجي اجازه كار ندارند )

2- مهاجرت:
اين قانون تازه تصويب شده ولي هنوز به اجرا در نيامده ولي اگر به اجرا در بياد اين افراد ميتونن به آلمان مهاجرت كنن

1- كساني كه مدرك تحصيليشون رو در آلمان گرفته باشن
2- مهندسان كامپيوتر الكترونيك IT و برخي رشته هايي كه نياز باشد كه سالانه اعلام خواهد شد
3 - كارآفرينان كه بتوانند در آلمان يك كاري راه بياندازند و براي چند نفر آلماني شغل ايجاد كنند
4 - سرمايه داران

3-ازدواج:
اگر با يك آلماني ازدواج كنيد ميتونيد اقامت موقت 3 ساله بگيريد . البته ازدواج نبايد بصورت صوري باشه و براي اطمينان از اينكه ازدواج صوري نيست ماموران اداره مهاجرت هرچند وقت يكبار بصورت بيخبر ميهمان ناخوانده شما خواهند شد تا ببينن كه آيا واقعا شما با هم زندگي ميكنيد يا نه . و يا اينكه از همسايه ها تحقيق ميكنن كه ببينن آيا روابط شما با همسرتون واقعا عادي است و يا رابطه اي وجود ندارد . اگر ازدواج 3 سال دوام آورد و ماموران اداره مهاجرت متقاعد شدند كه ازدواج واقعي بوده است پس از اون اقامت مستقل به شما خواهند داد يعني اگر بعد از اون همسرتون رو طلاق بدين اقامت شما در آلمان ملغي نخواهد شد

4 - پناهندگي

پس از ورود به آلمان يا هركشوري كه كنوانسيون ژنو در مورد پناهندگي رو قبول داشته باشه اگر بتونيد ثابت كنيد كه بخاطر مذهب , نژاد , طايفه , عقيده سياسي يا عضويت در گروه هاي خاص در كشور خودتون در معرض اعدام , شكنجه , زنداني و يا حتي تبعيض قرار گرفته ايد و يا حتي ترس داريد كه مورد يكي از اين موارد قرار بگيريد ميتونيد تقاضاي پناهندگي بگيد . اگر تقاضاي شما مورد موافقت قرار بگيره به شما اقامت دايم آلمان داده ميشه ولي اگر با تقاضاي شما موافقت نشه ولي برگرداندن شما به كشورتان باعث ايجاد مشكل براي شما در كشورتان بشه يعني كشورتون جز كشورهايي باشه كه بخاطر نقض حقوق بشر مرتب در سازمانهاي بين المللي محكوم ميشه , بازگرداندن شما به كشورتون انجام نخواهد شد و به شما اقامت موقت 3 ساله آلمان و قابل تمديد تا زمانيكه آن رژيم در كشور شما سر كار است اعطا خواهد شد .

Buda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اروپا اروپا
نبود . رفتيما
اي بابا ! هيشكي نميخواد بره اروپا؟؟!!

بعد ميگن همه جووناي ايراني ميخوان برن خارج

arman_rad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من هم میخواهم به آمریکا مهاجرت کنم البته ممکن است چند وقتی در کانادا باشم و بعد از آنجا بروم به آمریکا. توشه ی من برای مهاجرت این ها هستند

1. فوق دیپلم نرم افزار
2. تخصص یافته ی MCSE
3. تخصص یافته ی TEOFL
4. 8000$ پول
24 سالمه و تازه خدمتم تموم شده

لطفا برای مهاجرت به آمریکا راهنماییم کنید، در مورد زندگی در آمریکا ، و آیا اگر در آنجا شاغل شوم باز هم میتوانم در مقاطع بالاتر تحصیل کنم ؟

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
منم میخوام بمونم لطفا راهنماییم کنین:blink: :blink:

sonia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد شرایط زندگی در کانادا کسی اطلاعاتی دارد؟
من کار خوبی در ایران دارم ولی می خوام در یک کشور متمدن زندگی کنم
کسی نظری دارد؟

بالا